Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 43 / 74 ElsőElső ... 33414243444553 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 421 - 430 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #421
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    istenem mi topik Csatolás 11626, bár sajna a 20.-ik oldal környékén már úgy éreztem magam, mikor meghívom a csajt "vacsira", majd kis idő elteltével közli, hogy tényleg csak vacsi lesz, mert megjött a mikulás...
    ja, és a papucsos selfie szenzációs Csatolás 11626 évek óta a legnagyobb topik, ez nem vitás!!
    Ennél az analógiánál maradva inkább az lenne, hogy elhívod a csajt vacsizni, mindketten tisztában vagytok vele, hogy ez egy randi(tehát valszeg neked kellene fizetned), majd kaja után kimész a wc-re, és kimászol az ablakon kb.

  2. #422
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet watchtheduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mihez nem értesz, a számoláshoz? 1,46 GB = 1460 mb (kb!)
    60 Mb = 300.000 hand.

    1460/60=24,3 (kb. 23).

    23 * 300.000 = 6.900.000 hand.

    Milyen céget vezetsz hogy nem tudsz osztani és szorozni?
    Ha az először leirt 12 Gb, akkor 12.000 / 60 = 200
    200 *300.000 = 60.000.000 hand.

  3. #423
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet watchtheduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mihez nem értesz, a számoláshoz? 1,46 GB = 1460 mb (kb!)
    60 Mb = 300.000 hand.

    1460/60=24,3 (kb. 24).

    23 * 300.000 = 6.900.000 hand.

    Milyen céget vezetsz hogy nem tudsz osztani és szorozni?

    Az informatikához sosem értettem. sorry és köszönöm!
    watchtheduck likes this.

  4. #424
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az informatikához sosem értettem. sorry és köszönöm!
    Véletlenül 23-al szoroztam nem 24-gyel, tehát 7,2 M hand. (Nehogy ebbe kössön bele valaki... )
    Mac Hine likes this.

  5. #425
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Nem vágom, hogy ha ppbs józsiról fel van töltve 100K hand, akkor ezt meg lehet csinálni az ő tudta nélkül is? Valaki búvárkodott a gépén? Ha csak pár ember szerzi be ezeket a handeket akkor ez hogyan kivitelezhető?

  6. #426
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem bőven elég elégtétel az, hogy így leégette magát a pókerközösségben!
    Így van, ő jól leégette magát, hiszen nem akar kifizetni 30 milkát egy fogadásra, ami le sem lett tisztázva. Ezzel szemben te éles eszedről, cosa nostra-i ismeretségeidről, alvilági éleslátásodról, nem pedig gyermeteg naivitásodról, pompás öltözékedről és egy autóban felejtett ügyvédarcról lettél közismert.
    Faréj, Mandras, Tir-X and 5 others like this.

  7. #427
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vágom, hogy ha ppbs józsiról fel van töltve 100K hand, akkor ezt meg lehet csinálni az ő tudta nélkül is? Valaki búvárkodott a gépén? Ha csak pár ember szerzi be ezeket a handeket akkor ez hogyan kivitelezhető?

    Nem lehet 7M körüli leosztás össze szedni úgy 20-30 egy körben játszó emberről, hogy azok ne tudjanak erről. Mint leírtam a történet a PPB nél így néz ki:

    Vannak a játékosok, akik a leosztásaikat feltöltik egy megadott oldalra, ami a PPB től független, ezt ott valaki válogatja. Valószínűleg egy ITS emberke. PL tétek, játékok szerint. Külön spin, külön MTT, külön MTSNG, és úgy tudom, van MTSNG csak külön 3reb. Meg még biztos vannak különböző osztályozások de mivel nem vagyok PPBs ezért erről nem tudhatok pontos dolgot.

    1.5 évvel ezelőtt volt kötelező feltöltés is. Egyébként jelenleg a feltöltés, és letöltés, nincs kötelezővé téve a játékosoknak, ez csak egy lehetőség!

    És nagyon valószínűnek tartom, hogy azok az emberek, akik itt beleköttöttek, armanyba (szerintem is vicces), meg papucsba, meg mindenbe, azok a PPB hez szorosan kapcsolható személyek, akiknek ez a dolog elég ciki!

    Azok a játékosok akikről leosztásom van azért van, mert ők bedobták a leosztásaikat a közösbe, azért, hogy ők is kivehessék onnan a másokét!

    Ezt a tevékenységüket nem a PPB oldalán végzik!
    Utoljára módosítva: Mac Hine által: 2016. 07. 06. 14:34

  8. #428
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így van, ő jól leégette magát, hiszen nem akar kifizetni 30 milkát egy fogadásra, ami le sem lett tisztázva. Ezzel szemben te éles eszedről, cosa nostra-i ismeretségeidről, alvilági éleslátásodról, nem pedig gyermeteg naivitásodról, pompás öltözékedről és egy autóban felejtett ügyvédarcról lettél közismert.
    pár oldallal le vagy maradva. Mi ne beszélgessünk inkább kérlek. Köszönöm!

  9. #429
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így van, ő jól leégette magát, hiszen nem akar kifizetni 30 milkát egy fogadásra, ami le sem lett tisztázva. Ezzel szemben te éles eszedről, cosa nostra-i ismeretségeidről, alvilági éleslátásodról, nem pedig gyermeteg naivitásodról, pompás öltözékedről és egy autóban felejtett ügyvédarcról lettél közismert.
    Egyébként a fogadás abban a pillanatban tisztázva lett, hogy ő adott egy helyszínt és egy időpontot, és én arra azt mondtam, hogy OK!

    A részleteket jóval később küldte el. Először egy változatot, aztán egy másikat, de most itt bele ment abba, hogy az első változat, amiben egy olyan lényeges pont van, hogy azt a PPB osztja e meg vagy sem... Ebben az egy pontban kell még fixálnunk a dolgot.

  10. #430
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként a fogadás abban a pillanatban tisztázva lett, hogy ő adott egy helyszínt és egy időpontot, és én arra azt mondtam, hogy OK!

    A részleteket jóval később küldte el. Először egy változatot, aztán egy másikat, de most itt bele ment abba, hogy az első változat, amiben egy olyan lényeges pont van, hogy azt a PPB osztja e meg vagy sem... Ebben az egy pontban kell még fixálnunk a dolgot.
    Ja tehát most már az tuti, hogy lóg 30 millával, csak az a kérdés, hogy pontosan miért.
    qwertibie likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •