Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 41 / 74 ElsőElső ... 31394041424351 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 401 - 410 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #401
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 09. 01.
    Hely
    Szekszárd
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    A részletek egyeztetése tehát kizárólag azért nem tudott azonnal megtörténni, mert ő "nem enged be a skype-jára, nehogy mindent letöröljek a gépéről", én pedig telefonálni nem tudtam, mert három másik ember aludt mellettem a szobában, ahol voltam.


    Ugye most viccelsz sawwee!!! Egy táborban nem tudsz kimenni a szobádból és a szabad ég alatt telefonálni??????? legrosszabb indok evööööör!!!!

  2. #402
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    De ne csinálj magadból szégyent, hogy még ezt is meg akarod változtatni!
    Inkább a szégyen ,mint -100k.
    Fredaster007 likes this.

  3. #403
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam a környékén lakik, mert véletlenül én még senkit nem vittem le Hatvanba. Pláne nem egy ügyvédet.
    ha jól emlékszem valahol írta, hogy melóból jöttek haza... pont.... ketten... papucsban.... "armany-ban"... jöttek
    Mandras likes this.
    ikaszápól dolan!


  4. #404
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Kiegészítés következik!

    Sawwee privát üzenete a feltételekről!

    llok rendelkezésre, akkor hát várlak holnap.

    Annak érdekében, hogy elkerüljük az esetleges félreértéseket és igazságtalanságokat, javaslom, hogy néhány dolgot tisztázzunk, mielőtt útnak indulsz.

    Én ugyebár azt állítottam, hogy több mint egy éve tiltva van a PPB-ben a hand csere, és hogy a PPB-sek nem töltik fel sehova a handjeiket.

    A kommentedet olvasva hozzá tettem azt is, hogy nem tudom kizárni annak az elméleti lehetőségét, hogy kb. 1 játékos megosztja veled a handjeit, de ha így tesz, az nem a PPB tudtával és egyetértésével történik, hanem pont a PPB-vel kötött megállapodás ellenében.

    Javaslom tehát, hogy ne indulj útnak az alábbi esetekben:
    - Ha az említett leosztások mégsem PPB-s hand-ek. (PPB-s hand-nek nyilván az minősül, amit PPB-s játékos játszott)
    - Ha a handek idősebbek 1 évnél (mert ebben az időben nem tért ki a megállapodás a hand megosztás tiltására, így nem zárhatom ki, hogy volt olyan játékos, aki így tett.)
    - Ha nem arról van szó, hogy "a PPB" megosztatja a játékosokkal azok hand-jeit, hanem arról, hogy Te találtál egy vagy esetleg egy-két olyan játékost, akik a PPB tudta nélkül megosztották veled a leosztásaikat.

    Tájékoztatlak továbbá, hogy a PPB bármiféle rágalmazásával / feljelentgetésével, stb. nekem semmit nem ártasz, mivel több mint fél éve semmi közöm a PPB-hez, eladtam a tulajdonrészemet, és semmilyen érdekeltségem nincs a csoportban. (Bár ha valóban olyan tájékozott vagy a PPB belügyeit illetően, mint ezt állítod, akkor ez bizonyára nem új infó számodra.) Persze ettől függetlenül sem gondolom, hogy bármi aggódnivalója volna a csoportnak, hiszen az általad tett állítások egyszerűen nem igazak.

    Várlak holnap, illetve itt is elérhető leszek még pár percig, hátha válaszolsz.

    az én válaszom!

    Hello Sawwee! Erre az üzenetre gondoltál? Figyelj vásárold ki magad. Nagyon korrekt gyereknek tűnsz, nem akarlak levágni 30M FT ra. Láttad, hogy én oda mentem, nem csak a szám járt. Szerintem meggyőződtél arról is, hogy nem olyan olyan ember vagyok aki nem fogok elmenni ez ügyben a végsőkig! Tehát még ha elbuknám ezt az 1K-t is, már csak a presztízs miatt is végigcsinálnám! Konkrétan 1-2 hónapos PPBs leosztásaim vannak, kb 30 embertől, olyanoktól is akik nem is voltak a tagja a csoportnak 1 éve. Természetesen 1 évnél régebbi leosztások is vannak. Számszerűen nem tudom neked per pillanat megmondani mennyi, de 200K tól fixen több, de lehet 500Kis. És számszerűen meg tudom mondani, hogy minimum 25 de lehet 30 ember leosztása.

    Én egy tisztességes ember vagyok, és kapsz egy tisztességes ajánlatot. 50K$ ért vásárold ki magad, 25K-t adjál nekem, meg 25K-t a bátor tábornak.

    Nemrégen küldte Sawwee
    Szia,

    Igen, erre az üzenetre gondoltam.
    Az első pillanattól kezdve kértem tőled, hogy beszéljük át, hogy pontosan mi is a fogadás tárgya, nehogy ne ugyanarról beszéljünk.
    Te Skype-olni nem szerettél volna, én telefonálni nem tudtam, ezért maradt tehát az a lehetőség, hogy itt megvitatjuk, hogy akkor pontosan miről szól a fogadás. A részleteket leírtam és elküldtem még jóval a találkozó előtt, már csak azért is, hogy ne autózz le fölöslegesen Hatvanba, ha nem is ugyanarról beszélünk.
    Hamar kiderült, hogy komoly ember vagy Te is, nem a levegőbe beszélsz, én meg magamról szintén tudtam, hogy biztos vagyok abban, amit állítok. Sejteni lehetett tehát, hogy akkor valószínűleg nem ugyanarról beszélünk. Ezért is tartottam fontosnak azt, hogy minden részlet még időben tisztázásra kerüljön.

    Tehát úgy néz ki áll a fogadás. Egy olyan csavar van benne itt is, hogy arról van szó hogy a PPB osztja e meg vagy sem. Nem a PPB osztja meg, de a PPB tudtával történik a megosztás. A tagok egy oldalra feltöltik a leosztásaikat, ahol a PPB alkalmazotja, most hogy ő egy ITs vagy egy játékos össze szedi, tömiríti, és utána vissza osztja. aki akarja letölti a mappát aki nem az nem.

    Tehát nem a PB oldalán, nem a PPB vezetősi, hanem más felületen, a PPB munkatársa osztja meg azokat. Ha ez a pont így megfelel Sawweenak akkor továbbra is állom a fogadást.

    - Ha az említett leosztások mégsem PPB-s hand-ek. (PPB-s hand-nek nyilván az minősül, amit PPB-s játékos játszott)
    -20-30PPBs játékos leosztásaival rendelkezem.

    -
    - Ha a handek idősebbek 1 évnél (mert ebben az időben nem tért ki a megállapodás a hand megosztás tiltására, így nem zárhatom ki, hogy volt olyan játékos, aki így tett.)

    -A leosztások nem idősebbek egy évnél, jellemzően 2016 os leosztások! De van régebbi is!

    - Ha nem arról van szó, hogy "a PPB" megosztatja a játékosokkal azok hand-jeit, hanem arról, hogy Te találtál egy vagy esetleg egy-két olyan játékost, akik a PPB tudta nélkül megosztották veled a leosztásaikat.

    Fentebb említett, nem a PPB oldalán, de a PPB közreműködésével, más oldalról. Plusz igen, nem 1-2 PBBs játkos leosztása van meg, hanem fentebb említett 20-30 játékosé!

    Ezt a fogadást elfogadom 1K$ al a 100K$ od ellen!

    A következőt, amiben spin es részletek voltak azokat nem!


    Utoljára módosítva: Mac Hine által: 2016. 07. 06. 12:54

  5. #405
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Gyerekek, az már a legelején egyértelmű volt hogy nem lesz semmi a fogadásból. Az más kérdés, hogy sawwee eheti tevékenysége nem segített a PPB megítélésenek javításán, de ez legyen az ő bajuk.

    Viszont ha ekkora ballerek vagytok, hogy lazán fogadgattok 100k-ba, akkor azért a végén indíthatnátok egy adománygyűjtést a Bátor Tábor számára. Sawwee, neked nem kell 100k-t átutalnod, elég mondjuk 10k-t bedobni a közösbe, Mac Hine te amit jónak látsz, pár Bossos flipflop papucsnyi csak belefér neked is.

    Végén pedig akadémia bepromótálja értelmesen és az olvasóközönség is beszáll. PPB és sawwee image javul, akadémia tovább növeli olvasótáborát és még rászorúknak is segítenétek.

  6. #406
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Lezli90 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez szúrt szemet nekem is. És nem szeretnélek provokálni, elég feszült vagy enélkül is, de egy tárgyalásra, ahová ügyvédet kell magaddal vinned, illene egy zárt cipőt is, és egy hosszú nadrágot is. Ízléstől és időjárástól függetlenül.
    Értsétek már meg, hogy az ügyvéd csak véletlenül bent maradt a kocsiban! Az vesse az első követ MH-ra, akivel ez még nem fordult elő.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  7. #407
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végén pedig akadémia bepromótálja értelmesen és az olvasóközönség is beszáll. PPB és sawwee image javul, akadémia tovább növeli olvasótáborát és még rászorúknak is segítenétek.
    Igazad van, mehet egy PPB promó cikk a PA főoldalára! Természetesen Mac Hine ajánlásával.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  8. #408
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek, az már a legelején egyértelmű volt hogy nem lesz semmi a fogadásból. Az más kérdés, hogy sawwee eheti tevékenysége nem segített a PPB megítélésenek javításán, de ez legyen az ő bajuk.

    Viszont ha ekkora ballerek vagytok, hogy lazán fogadgattok 100k-ba, akkor azért a végén indíthatnátok egy adománygyűjtést a Bátor Tábor számára. Sawwee, neked nem kell 100k-t átutalnod, elég mondjuk 10k-t bedobni a közösbe, Mac Hine te amit jónak látsz, pár Bossos flipflop papucsnyi csak belefér neked is.

    Végén pedig akadémia bepromótálja értelmesen és az olvasóközönség is beszáll. PPB és sawwee image javul, akadémia tovább növeli olvasótáborát és még rászorúknak is segítenétek.
    Elméletileg él a fogadás, egyetlen pontot kell tisztáznunk. De én akkor sem szeretném levágni 30M ft ra. ÉS maximálisan biztos vagyok abban, hogy én fogom nyerni.

  9. #409
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Egy párhuzamos univerzumban, szerintem valahogy így nézne ki egy normális fogadás:

    - Megbeszélitek a részleteket a fórumon/telefonon/privátban/skypeon, mikor megszületik egy kész verzió, amire mindkét fél rábólint, akkor azt tekintitek hivatalosnak.
    - Választotok a pokerközösségből 3 független bírót, akiknek van rálátása a dolgokra és nehezen megvesztegethető.
    - Egy közös találkozón 5-en (+ a kocsiban felejtett ügyvédek) megtárgyaljátok a dolgot, a vesztes pedig fizet.

    Ami ebben az univerzumban történik, annak sok értelme nincs szvsz.

  10. #410
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Láttátok már Maxxxika új avatarját?! Besírtam rajta.
    Tir-X, Slynzor, Endre1988 and 1 others like this.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •