Oldal: 31 / 32 ElsőElső ... 2129303132 UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #301
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet zzzzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves wasp/ wasp bérence
    Nem, nem találni waspról semmit. Ha elllenben mégis, bocsánatot kérek, ellenben ha nem tudsz bizonyítani valami hihetőt, grafikon, komoly interjú stb formájában, a bocsánatkérést viszont tőled várom el.
    Köszönöm, a véleményed fontos számomra. Ha bármit tehetek érted, kérlek a megadott elérhetőségeken keress. Ha csak az indulataidat akartad levezetni, örülök hogy segítettem.

    GLHF

  2. #302
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    az bow1enek szólt.
    te meg inkább növessz férfiasságot

  3. #303
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    egyébként wasp:
    engem az a jogi körüljárás érdekelt volna, amit privátban folytattál az egyik taggal, akit ez a párbeszéd megelégedettséggel töltött el
    mármint persze csak ha publikus... persze gondolom igen, ha egy idegen taggal lefolytattad

  4. #304
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet zzzzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyébként wasp:
    engem az a jogi körüljárás érdekelt volna, amit privátban folytattál az egyik taggal, akit ez a párbeszéd megelégedettséggel töltött el
    mármint persze csak ha publikus... persze gondolom igen, ha egy idegen taggal lefolytattad
    Nem kívánok nyilvános jogi vitát folytatni, illetve nem kívánok hozzá nem értőkkel vitatkozni, elnézést. Szerencsére számodra ennek az eddigiek alapján nem lehet hátrányos jelentősége.

    GL HF

  5. #305
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 04. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Küldd el nekem is légyszíves, ha nem probléma.

    thx.

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem megvan, lementettem időben, mert nagyon vicces volt. Elküldtem privátban.

  6. #306
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 04. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Mindig is tudtam, hogy droggal kereskedtek és szerencsétlen afrikai klsgyerekek veséin megkeresett pénzt mossátok tisztára pókerrel.

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lebuktunk, a backelés, oktatás, csak fedőtevékenység. Ki kell találnunk új álcát

  7. #307
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet uav_online eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha az ember csatlakozna ilyen csoporthoz akkor melyikhez érdemes PS vs PPB? vagy van esetleg más is?

    Nincs más backing csoport az akadémián, és a világon sem. (játéktípustól függően 10-es nagyságrendben vannak a profibb csoportok világszinten)

    Véleményem szerint sok érv szól amellett, miért a PSharkhoz éri meg csatlakozni, de ezek az érvek arra irányulnának, miben rosszabb nálunk a többi csoport, ezért nem szoktunk így érvelni.

    Amit viszont mindenképpen kiemelnék, hogy a specialitásunk az, hogy relatíve képzetlen játékosokat kiképezzünk arra, hogy stabilan nagy nyerőkké válhassanak.

    Ha nagy nyerő vagy eleve, akkor pénzügyileg valószínűleg kb. mindegy, melyik csoportot választod, ilyenkor a személyes preferenciáid fognak számítani, csoport vezetési stílusa, játékosok számára adott szabadság, szerződés kikötéseinek szigorúsága, financiális stabilitás stb. terén.

    Ha valóban backing csoporthoz csatlakozásban gondolkozol, kívánok neked ehhez sok szerencsét, remélem elégedetten nézel majd vissza erre a döntésedre.
    sawwee likes this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  8. #308
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    "Nincs más backing csoport az akadémián, és a világon sem."

    Csupán megjegyzem, ez ebben a formában nem igaz - a mondat második fele. Nem célom egyéb más backing teamet promotálni ebben a topikban, de számos külföldi csoport van spinre - viszont azokhoz jó angol kell, e nélkül nem ésszerű jelentkezni hozzájuk.

  9. #309
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet HUNchampion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Nincs más backing csoport az akadémián, és a világon sem."

    Csupán megjegyzem, ez ebben a formában nem igaz - a mondat második fele. Nem célom egyéb más backing teamet promotálni ebben a topikban, de számos külföldi csoport van spinre - viszont azokhoz jó angol kell, e nélkül nem ésszerű jelentkezni hozzájuk.
    "(játéktípustól függően 10-es nagyságrendben vannak a profibb csoportok világszinten)"

  10. #310
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    "(játéktípustól függően 10-es nagyságrendben vannak a profibb csoportok világszinten)" Ezt is olvastam. Lehet én értelmeztem rosszul, de a két mondatot együtt olvasva nekem az jött le hogy nincs más [spin] csoport a világon sem, játéktípustól függően [ minden egyéb játéktípus] 10-es nagyságrendben vannak a profibb csoportok világszinten. Ha rosszul értelmeztem akkor elnézést. Illetve egy magyar legvalószínűbb hogy az említett két csoporttal jár a legjobban, mert anyanyelvén tanulhat.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •