Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 52 / 74 ElsőElső ... 242505152535462 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 511 - 520 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #511
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    MH! Lesz ma műsor? sokkal több volt ebben mint cirka 510 komment

  2. #512
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kezd elfogyni a lendület gyerekek...kénytelen leszek visszamenni a twitter bejegyzéseken szórakozni
    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kiegészítés következik!

    Sawwee privát üzenete a feltételekről!

    llok rendelkezésre, akkor hát várlak holnap.

    Annak érdekében, hogy elkerüljük az esetleges félreértéseket és igazságtalanságokat, javaslom, hogy néhány dolgot tisztázzunk, mielőtt útnak indulsz.

    Én ugyebár azt állítottam, hogy több mint egy éve tiltva van a PPB-ben a hand csere, és hogy a PPB-sek nem töltik fel sehova a handjeiket.

    A kommentedet olvasva hozzá tettem azt is, hogy nem tudom kizárni annak az elméleti lehetőségét, hogy kb. 1 játékos megosztja veled a handjeit, de ha így tesz, az nem a PPB tudtával és egyetértésével történik, hanem pont a PPB-vel kötött megállapodás ellenében.

    Javaslom tehát, hogy ne indulj útnak az alábbi esetekben:
    - Ha az említett leosztások mégsem PPB-s hand-ek. (PPB-s hand-nek nyilván az minősül, amit PPB-s játékos játszott)
    - Ha a handek idősebbek 1 évnél (mert ebben az időben nem tért ki a megállapodás a hand megosztás tiltására, így nem zárhatom ki, hogy volt olyan játékos, aki így tett.)
    - Ha nem arról van szó, hogy "a PPB" megosztatja a játékosokkal azok hand-jeit, hanem arról, hogy Te találtál egy vagy esetleg egy-két olyan játékost, akik a PPB tudta nélkül megosztották veled a leosztásaikat.

    Tájékoztatlak továbbá, hogy a PPB bármiféle rágalmazásával / feljelentgetésével, stb. nekem semmit nem ártasz, mivel több mint fél éve semmi közöm a PPB-hez, eladtam a tulajdonrészemet, és semmilyen érdekeltségem nincs a csoportban. (Bár ha valóban olyan tájékozott vagy a PPB belügyeit illetően, mint ezt állítod, akkor ez bizonyára nem új infó számodra.) Persze ettől függetlenül sem gondolom, hogy bármi aggódnivalója volna a csoportnak, hiszen az általad tett állítások egyszerűen nem igazak.

    Várlak holnap, illetve itt is elérhető leszek még pár percig, hátha válaszolsz.

    az én válaszom!

    Hello Sawwee! Erre az üzenetre gondoltál? Figyelj vásárold ki magad. Nagyon korrekt gyereknek tűnsz, nem akarlak levágni 30M FT ra. Láttad, hogy én oda mentem, nem csak a szám járt. Szerintem meggyőződtél arról is, hogy nem olyan olyan ember vagyok aki nem fogok elmenni ez ügyben a végsőkig! Tehát még ha elbuknám ezt az 1K-t is, már csak a presztízs miatt is végigcsinálnám! Konkrétan 1-2 hónapos PPBs leosztásaim vannak, kb 30 embertől, olyanoktól is akik nem is voltak a tagja a csoportnak 1 éve. Természetesen 1 évnél régebbi leosztások is vannak. Számszerűen nem tudom neked per pillanat megmondani mennyi, de 200K tól fixen több, de lehet 500Kis. És számszerűen meg tudom mondani, hogy minimum 25 de lehet 30 ember leosztása.

    Én egy tisztességes ember vagyok, és kapsz egy tisztességes ajánlatot. 50K$ ért vásárold ki magad, 25K-t adjál nekem, meg 25K-t a bátor tábornak.

    Nemrégen küldte Sawwee
    Szia,

    Igen, erre az üzenetre gondoltam.
    Az első pillanattól kezdve kértem tőled, hogy beszéljük át, hogy pontosan mi is a fogadás tárgya, nehogy ne ugyanarról beszéljünk.
    Te Skype-olni nem szerettél volna, én telefonálni nem tudtam, ezért maradt tehát az a lehetőség, hogy itt megvitatjuk, hogy akkor pontosan miről szól a fogadás. A részleteket leírtam és elküldtem még jóval a találkozó előtt, már csak azért is, hogy ne autózz le fölöslegesen Hatvanba, ha nem is ugyanarról beszélünk.
    Hamar kiderült, hogy komoly ember vagy Te is, nem a levegőbe beszélsz, én meg magamról szintén tudtam, hogy biztos vagyok abban, amit állítok. Sejteni lehetett tehát, hogy akkor valószínűleg nem ugyanarról beszélünk. Ezért is tartottam fontosnak azt, hogy minden részlet még időben tisztázásra kerüljön.

    Tehát úgy néz ki áll a fogadás. Egy olyan csavar van benne itt is, hogy arról van szó hogy a PPB osztja e meg vagy sem. Nem a PPB osztja meg, de a PPB tudtával történik a megosztás. A tagok egy oldalra feltöltik a leosztásaikat, ahol a PPB alkalmazotja, most hogy ő egy ITs vagy egy játékos össze szedi, tömiríti, és utána vissza osztja. aki akarja letölti a mappát aki nem az nem.

    Tehát nem a PB oldalán, nem a PPB vezetősi, hanem más felületen, a PPB munkatársa osztja meg azokat. Ha ez a pont így megfelel Sawweenak akkor továbbra is állom a fogadást.

    - Ha az említett leosztások mégsem PPB-s hand-ek. (PPB-s hand-nek nyilván az minősül, amit PPB-s játékos játszott)
    -20-30PPBs játékos leosztásaival rendelkezem.

    -
    - Ha a handek idősebbek 1 évnél (mert ebben az időben nem tért ki a megállapodás a hand megosztás tiltására, így nem zárhatom ki, hogy volt olyan játékos, aki így tett.)

    -A leosztások nem idősebbek egy évnél, jellemzően 2016 os leosztások! De van régebbi is!

    - Ha nem arról van szó, hogy "a PPB" megosztatja a játékosokkal azok hand-jeit, hanem arról, hogy Te találtál egy vagy esetleg egy-két olyan játékost, akik a PPB tudta nélkül megosztották veled a leosztásaikat.

    Fentebb említett, nem a PPB oldalán, de a PPB közreműködésével, más oldalról. Plusz igen, nem 1-2 PBBs játkos leosztása van meg, hanem fentebb említett 20-30 játékosé!

    Ezt a fogadást elfogadom 1K$ al a 100K$ od ellen!

    A következőt, amiben spin es részletek voltak azokat nem!


    Sawwee válaszára várunk, hogy a feltételeket amiket szabott tisztázzuk pontosan.

    3 Teljesen független bírót kéne találni addig, aki sem Sawwee sem PPB vel nincs semmilyen kapcsolatban, és akire rá lehet bízni 101Kt.

    Nem is kell már ez ügyben személyesen találkozni, csak tisztázzuk ezt a 3. pontot és akkor én utalom is az 1Kt a bíróknak, meg elküldöm a kb 7M leosztást!

    Továbbra sem vagyok kíváncsi a bértrolloka, akiknek ha én lennék a másik oldalon a 100Ks ajánlattal, akkor pontosan ugyan így Sawweenak adnának igazat!
    ceewyl, High_TT, qwertibie and 7 others like this.

  3. #513
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Nagyon örülök, hogy előkerültél! Már éppen el akartam kezdeni szidni a Sound-ot, de ezek szerint nem vágtad el magad teljesen a külvilágtól.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  4. #514
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    S eltűnt mint a kámfor

  5. #515
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi volt az ,sajnos lemaradtam róla? De a híre alapján ütős lehetett.
    Félelem és reszketés Hatvanban
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  6. #516
    KIT
    KIT nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 12. 12.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Mac hine, csak jelzem, hogy ezekkel a feltételekkel már el fogod bukni a fogadást.
    Az egy gyönyörűen megfogalmazott mondat, hogy a "PPB tudta nélkül". Kiderül, hogy a mai napig megosztják a játékosok egymással a handjeiket. A PPB-t megkérdezik, hogy Ti tudtatok erről a handmegosztós dologról?
    -áá, mi sosem hallottunk ilyenről.
    - de nekem itt van a kezemben 30 PPB játékos x millió handje.
    - azokat a leosztásokat egymás között osztották meg, mi, a PPB, erről semmit sem tudtunk! Úgy bizony, hidd el nekünk...
    És mossák kezeiket. Te pedig bukod a fogadást, emiatt az egy mondat miatt.

    ps.: Független bíró tudok lenni, megfelelő dobóért cserébe bármelyik fél igazát alá tudom támasztani, illetve meg tudom cáfolni! : D : D Válasszatok engem! : D
    Fredaster007 likes this.

  7. #517
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sawwee válaszára várunk, hogy a feltételeket amiket szabott tisztázzuk pontosan.

    3 Teljesen független bírót kéne találni addig, aki sem Sawwee sem PPB vel nincs semmilyen kapcsolatban, és akire rá lehet bízni 101Kt.

    Nem is kell már ez ügyben személyesen találkozni, csak tisztázzuk ezt a 3. pontot és akkor én utalom is az 1Kt a bíróknak, meg elküldöm a kb 7M leosztást!

    Továbbra sem vagyok kíváncsi a bértrolloka, akiknek ha én lennék a másik oldalon a 100Ks ajánlattal, akkor pontosan ugyan így Sawweenak adnának igazat!
    Ezzel, hogy belementél abba, hogy van helye bármilyen egyeztetésnek, totálisan elbasztad. Innentől kezdve erkölcsi jogalapod sem lesz pénzre. Eddig legalább az volt.

  8. #518
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    KIT!Meglátta a lehetőséget, lehet licitálni
    Amúgy azt ki hiszi el hogy egy olyan csoport mint a ppb, hadd ne mondjam milyen nevekkel maga mögött nem jön rá hogy 20-30x játékos handeket osztogat meg.
    Ugyan kérlek

  9. #519
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sawwee válaszára várunk, hogy a feltételeket amiket szabott tisztázzuk pontosan.

    3 Teljesen független bírót kéne találni addig, aki sem Sawwee sem PPB vel nincs semmilyen kapcsolatban, és akire rá lehet bízni 101Kt.

    Nem is kell már ez ügyben személyesen találkozni, csak tisztázzuk ezt a 3. pontot és akkor én utalom is az 1Kt a bíróknak, meg elküldöm a kb 7M leosztást!

    Továbbra sem vagyok kíváncsi a bértrolloka, akiknek ha én lennék a másik oldalon a 100Ks ajánlattal, akkor pontosan ugyan így Sawweenak adnának igazat!
    Szerinted X nap gondolkodas, PPB-vel egyeztetes, stb utan bele fog menni barmilyen fogadasba 100k-ért, amit nem nyer meg? Vagy bukod a fogadast, vagy nem lesz fogadas. De azért a PS-nek reportolhatnad oket ha nem dob neked egy kis csontot.
    tomy123 and van Gerwen like this.

  10. #520
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet KIT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mac hine, csak jelzem, hogy ezekkel a feltételekkel már el fogod bukni a fogadást.
    Az egy gyönyörűen megfogalmazott mondat, hogy a "PPB tudta nélkül". Kiderül, hogy a mai napig megosztják a játékosok egymással a handjeiket. A PPB-t megkérdezik, hogy Ti tudtatok erről a handmegosztós dologról?
    -áá, mi sosem hallottunk ilyenről.
    - de nekem itt van a kezemben 30 PPB játékos x millió handje.
    - azokat a leosztásokat egymás között osztották meg, mi, a PPB, erről semmit sem tudtunk! Úgy bizony, hidd el nekünk...
    És mossák kezeiket. Te pedig bukod a fogadást, emiatt az egy mondat miatt.

    ps.: Független bíró tudok lenni, megfelelő dobóért cserébe bármelyik fél igazát alá tudom támasztani, illetve meg tudom cáfolni! : D : D Válasszatok engem! : D
    Abban az esetben, ha. PPB vezetői/tulajdonosai azt mondják nem tudnak erről, hogy a játékosaik adatot cserélnek, akkor kerestek vagy 250K$t a 10Ks büntetésekből! Továbbá nekem a csalást jelentenem kell a Pokeretarsnak, és át kell nekik adnom ezt a 7.000.000.db leosztást, hogy vizsgálják ki az esetet. Plusz fel kell töltenem a leosztásokat a 2+2 re is, hogy a világon mindenki tudomást szerezzen arról, hogy a magyarországi pókerelit csalást követ el!

    Megint nem leszek elérhető, majd talán holnap benézek, vagy szombaton....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •