Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 39 / 74 ElsőElső ... 29373839404149 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 381 - 390 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #381
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. A fórumban ezt jelezte Sawwee?
    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt, hogy hajlandó vagyok $100.000 dollárban fogadni a Te $1.000 dollárod ellenében abban, hogy nem férsz hozzá "a feltöltött leosztásainkhoz", ugyanis nincs mihez hozzáférni. A PPB tagok nem töltik fel a leosztásaikat sehova.
    13 perccel később

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Továbbra is teljes mértékben nyitott vagyok a fogadásra.
    Annak érdekében, hogy ne ezt a topicot offoljuk szét, rád írok privátban, beszéljük meg a részleteket. Reméljük, hogy válaszolni fogsz.

  2. #382
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha vki abban a mondatban a fogadás tárgyát adja meg, és nem jelzi benne azt, hogy ezen a későbbiekben pontosítani szeretne, akkor de.
    Ha hülye vagy és úgy fogadsz, tartsd be pont úgy, mintha részegen fogadnál. Ellenkező esetben folt esik a becsületeden.
    Én nem látok más lehetséges kimenetelt a sztoriban, Sawwee vagy elveszít 100K$-t, vagy "folt esik a becsületén". Oké, áll mellette egy csomó pokeres cimbora, aki nem fogja ezért lenézni, és meg fogják egymás közt barátilag beszélni, hogy "nemis", mert ez a jó kis magyar pókerközösség úgy néz ki, hogy aki "belül van a körön", annak mindig igaza van, de valahol belül te is tudod, hogy egyszerűen szánalmasan nevetséges még az is, hogy megpróbálsz a csávó mellett érvelni.
    Szerinted ismerjük egymást? NEEEEM
    Összesen 6-7 spin regulárt ismerek, nem tudom, hogy közülük ki melyik istállót erősíti.

    Szerintem mindkét fél ostoba ebben az ügyben, nem védem egyiket se jobban a másiknál.

  3. #383
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Csinálna valaki egy s(z)avazást, hogy kiderüljön végre, hogy az istenadta nép szerint kinek van igaza?

    Legalább ennyit pls

  4. #384
    Fáradhatatlan grinder High_TT avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 07.
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szó nem volt ügyvédről sehol, én írtam azt, hogy úgy gondoltam, hogy ő majd ügyvéddel fog megjelenni, én pedig egésszen véletlenül voltam azzal!
    tudom, csak buktar kérdésére próbáltam válaszolni de igazából én sem értem, hogy miért kérdezte.
    "Mindig bízni kell a read-edben, és meg kell lépned azt."

  5. #385
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    istenem mi topik rofl.gif, bár sajna a 20.-ik oldal környékén már úgy éreztem magam, mikor meghívom a csajt "vacsira", majd kis idő elteltével közli, hogy tényleg csak vacsi lesz, mert megjött a mikulás...
    ja, és a papucsos selfie szenzációs rofl.gif évek óta a legnagyobb topik, ez nem vitás!!
    ikaszápól dolan!


  6. #386
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    13 perccel később
    Igen ez valóbban megtörtént, és én irtam is neki privátban, amit nem kapott meg, aminek az okát már meg is írta! És megkértem, hogy a fórumon folytassuk! Ha el tudta ott kezdeni, és tudott menőzni a 100K$ al, akkor le tudtuk volna itt pontosítani is!

    Ettől függetlenül, hogy nem pontosítottunk privátban semmit, a legelső feltételek alapján 03:44 kor konkrét időpontot konkrét helyszínnel leegyeztettünk! Ahol én ott meg is jelentem!

    Ez után a 03:44es fixálás után 9-10- órával később Ő privátban 2 módosítást küldött!

  7. #387
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Ja, ajánlott egy fogadást, valaki elfogadta.
    Majd 13 perc múlva már változtatgatni akart a helyzeten. A 13 perc múlva pont olyan ebből a szempontból, mint a 2 nap múlva. Nincs jelentősége, hogy mit akart 13 perc múlva.
    necopor and Fredaster007 like this.

  8. #388
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha vki abban a mondatban a fogadás tárgyát adja meg, és nem jelzi benne azt, hogy ezen a későbbiekben pontosítani szeretne, akkor de.
    Ha hülye vagy és úgy fogadsz, tartsd be pont úgy, mintha részegen fogadnál. Ellenkező esetben folt esik a becsületeden.
    Én nem látok más lehetséges kimenetelt a sztoriban, Sawwee vagy elveszít 100K$-t, vagy "folt esik a becsületén".

    Pontosan. Most epp aktualis a leszbikus pokeres picsa meg a masik ember fogadasa, ami ugye allitolag szinten reszegen tortent. Az a 3 WSOP cimes... Nem emlexem pontosan, meg le is szarom. De nagyjabol vmi ilyesmi. S a leszbika nem kezdett el egyeb felteteleket szabni (vagy legalabbis nem tudunk rola), miszerint csak egymas utani napokon lehet nyerni a cimeket, kulonben nem er; csak akkor ervenyes ha minden FT-n van valaki szurke zokniban; csak akkor ervenyes ha a HU-ban egyszer allin megy 32bb eff stacknel K9o-val.. Inkabb fosogatja ossze a bokajat amikor melegszik a pite es probalja kivasarolni magat.

    En sem ismerem egyik felet se es az eletem se lesz jobb attol, hha vmelyik fel nyer, de egeszen nyilvanvalo, hogy Sawwee az, aki keresgeli a kibuvokat privatban, holott a fogadas itt, nyilvanosan tortent, amit MH szerintem megnyert.

  9. #389
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    MH!
    Ha akarsz pénzt látni a dologból szerintem ajánld fel S-nek hogy töredékét fizesse ki és neked az is elég.
    HA MH nagyon szemét akarna lenni, akkor Fogna egy fordítót és belinkelné ezt a fórumot, plusz a fogadás tárgyát és az adatokat amikhez hozzájutott a psnek, + annak a szervnek aki a ps működését engedélyezte.
    Szomorú hogy azon a legtöbben ki sem akadnak hogy van egy backing csoport ahol tiltás ellenére is megy a mutyi, az hogy a volt nagyvezér ilyen béna fogadást kötött és elvesztette az egy másik dolog( itt a fő téma).
    Lehet hogy naiv vagyok, de engem azért bánt hogy nincs tiszta póker sehol manapság.
    Az meg hogy úriember nem fogad tutira egyrészt baromság, ahogy valaki fentebb írta a nutsodat se dobod be all in-re hogy sorry de nem lenne fair vinnem a teljes lédet, másrészt aki végig olvasta a fórumot sejtheti hogy kettejük közül egyikük sem látott még úriembert
    Peace

  10. #390
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    OK! Tehát akkor semmi gond nincs! Itt Sawwee barátai engem azzal támadnak, hogy én nem voltam hajlandó erről privátban egyeztetni!

    Elfogadom Sawwee privátban küldött feltételeit!

    A leosztások nem lehetnek 1 évnél régebbiek!
    A leosztások olyan emberek leosztásai kell hogy legyenek akik jelenleg aktív tagjai a PPB nek
    A leosztások nem 1-2 embertől kell hogy származzanak!

    Sawwee kb ezt kérte tőlem privátban 9 órával a fixálás után!

    Elfogadom 1K$ a te 100K $ od al szemben!

    De ne csinálj magadból szégyent, hogy még ezt is meg akarod változtatni! Egy módosítás nem volt elég?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •