Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 30 / 74 ElsőElső ... 20282930313240 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 291 - 300 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #291
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 06. 27.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    éjszakára vedd ki az akksit a laptopból ! nehogy megfertőzzék a géped
    Faréj, danfiu, Krono and 2 others like this.

  2. #292
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Ha bárkinek szüksége van védelemre keressen meg privátban........
    VTomi24 and Lefty Gekko like this.

  3. #293
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Nem képviselek én egy oldalt sem, nem ismerem egyik félt sem. Szimplán totál kiverte nálam a biztosítékot mac személyisége/stílusa. Konkrétan ezért regeltem a fórumra Az, hogy így támadom lehet annak volt vehető, hogy a másik oldalnak szurkolok (bár a megnyílvánulások után lehet ez kicsit már így is van) számomra lényegtelen melyik oldal győz. Maga a hozzáállás nem tetszik és, hogy minden áron kiakarunk valakiből csikarni egy olyan valamit ami egyértelműen ő sem úgy gondolt, csak abban a pillanatban azt nem fogalmazta meg elég konkrétan. Láthatóan ez is így volt, mivel bőven a találkozó előtt már elküldte a privát üzeneteket.
    banoster, pilotkex, Marcow and 2 others like this.

  4. #294
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Én nem aludnék otthon a helyedben. Kommentelésből is biztos ki lehet szűrni az IP címet. A másik meg a mobilodból is vedd ki az aksit, mert simán bemérnek és lehallgatnak. Amikor telefonáltatok lazán átdurrantott egy kémprogramot a telódra. Lehet, hogy már a cégedet adja el az emailjeidben közölt adatok alapján. Eléggé lazán kezeled a hackereket, ahhoz képest, hogy óvatos vagy...
    Zsipali, danfiu, Krono and 2 others like this.

  5. #295
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet csakezertregeltem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem képviselek én egy oldalt sem, nem ismerem egyik félt sem. Szimplán totál kiverte nálam a biztosítékot mac személyisége/stílusa. Konkrétan ezért regeltem a fórumra Az, hogy így támadom lehet annak volt vehető, hogy a másik oldalnak szurkolok (bár a megnyílvánulások után lehet ez kicsit már így is van) számomra lényegtelen melyik oldal győz. Maga a hozzáállás nem tetszik és, hogy minden áron kiakarunk valakiből csikarni egy olyan valamit ami egyértelműen ő sem úgy gondolt, csak abban a pillanatban azt nem fogalmazta meg elég konkrétan. Láthatóan ez is így volt, mivel bőven a találkozó előtt már elküldte a privát üzeneteket.
    Nem úgy gondolta? Tehát ő egyből a harmadik verzió szerint gondolta? De ezt csak 12 órával az első gondolata után jelezte nekem? Meg 8 órával az után, hogy fix helyet és időpontot megbeszéltünk?

  6. #296
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na de nem akarok még egy estét eltölteni az olyan katonákkal mint te is vagy.

    Én oda mentem, és teljesítettem a fogadás rám eső részleteit, ami a legelső verzióra szólt! Ott volt a pénz, a leosztások és Én!

    Ellentétben sawweeval aki oda küldött két csicskát akik lecsekkoltak. Nyilván ők leadták neki az infót, hogy jobban jár ha nem jön oda.

    Engem felhívott Sawwee azzal, hogy nincs meg a kocsi kulcsa, inkább menjek a táborhoz. Oda mentem, és azt mondta 15 perce van! Csak azt nem tudom, akkor minek hívott oda. Ja de tudom, lecsekkolni!

    Időt kért keddig!Sawwee keddig van időd, utána vissza fogunk térni erre a dologra, az eredeti felállás szerint! Ha nem akkor az azt jelenti, hogy egy nagynál is nagyobb segget csináltál a szádból!
    Bocsi de már nekem egy kicsit késő van, és fáradt is vagyok,de megtennéd,hogy a 3. sort elmagyarázod nekem. Mert nem nagyon értem,hogy miért járt volna jobban ha nem megy oda?

    köszi előre is a választ.
    Utoljára módosítva: totya0611 által: 2016. 07. 06. 00:49
    Lola and VTomi24 like this.

  7. #297
    KIT
    KIT nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 12. 12.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet csakezertregeltem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem képviselek én egy oldalt sem, nem ismerem egyik félt sem. Szimplán totál kiverte nálam a biztosítékot mac személyisége/stílusa. Konkrétan ezért regeltem a fórumra Az, hogy így támadom lehet annak volt vehető, hogy a másik oldalnak szurkolok (bár a megnyílvánulások után lehet ez kicsit már így is van) számomra lényegtelen melyik oldal győz. Maga a hozzáállás nem tetszik és, hogy minden áron kiakarunk valakiből csikarni egy olyan valamit ami egyértelműen ő sem úgy gondolt, csak abban a pillanatban azt nem fogalmazta meg elég konkrétan. Láthatóan ez is így volt, mivel bőven a találkozó előtt már elküldte a privát üzeneteket.
    Rendben. Elfogadom a választ, részben egyet is értek vele. A személyiséggel/stílussal maximálisan. : )
    Viszont a "nem fogalmazta meg elég konkrétan" mondatoddal nem igazán. Ennek az az oka, hogy tegnap éjjel "élőben" olvastam a beszélgetést még a másik topikban és több visszakérdezés is történt, hogy "áll a fogadás?; ezekkel a feltételekkel áll a fogadás?..."
    Minden alkalommal beleegyezés történt mindkét fél részéről. Úgy gondolom, hogy ezután nincs miről beszélni. Számomra ez a "pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el" tipikus esete.
    Megértem, amit írsz, el is fogadom - de ez az utólagos úgy gondoltam/nem úgy gondoltam változtatás részemről már a necces kategória.
    Persze nem vagyunk egyformák. Másnak ez beleférhet.

  8. #298
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem úgy gondolta? Tehát ő egyből a harmadik verzió szerint gondolta? De ezt csak 12 órával az első gondolata után jelezte nekem? Meg 8 órával az után, hogy fix helyet és időpontot megbeszéltünk?
    Nem vagyok tisztába a részletekkel, hogy mikor és mit változtatott, de nekem azonnal lejött, ahogy elkezdték az emberek ezt meglovagolni, hogy nem annyit gondolt a dolog mögé amennyit leírt. Már csak az előző topicból való megnyílvánulásai és kijelentései miatt sem. Plusz valószínűsítettem, hogy nem felelőtlen anynira, hogy abban fogadjon 100kra, hogy létezik e valami amiről neki vagy van tudomása vagy nincs.-

    Ez kb olyan mintha valaki arra fogadna, hogy tuti h nincs olyan ember a világon aki 20 percig képes levegő vétel nélkül életben maradni. Vagy van vagy nincs, de ilyenbe nem fogadunk csak úgy 100kba 1k ellenében.

  9. #299
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet KIT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megértem, amit írsz, el is fogadom - de ez az utólagos úgy gondoltam/nem úgy gondoltam változtatás részemről már a necces kategória.
    Persze nem vagyunk egyformák. Másnak ez beleférhet.
    Valószínüleg, hogy ha engem érintene a dolog, hogy megkapom e a 100k-mat vagy sem akkor talán máshogy nézném a dolgokat, bár én alapból nem jutnék idáig, hogy ezt beakarjam hajtani bárkin is.

    Viszont mint kívülálló, szimplán azt értékelve, hogy én sose akarnék lehúzni senkit, csak mert rosszul fogalmazott, számomra egyértelmű, hogy miért röhejes ez az egész. Az is elég egyértelműnek tűnik nekem, hogy nem szimplán arra (akart) fogadni, hogy létezik-e ez az állítás, vagy sem, hanem egy rakás más körülményt figyelmebe véve amit már láthattunk a privát üzenetben.

  10. #300
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsi de már nekem egy kicsit késő van, és fáradt is vagyok,de megtennéd,hogy a 3. sort elmagyarázod nekem. Mert nem nagyon értem,hogy miért járt volna jobban ha nem megy oda.

    köszi előre is a választ.
    Semmi csak én pont egy megbeszélésen voltam, és voltak velem olyan emberek, akik ebben az országban, nem szorulnak semmilyen védelemre.

    Aki itt védelmet ajánlott az nyílván nem nekem ajánlotta.

    Sawwee is meg én is vagyunk olyan inteligensek, hogy ilyen dolgokról ne is keljen még csak beszélni se!

    Ebben a történetben senkinek nincs szüksége védelemre..... Vicc....

    Attól függetlenül, hogy a Sawwee egy ilyen trükköt megcsinált, egy talpig becsületes emberbek tűnt az alatt az 5 perc alatt amig beszélgettünk. Csak a tegnap esti alkoholizálás bizots nem ért neki 30M ft ot.

    A talpig becsületesek is meggondolák, hogy 30M már megéri, hogy csorba essen a becsületén. És most Sawwee nagy valószínűséggel így fog dönteni.

    De ennek semmi olyan következménye nem lesz részemről ami erőszakba menne át! Felvett a kamera, meg le lettem fotózva. Hülye nem vagyok....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •