Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 42 / 74 ElsőElső ... 32404142434452 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 411 - 420 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #411
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy párhuzamos univerzumban, szerintem valahogy így nézne ki egy normális fogadás:

    - Megbeszélitek a részleteket a fórumon/telefonon/privátban/skypeon, mikor megszületik egy kész verzió, amire mindkét fél rábólint, akkor azt tekintitek hivatalosnak.
    - Választotok a pokerközösségből 3 független bírót, akiknek van rálátása a dolgokra és nehezen megvesztegethető.
    - Egy közös találkozón 5-en (+ a kocsiban felejtett ügyvédek) megtárgyaljátok a dolgot, a vesztes pedig fizet.

    Ami ebben az univerzumban történik, annak sok értelme nincs szvsz.
    Egy fogadást azért ne hasonlítsunk már egy ingatlan vagy egy kocsi adás vételéhez. Ha 10 ezer forintban fogadtak volna, Sawwee már rég elismerte volna hogy bukta és már senki sem olvasná a topicot...

  2. #412
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Sawwee ezt a 3 pontot kérte privátban.

    - Ha az említett leosztások mégsem PPB-s hand-ek. (PPB-s hand-nek nyilván az minősül, amit PPB-s játékos játszott)
    - Ha a handek idősebbek 1 évnél (mert ebben az időben nem tért ki a megállapodás a hand megosztás tiltására, így nem zárhatom ki, hogy volt olyan játékos, aki így tett.)
    - Ha nem arról van szó, hogy "a PPB" megosztatja a játékosokkal azok hand-jeit, hanem arról, hogy Te találtál egy vagy esetleg egy-két olyan játékost, akik a PPB tudta nélkül megosztották veled a leosztásaikat.

    A 3. feltétel 2 dolgot tartalmaz.

    1. hogy a PPB osztja meg a játékosokkal a játékosaik leosztásait.
    (nem nem a PPB osztja meg, nem a PPB oldalán, nem a PPB vezetői, hanem a vezetők tudtával ITs ek/ játékosok. A leosztásokat egy adatgyűjtőbe feltöltik tömörítik és vissza osztják, a PPB oldalától függetlenűl, de a vezetők tudtával.

    2.
    Te találtál egy vagy esetleg egy-két olyan játékost, akik a PPB tudta nélkül megosztották veled a leosztásaikat.

    - Én nekem több olyan PPBs ismerősöm van, akiktől kaptam már ilyen megosztásokat. KB 20-30 PPB játékosról!

    A poén az, hogy a saját leosztásaikat egyikük sem küldte át külön, csak a PPB által (* szerk: a PPB dolgozói által) tömörített, válogatott mappákat.

    Erre így adom az 1K$-t.
    Utoljára módosítva: Mac Hine által: 2016. 07. 06. 12:30

  3. #413
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet watchtheduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy fogadást azért ne hasonlítsunk már egy ingatlan vagy egy kocsi adás vételéhez. Ha 10 ezer forintban fogadtak volna, Sawwee már rég elismerte volna hogy bukta és már senki sem olvasná a topicot...
    2+2-n szerinted a sidebeteket bemondásra kötik az emberek (100knál jóval kisebb összegre is)?

  4. #414
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2+2-n szerinted a sidebeteket bemondásra kötik az emberek (100knál jóval kisebb összegre is)?
    Nem tudom, nem olvasok 2+2-t, de itt Sawwee írta, hogy 100k$-t tesz arra, hogy a PPB játékosok nem osztják meg egymással a handeket. Elfogadta Mac Hine, ennyi. Majd még többszöri módositás privátban, addig meddig míg Sawwee be nem biztosította magát.

    Nyilván nem lesz 100K$-os bukás belőle, se semmi, de azért Sawweenak illő lenne mindenképpen tisztázni, hogy mi van. Nagyon elegáns bedobni a fórumon 100K$-t, majd eltűnni hogy privátban rendezik...

  5. #415
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    12G az nagyjából hány leosztás lehet, azt valaki meg tudná nekem mondani? Most megnéztem SPIN is van benne bőven, legalább 6-7 játékosé csak spin.

  6. #416
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 01.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    12G az nagyjából hány leosztás lehet, azt valaki meg tudná nekem mondani? Most megnéztem SPIN is van benne bőven, legalább 6-7 játékosé csak spin.
    Cirka 300k 6max cg leosztás 60mega (zipbe tömörítve). Az alapján tudsz hozzávetőlegesen számolni.

  7. #417
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet kicsike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cirka 300k 6max cg leosztás 60mega (zipbe tömörítve). Az alapján tudsz hozzávetőlegesen számolni.

    Nem tudok, nem értek ehhez. Megtennéd, hogy kb kiszámolod? Ez nem tömörítve hanem kicsomagolva van 12G.

  8. #418
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap megkurtam négy csajt, na akkor most király vagyok?
    Csak, ha armany papucsban!

  9. #419
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Tömörítve 1.46G PPB leosztásom van. Az vajon elegendő lehet?

  10. #420
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudok, nem értek ehhez. Megtennéd, hogy kb kiszámolod? Ez nem tömörítve hanem kicsomagolva van 12G.
    Mihez nem értesz, a számoláshoz? 1,46 GB = 1460 mb (kb!)
    60 Mb = 300.000 hand.

    1460/60=24,3 (kb. 24).

    23 * 300.000 = 6.900.000 hand.

    Milyen céget vezetsz hogy nem tudsz osztani és szorozni?
    Utoljára módosítva: watchtheduck által: 2016. 07. 06. 13:07

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •