Oldal: 406 / 736 ElsőElső ... 306356396404405406407408416456506 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.051 - 4.060 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #4051
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, talán valami skót bohócz. Egyébként teljesen megérdemelten, végig kimagaslóan játszott, nem volt ellene senkinek esélye. Gerwennek lett volna, nem is kicsi, de nincs igazság, Wade tegnap kifogott egy olyan napot, amikor bárkit megvert volna, Lewis ellen meg hozta a szokásos gyönge, sótlan, iparos játékát. A tegnapi tűzijáték után Jackpot és az elejét leszámítva Barney is béna volt ma, sokkal jobb és érdekesebb lett volna, ha Gerwen meg Taylor jut tovább, így meg gyakorlatilag ellenfél nélkül lesimázta Anderson az egészet. Sebaj, jövő héten folytatás, ez lassan must win torna lesz Gerwennek, mert magához képest rég nyert már, meg a végén még elhiszi, hogy bárki bármikor legyőzheti. Az utóbbi pár meccsükből amúgy kijelenthető, hogy Wade mumusa lett, ezt sem hittem volna soha.
    A második legben, mikor megdobta Wade a 130as kiszállóját, akkor láttam a szemében, hogy nem fog betojni aznap este, de hogy ilyen meccset produkáljon, azt én sem vártam...

    Dupla %-a eléggé gyilkosra sikeredett...

  2. #4052
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Trollerátor úrtól szeretném megkérdezni, hogy ki nyerte a hétvégi sángháji tornát, persze ilyenkor lapít, mint sz@r a fűben. Gerwen végre visszatalált a nyerő ösvényre, elég meggyőző játékkal oktatott, a legszorosabb meccse a 62 éves Lim ellen volt. Wade meg félelmetes upswingben van továbbra is, kiverte egymás után Andersont meg Taylort, de Gerwen már sok volt, szerencsére mégsem annyira mumus az inas. Wright meg egyszerűen óriás lal, tudtuk eddig is, hogy ordas nagy lúzer, na de 7-1-ről kikapni egy 8 nyertig tartó meccsen...

  3. #4053
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Trollerátor úrtól szeretném megkérdezni, hogy ki nyerte a hétvégi sángháji tornát, persze ilyenkor lapít, mint sz@r a fűben. Gerwen végre visszatalált a nyerő ösvényre, elég meggyőző játékkal oktatott, a legszorosabb meccse a 62 éves Lim ellen volt. Wade meg félelmetes upswingben van továbbra is, kiverte egymás után Andersont meg Taylort, de Gerwen már sok volt, szerencsére mégsem annyira mumus az inas. Wright meg egyszerűen óriás lal, tudtuk eddig is, hogy ordas nagy lúzer, na de 7-1-ről kikapni egy 8 nyertig tartó meccsen...
    Ilyen sorsolással mondjuk igen könnyű dolga volt...

    Wright meg tényleg no comment, Taylor 7-1nél már csak dobálta a nyilait, hogy legyen vége, kapott két ajándék leget, és feltámadt.
    van Gerwen likes this.

  4. #4054
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Hú baszki, teljesen elfáradtam, most olvastam vissza másnaposan a másik topikban 20 oldalnyi hozzászólást, úgyhogy jöhet egy kis kikapcsolódás. Újabb karalábé-kupa, mindjárt indal. Hajlandó vagyok bárkivel a végső győztesre fogadni 25 centben 100 ká ellenében. A tippem természetesen Gerwen.

  5. #4055
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hú baszki, teljesen elfáradtam, most olvastam vissza másnaposan a másik topikban 20 oldalnyi hozzászólást, úgyhogy jöhet egy kis kikapcsolódás. Újabb karalábé-kupa, mindjárt indal. Hajlandó vagyok bárkivel a végső győztesre fogadni 25 centben 100 ká ellenében. A tippem természetesen Gerwen.
    Miután Chikara Fujimori kiesett, így már nem fogadok...
    csiga19794 likes this.

  6. #4056
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    De egy linket dobjál már pls, mert a szokásos sztrím nem működik, és már tiszta zab vagyok. Élőben akarom nézni, nem Theora várni.

  7. #4057
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Na vért izzadva találtam egyet, kommentár nincs, és csak kicsiben lehet nézni, ha tudsz jobbat, lökjed. Pont a meccs végére értem oda, Anderson sajnos oktatta Barneyt.

    watch tokyo darts masters 2016 live stream | FirstRowSports

  8. #4058
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Amúgy nem szarral gurigázok, ha bejön, megteremtem az egzisztenciámat egy életre.
    Csatolt képek Csatolt képek
    ceewyl, ltacsi and differentborder like this.

  9. #4059
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Gerwen nagyon nagy bajban.

  10. #4060
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy nem szarral gurigázok, ha bejön, megteremtem az egzisztenciámat egy életre.
    feltetted az életed egy dupla vagy semmire
    van Gerwen likes this.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •