Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 36 / 74 ElsőElső ... 26343536373846 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 351 - 360 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #351
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Válaszolok privátban erre is és bármilyen további kérdésedre, észrevételedre. Csak a fórumtopicba nem írok többet, részint pont Te kérted tőlem, hogy tegyek így.
    Akkor most én arra kérlek, és szerintem sok más ember akit a póker és a pókercsapatok működése érdekel, hogy gyere ide vissza a fórumra és itt tisztázzuk ezt a dolgoz!
    Shaikon likes this.

  2. #352
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont arról megy a vita, hogy nem konkretizálták le a feltételeket.
    Ez nem igaz. Sawwee kijelentette, hogy PPB-s játékosok sehova nem töltik fel a handjeiket, és erre hajlandó 100K$-t feltenni 1K$ ellenében. Ezt a fogadást nyilvánvalóan elvesztette.

  3. #353
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mindaddig korekktül és szompatikusan kommunikálok ameddig nem kezdenek el provokálni!
    Csak a teljesség kedvéért: ez sem igaz, egyetlen pillanatig sem vagy képes szimpatikusan (gondolom erre gondoltál) kommunikálni.
    necopor likes this.

  4. #354
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak a teljesség kedvéért: ez sem igaz, egyetlen pillanatig sem vagy képes szimpatikusan (gondolom erre gondoltál) kommunikálni.
    Jó akkor nem vagyok. Egy büdös paraszt vagyok, de én szeretek az lenni!

    Ettől függetlenül a tények még tények maradnak!

  5. #355
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Én bárkivel fogadok 1:1 arányban, hogy a két ember közt nem lesz semmilyen pénzmozgás. A tét 5$! (Azért csak ennyi, mert sokat kell most a bicajra költeni, meg az asszony is menni akar strandra állandóan meg ide-oda... )

    WP_20160706_11_18_40_Pro.jpg

    (Ennyi volt nálam. Nem számoltam meg, de tuti van 5$...)

  6. #356
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden feltétel konkretizálva volt, amire privátban jött a végleges egyeztetések után 2 változtatás úgy, hogy ha visszaolvasol a téma legelejére, én határozottan megkértem arra, hogy hagyjuk a privátot!

    Én tegnap mikor oda mentem hozzá, akkor megegyszetünk, hogy privátban egyeztetünk a továbbiakban, de nem ilyen kérdésekben, hogy 2. meg 3. verzió!

    Konrét fogadás volt konkrét téttel, és én konkrétan megadtam a telefonszámomat egyből!
    Ő meg a telefonon történő egyeztetést utasította el egyből.
    Vagy nem?

  7. #357
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont arról megy a vita, hogy nem konkretizálták le a feltételeket.
    Nincs itt vita .A fogadás abból állt ,hogy nincs hand megosztás a csoporton belül.A többi amit már lényegtelen .Mellébeszélés.Tett egy felelőtlen mondatot amibe beleálltak és úgy tünik bukta.Nem azt mondta hogy fogad 100k-val arra hogy gipsz jakab és madzag gyurka tett e fel valahova valamit .Afogadás ez volt :Azt, hogy hajlandó vagyok $100.000 dollárban fogadni a Te $1.000 dollárod ellenében abban, hogy nem férsz hozzá "a feltöltött leosztásainkhoz", ugyanis nincs mihez hozzáférni. A PPB tagok nem töltik fel a leosztásaikat sehova.Ha van ilyen feltöltött leosztás és bizonyítható hogy PPB tag töltötte fel és más PPB tag hozzáférhet akkor nincs miről beszélni.Ha akkor és ott még leírja hogy pontosítani szeretne ,elfogadható.X órával később amikor már tisztában van a másik fél bizonyitékaival már nem .Az pedig hogy meghatározza a tagog feltöltésének %-át egyenesen vicces.Amásik irreveláns dolog hogy armani vagy wink papucsban ment az egyik fél.El lehet bagatelizálni ilyenekkel a dolgot de a fogadást nem érinti.Azon sokan átlépnek ,hogy sawwee lényegében beismerte a hand megosztást csak nem úgy és nem akkor kb ahogy Ő fogalmaz. . A korrekt szerintem is az lenne ha valamit fizetne .10k Mh-nak 5k a gyerekeknek nyilvánosan.Mondjuk.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  8. #358
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Idézet watchtheduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én bárkivel fogadok 1:1 arányban, hogy a két ember közt nem lesz semmilyen pénzmozgás. A tét 5$! (Azért csak ennyi, mert sokat kell most a bicajra költeni, meg az asszony is menni akar strandra állandóan meg ide-oda... )

    WP_20160706_11_18_40_Pro.jpg

    (Ennyi volt nálam. Nem számoltam meg, de tuti van 5$...)
    Nincs ,mert 285 a dollár az 1425 ft ez meg kevesebb
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  9. #359
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs ,mert 285 a dollár az 1425 ft ez meg kevesebb
    Bazdki tényleg.... rosszul adott szerintem vissza a Fornettis csaj! Akkor így tárgytalan...

  10. #360
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ő meg a telefonon történő egyeztetést utasította el egyből.
    Vagy nem?
    Azért mert 3 an alszanak körülötte. Ettől függetlenül mi 03:44 kor letisztáztuk a fogadás részleteit, helyszint időpontot, és ő majd 10 óráva később küldött egy majd még egy módosítást!
    Utoljára módosítva: Mac Hine által: 2016. 07. 06. 11:34

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •