Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 33 / 74 ElsőElső ... 23313233343543 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 321 - 330 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #321
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet watchtheduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sawwee szerintem is kicsit elhamarkodta a fogadást, de az a stílus, ahogy Mac Hine fogalmaz az valami szánalom. Ezt az erőfitogtatást, pénzzel, meg alvilági körökkel való nagyzolást mondanom sem kell melyik népcsoport szokta Magyarországon csinálni, undorodom az ilyen emberektől.
    Szerintem Mac Hine, menj le egy szabolcsi gettóba, ott percek alatt rengeteg barátot szereznél.

    Kinek gondolod te magad hogy olyanokat írsz, hogy a csicskák leellenőrizték, hogy "jobban jár, ha nem jön oda..."? Azt hiszed itt bárki is befosna tőled? Lehet, hogy Sawwee meggondolatlanul fogadott, de az, hogy a fogadás kimenetelétől függetlenül Te egy szánalmas féreg ember vagy az 100% számomra.

    Olyan dolog ellen "harcolsz" hogy hand megosztás, ami sérti a policy-t, és a backing csoportok 90%-a csinálja. Te meg alvilági körökkel jössz, meg fenyegetőzéssel? Gondolkozzál már egy kicsit.

    Gratulálok a márkás ruháidhoz, ha már a jellemedhez nem tudok.
    Kb.igazad van. A kezdésnél sokan neki szurkoltak,de ezzel a hozzászólásokkal szinte fordult a kocka. 150 millás számlázás (ami nem is olyan eget verő) ,csicskázás, verőemberezés, ügyvédezés,márkás cuccozás nem nagyon jött be a fórumozóknak. GL mindkét félnek a továbbiakban!

  2. #322
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Az hogy milyen stílusban írok az a lényegen nem változtat. 03.44kor amikor az idopont is és minden részlet fixálva lett Sawweeval, akkor még a privát üzenetekben sem volt változtatás a feltételeket illetően!

    Én végig írtam neki itt a fórumon, hogy hagyjuk a privátot, itt beszéljünk! Amiket ott ő írt, azt el sem olvastam tegnap estig amig haza nem értem a személyes találkáról, ahol azt mondta, nézzem meg privátban mit írt és arra fogadjunk. De azt a privátot 8-9 órával az után kaptam, hogy mi időpontot egyeztettünk!

    Az, hogy milyen sílusban írok az attól függ, hogy a 2napos PPBs regisztrációk milyen stílusban probálnak hülyét csinálni belőlem, holott itt nem ŐK, hanem Saawwee csinált belőlem hülyét!

    A spin and gós feltételeken kívül mindent állok keddig! Vannak spin leosztásaim de talán csak 1-2 játékostol és fixen több mint 1 éves.

  3. #323
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bűncselekmény elkövetésének megtörténtében fogadni? Szerintem állampolgári kötelezettség rendőrségi feljelentèst tenni. Mármint ha nem teszed meg akkor bűnpártolást követsz el. Vagy ha kamu, csöndben maradni.

    HHk megosztása nem bűncselekmény. A BTK nem ismer ilyet.

  4. #324
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen papucsban! Az a papucs egy 20Ks boss, a polom egy 15Ks G star, az oram egy armany, a napszemüvegem is, a rövidgatyám meg egy Blend!
    https://www.youtube.com/watch?v=ksFIJtceLL8
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  5. #325
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    A fogadáshoz nincs hozzáfűzni valóm,de gyanítom,h ha fogadni kellene :-) rád tenném a pénzem. Azonban a stílus kiverte sokunknál a biztosítékot és lassan te magad csinálsz bohócot magadból. Bár ez a papucsozás valóban gyenge próbálkozás.
    Macilacika likes this.

  6. #326
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem el, hogy ez a két gádzsi volt a legjobb a telepen. Bár még a baloldali csak-csak...

  7. #327
    Fanatikus tag necopor avatara
    Csatlakozott
    2014. 08. 30.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Ezt az úriember biztosra nem fogad szöveget hagyjuk már itt.
    Megnézem azt akinek ha nuts van a kezében bedobja a lapjait egy allinre, hogy
    "Bocs barátom, ez így nem lenne fair, biztosra tudom, hogy jobb lapjaim vannak."

    A 100-as szorzót meg Sawwee dobta be nagyképűen, majd maszatolt és végül szépen kiseggelt az egészből.
    Lehet ekézni, Mac Hine stílusát (bár legtöbb esetben ez is indokolatlan), de erkölcsileg az ilyen
    Sawwee féle puha gerinc az én szememben sokkal inkább elítélendő...

  8. #328
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Amúgy az Armani az nem y-os szerintem.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  9. #329
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Tehát akkor csak Sawwee véleményét várom ezzel kapcsolatban, nem a PPBs trollokét!

    Az igaz, hogy irtam paraszt stílusban, az igaz, hogy voltam lekezelő, de azokkal az emberekkel akik ezt kiprobokálták!

    Azon, hogy lefotóztam magam az üvegben én pontosan ugyan úgy szakadok mint ti, vagy hogy a provokátor novell polóját firtattam és írtam, hogy nekem meg armany órám van. Én ezen ugyan úgy kacagok magamon!

    De itt kötöttünk egy fogadást amiből Sawwee az után fordult ki, hogy már a találkozó is meg volt beszélve!

    Nyílván az egész arra megy ki, hogy kiderítsék honnan vannak leosztásaim. De megmondom nem fogjátok tudni kideríteni, mert az autó rendszáma amit felírtatok, az ügyvédem sofőrjének a volt feleséfe nevén van. Ez az egyik. A másik, hogy nem egy, nem kettő, hanem 3 PPB jó ismerősöm is van. A mobil előfizetésem más nevén van, ha telefonszám alapján akarnátok megtalálni.

    Tehát a 03:44es fogadást továbbra is állom amikor már a helyszín és az időpont is tisztázva volt, de még a második verzióra is vállalom a fogadást, a harmadik verzióra is vállalom a spin and gos feltétel nélkül!

    20-30PPBs ember leosztása. Nem régebbiek 1 évnél!

    250-300K$ büntetést tudnátok össze szedni, nem értem miért nem fizetitek ki azt a 100K$t-?! Csak arra tudok gondolni, hogy mégsem tilos az a handmegosztás!
    vityuakqj10 likes this.

  10. #330
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy az Armani az nem y-os szerintem.
    Igen nem az, ez a nevetseg targya, ezert csinaltam magmbol bohocot..... De tovabbra sem ez a lenyeg!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •