Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 45 / 74 ElsőElső ... 35434445464755 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 441 - 450 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #441
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Nemvágom mit kell, ennyi beszélni a dologról....tisztán látszik,hogy PPB-nél csalás folyik...a gyerek bukta a fogadást, énsem gondolom ,hogy 100K-t kifizet, a helyébe kivásárolnám magam.. ebbe MH bele is megy mert mondta, lové kifizet....és utánna nagy lapítás a backing csoport részáről is inkább, mert elég nagy szarba lehetnek ha PS -hez kerűlnek a doksik...
    csiga19794 and van Gerwen like this.

  2. #442
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet Szecska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt annyira egyszeru lenne bizonyitani. Mineolt handekben nem latszanak a hero kezei. Tehat eleg talalomra megnezni nehany leosztast, es ha senkinek sem latszik a keze, akkor baj van Viszont ha benne van, akkor csak es kizarolag az illetotol kerulhetett ki a dolog, a vett handekben ilyen nincs, kizarolag akkor latszodnak a handek, ha volt mutatas! (illetve ha az utolso beszelo mutatva dobott)
    erre gondoltam én is, de talán nem nagy kaland ezeket kifilterezni és törölni

  3. #443
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Egyébként ki gondolta volna hogy a hová tűnt a Pshark 300+-os komment fórum cikkjét másfél nap alatt überelni fogja egy másik fórum
    Abból a 100k-ból egy két sört a kommentelőknek illene fizetni Mélyen tisztelt MH & S!
    + megnéznék egy grafikont az elmúlt két nap alapján milyen zuhanó tendenciát mutat a ppb
    van Gerwen likes this.

  4. #444
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    A Maxxika avatrja tökéletesen kimeríti a személyeskedést. Tegnap őket küldte akkor oda a Sawwee "leskelődni" a benzinkútra!

    HAHAHAHAHAHA! Remegtetek mint a kocsonya! Még megkérdeztétek, hogy kártyával fizettem e? TI TÉNYLEG ENGEM NÉZTEK BALFÁCÁNNAK? Mikor beparkoltatok, már akkor tudtam miért jöttetek. 2 50kg os kocka. Most nem bántásból, de nagyon pancserek voltatok! Ezt az avatart meg majd még megbeszéljük azt ugye tudod!

    Részemről lezártam ezt a témát, innentől Sawwee válaszára várunk csak! Azzal kapcsolatban, hogy a 3. pontot, ami 2 részből áll, hogyan is gondolja!

    A leosztásokat nem a PPB osztja meg, és nem a PPB oldalán, hanem azokat a gyazo.com on bonyolítják! A következő képpen. A játékosok feltöltik, ott valaki a PPB-től "begyűjti" rendszerezi, tömöríti, vissza osztja.

    Sawwee tett egy meggondolatlan kijelentést, egy olyan topicban egy másik csoportról, amihez már nincs is semmi köze. Vállalja érte a felelősséget!

    A PPBs meg ruppótlan trollokat meg védelmet biztosító akár kiket pedig biztosíthatom róla, hogy ebben az országban bármikor, bárhol, bárkivel hajlandó vagyok személyesen találkozni!

    Ahogy a benzinkútra is elmentem úgy bárhova elmegyek! A 2 kis madárhoz is oda mentem, hogy nyugodtan jöjjenek oda várjuk meg Sawweet de ők világgá szaladtak!

    Én részemről befejeztem ezen a fórumon ebben a témában a beszélgetést! Ha Sawwee bohócot csinál magából, és azt fogja mondani, hogy nem megy bele a fogadásba, mert a leosztásokat nem a PPB felületén a PPB osztja meg, akkor ennek a történetnek nagyon komoly folytatás lesz, aminek a levét nem a Sawwee fogja meginni!

    Úgyhogy dugjátok össze a fejeteket, és találjatok i valamit, mert előre megmondtam, hogy rossz lóra tetteket!

    -Megyek a soundra, Sawwee nem nagyon fogsz elérni sem privátban, sem telefonon. Keddig van időd gondolkozni!
    Utoljára módosítva: Mac Hine által: 2016. 07. 06. 16:18
    Nottobe likes this.

  5. #445
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Viszont ha ekkora ballerek vagytok, hogy lazán fogadgattok 100k-ba, akkor azért a végén indíthatnátok egy adománygyűjtést a Bátor Tábor számára. Sawwee, neked nem kell 100k-t átutalnod, elég mondjuk 10k-t bedobni a közösbe, Mac Hine te amit jónak látsz, pár Bossos flipflop papucsnyi csak belefér neked is.
    így gondolod? de tartok tőle, hogy ilyen csak a filmekben van, itt meg marad az egymásra mutogatás...
    https://youtu.be/SgAlcqrHD7Q?t=6465
    Steal_ likes this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  6. #446
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Mekhájn, tegyük fel, hogy van bármi ráhatásom a dolgok alakulására. Mit válaszolnál nekem, ha megkérdezném, hogy milyen "komoly folytatásra" gondolsz?

  7. #447
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Krejdül te nem Bélabácsi katonája vagy?

  8. #448
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Csede45 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Krejdül te nem Bélabácsi katonája vagy?
    100K-t teszek rá, hogy nem.

  9. #449
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Állom ! (De csak ha a k az kutyaszőrt jelent)
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  10. #450
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Állom ! (De csak ha a k az kutyaszőrt jelent)
    Az első mondatodban elfogadtad a fogadást, a másodikban csak kibúvót keresel!

    Szerintem te most tartozol nekem 30 millával!
    VTomi24 and DrBuru like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •