Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 48 / 74 ElsőElső ... 38464748495058 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 471 - 480 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #471
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    87% - 13%?Hmm.. Itt az ideje 100k-ban fogadni

  2. #472
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja,hogy te komolyan vetted a storyt, bocs hogy viccet csináltam egy viccből
    Kiegészítettem a viccet, a topikban olvasható tucatnyi gyenge és erőltetett humorizálási próbálkozás miatt. Ehhez hozzá is lehetett szólni
    Utoljára módosítva: differentborder által: 2016. 07. 06. 16:39

  3. #473
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet watchtheduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az nem tudom feltűnt-e már valakinek, de senki, se Bia, se Proxxy, senki nem védte még meg egy szóval sem a jelenlegi vezetők közül Sawwee-t nyilvánosan...
    Ha megvédik, akkor azért savaznád őket. Így, hogy nem tették, így meg azért. Tedd a szívedre a kezed, és mondd, hogy nincs igazam!
    csiga19794 likes this.

  4. #474
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kiegészítettem a viccet, a tucatnyi gyenge és erőltetett humorizálási próbálkozás miatt. Ehhez hozzá is lehetett szólni
    Remélem egyszer én is ki tudom egészíteni a te próbálkozásod azzal megpróbálva learatni a babérjaidat
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #475
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kiegészítettem a viccet, a tucatnyi gyenge és erőltetett humorizálási próbálkozás miatt. Ehhez hozzá is lehetett szólni

    ovQ5J_f-maxage-0_s-200x150.gif
    csiga19794 likes this.
    ikaszápól dolan!


  6. #476
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha megvédik, akkor azért savaznád őket. Így, hogy nem tették, így meg azért. Tedd a szívedre a kezed, és mondd, hogy nincs igazam!
    Nem savaznám, Sawwee-t sem savaztam, főleg Mac Hine-al szemben nyilvánultam meg kritikusan, de ezt te is tudod, hiszen likeoltad is néhány hsz-em.

    Az én álláspontom még mindig az, hogy Sawwee felelőtlenül fogadott, Mac Hine stílusa meg bicskanyitogató. Igazából ha én lennék a bíró akkor 1K-t szednék be Sawwee-tól, mert valamilyen szinten elbukta a fogadást, de leaglább annyira büntetném Mac Hine-t a fenyegetőzés és az alvilági kapcsolataival való példálózás miatt...

    Igazából csak azért tűnt fel, hogy a PPB-től nem foglaltak állást a témában, mert Sawwee már nem csapattag és úgy szív (még ha nem is fog fizetni semmit, nyilvánvaló hogy nem tesz jót neki ez) a csapat miatt. Csak kíváncsi lettem volna a véleményükre. Ítélkezni meg nem fogok, én is voltam PBB-s régen és én is osztottam meg mással handet...

  7. #477
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem egyszer én is ki tudom egészíteni a te próbálkozásod azzal megpróbálva learatni a babérjaidat
    Én csak közvetlenül az arcomba fogadok el hozzáfűznivalót a vicceimhez. Paradicsomot, tojást vagy tortát, főleg ha romlott.

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, meg némi ezerjót.
    Utoljára módosítva: differentborder által: 2016. 07. 06. 17:01

  8. #478
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Mondjuk S-től az hogy a korábbi társait védi dicséretes lenne( alapból) de az hogy ő szív helyettük( bár hülyén fogalmazott, és elhamarkodottan) de az én szememben a ppb-t minősíti le nagyon de nagyon, illetve a mostani vezetőket,hisz az egykori vezető kiállt értük, a mostaniak meg nem állnak ki sem érte sem a csoportért...

  9. #479
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk S-től az hogy a korábbi társait védi dicséretes lenne( alapból) de az hogy ő szív helyettük( bár hülyén fogalmazott, és elhamarkodottan) de az én szememben a ppb-t minősíti le nagyon de nagyon, illetve a mostani vezetőket,hisz az egykori vezető kiállt értük, a mostaniak meg nem állnak ki sem érte sem a csoportért...
    Mert tudják hogy igaz MH állítása.
    Mac Hine and Fredaster007 like this.

  10. #480
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 01.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk S-től az hogy a korábbi társait védi dicséretes lenne( alapból) de az hogy ő szív helyettük( bár hülyén fogalmazott, és elhamarkodottan) de az én szememben a ppb-t minősíti le nagyon de nagyon, illetve a mostani vezetőket,hisz az egykori vezető kiállt értük, a mostaniak meg nem állnak ki sem érte sem a csoportért...
    Nem állnak ki mellette, mert a profit az Isten, minden más másodlagos.
    Az egyetlen taktikát tudják csinálni: megvárják még leül a story. 1 hónap múlva már a kutya sem emlékszik rá.
    Hidd el nagyon sok bányász vár még a PPB csákányára, hogy beálljon rabszolgának.
    csiga19794 and van Gerwen like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •