Oldal: 15 / 28 ElsőElső ... 5131415161725 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (275) összesen
Like Tree30Likes

Téma: Stan James

  1. #141
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 01.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet tonyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    böngészőből, zenmate-tel belépve a szoftverbe, elérhető a bank menü, bár kiutalni konkrétan nem próbáltam
    ezt megerősíthetem. pont így csináltam tegnap (a stan james honlapján a play in browser menü, majd bank menü) és a 2 óra körül netellerre kikért pénz este 8-kor már meg is érkezett
    tonyi likes this.

  2. #142
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Időközben a Stan James csapata meg is oldotta a problémát, most már a blokkolás ellenére elérhető az oldal.

  3. #143
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    248

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Időközben a Stan James csapata meg is oldotta a problémát, most már a blokkolás ellenére elérhető az oldal.
    korrekt. amúgy az mitől függ, hogy hogy reagál egy terem erre? pusztán annyi, hogy mennyire tökösek, és tudják, hogy eu-s jogszabályokat sért a tiltás és szembemennek vele vagy fejvesztve menekülnek? Mert úgy tűnik hálózat szinten sincs egységes hozzáállás.

  4. #144
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 21.
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Időközben a Stan James csapata meg is oldotta a problémát, most már a blokkolás ellenére elérhető az oldal.

    ennek ellenére nálam nem elérhető sem az oldal sem a lobby-bank kiegészítő nélkül
    Feriboyslimshady likes this.

  5. #145
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Időközben a Stan James csapata meg is oldotta a problémát, most már a blokkolás ellenére elérhető az oldal.
    Nekem még mindig a nav-os üzenet jön be (digi netem van)
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

  6. #146
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    szintén ugyan az telekom netem van
    fejes1988 likes this.

  7. #147
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet xfactor675 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    korrekt. amúgy az mitől függ, hogy hogy reagál egy terem erre? pusztán annyi, hogy mennyire tökösek, és tudják, hogy eu-s jogszabályokat sért a tiltás és szembemennek vele vagy fejvesztve menekülnek? Mert úgy tűnik hálózat szinten sincs egységes hozzáállás.
    A Stan James-t ugyebár felvásárolta az Unibet. Az Unibet a magyar állam egyik fő perelője Brüsszelben, és ahogy hallani lehet elég jó eséllyel a magyar törvény el lesz kasszálva EU szinten. Tudomásunk szerint pont ezért nem egyezett még meg egy terem sem a licenszeket birtokoló cégekkel. Hiszen elég költséges lépés főleg ha 1-2 éven belül simán lehet, hogy ismét változik a helyzet.

    Idézet tonyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ennek ellenére nálam nem elérhető sem az oldal sem a lobby-bank kiegészítő nélkül
    Idézet Feriboyslimshady eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem még mindig a nav-os üzenet jön be (digi netem van)
    Idézet monsterszilard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szintén ugyan az telekom netem van
    Mi UPC-n próbáltuk, ott délután ment. Telekom most valóban nem megy. Megkérdezzük mit lehet még tenni.

  8. #148
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 01.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi UPC-n próbáltuk, ott délután ment. Telekom most valóban nem megy. Megkérdezzük mit lehet még tenni.
    akkor a UPC lesz a ludas, valószínűleg elfelejtették blokkolni

    az egyetlen megoldás egy új domaiin, (pl a pokerstars már 10-et lefoglalt előre, ha blokkolják a mostani pokerstars1-hu.com -ot, akkor csak élesítik a pokerstars2-hu.com-ot és így tovább, már 9-ig meg is vannak véve a domaiin nevek )

    nem tudom, hogy erre hajlandó-e a stan james?! (egy domaiin csak pár dolláros költség, ez nem lehet akadály) mondjuk jó lenne mert jelenleg befizetni is csak vpn-nel lehet azzal meg a rekreációs játékosok/sportfogadók nem fognak foglalkozni!


    szerkesztés: VPN nélkül is elérhető lesz a stanjames.com ha a google DNS szervereit állítjuk be magunknkak!!! (DIGI-n tesztelve)

    itt egy leírás, hogy hogyan kell csinálni: http://pcworld.hu/tippek/igy-cserelj-dns-szervert.html

    (más oldalt pl. pokerstars ez nem old fel, nem tudom mit csináltak a stanjames-nél de ügyesek )
    Utoljára módosítva: GreenLine által: 2016. 07. 06. 23:13

  9. #149
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 21.
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    egyébként az mennyire lehet érdemben jó vagy rossz, ha a Nav olvassa itt ezeket az infokat... ?

  10. #150
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet GreenLine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor a UPC lesz a ludas, valószínűleg elfelejtették blokkolni

    az egyetlen megoldás egy új domaiin, (pl a pokerstars már 10-et lefoglalt előre, ha blokkolják a mostani pokerstars1-hu.com -ot, akkor csak élesítik a pokerstars2-hu.com-ot és így tovább, már 9-ig meg is vannak véve a domaiin nevek )

    nem tudom, hogy erre hajlandó-e a stan james?! (egy domaiin csak pár dolláros költség, ez nem lehet akadály) mondjuk jó lenne mert jelenleg befizetni is csak vpn-nel lehet azzal meg a rekreációs játékosok/sportfogadók nem fognak foglalkozni!


    szerkesztés: VPN nélkül is elérhető lesz a stanjames.com ha a google DNS szervereit állítjuk be magunknkak!!! (DIGI-n tesztelve)

    itt egy leírás, hogy hogyan kell csinálni: http://pcworld.hu/tippek/igy-cserelj-dns-szervert.html

    (más oldalt pl. pokerstars ez nem old fel, nem tudom mit csináltak a stanjames-nél de ügyesek )
    Valószínűleg azért nem jön be a Stan James egyeseknek, mert az IP cím cache-elve van a gépén vagy a szolgáltatója névszerverében. Elméletileg pár napon belül, ahogy elavul a cache, ez magától is megoldódik, de aki nem szeretné ezt megvárni, annak érdemes megpróbálni kiüríteni kézzel a cache-t. Ehhez itt találtok leírást. Ha ez sem segít, akkor még érdemes GreenLine megoldását is kipróbálni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •