Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 53 / 74 ElsőElső ... 343515253545563 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 521 - 530 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #521
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Én jelentkeznék a 101K dodó őrzésére. Küldjétek át nekem,de előre jelzem mekhájnhoz hasonlóan én sem leszek elérhető pár napig.
    Gerwennek ne küldjetek pénzt,mert rá a 101 kiskutyát sem bíznám

  2. #522
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Független bíróknak szeretném felkérni, az oldalon hírdető másik 3 csoport 1-1 vezetőjét akik ellenőrzik, hogy a leosztásaim valóbban megfelelnek Sawwee kitériumainak. Azaz nem több mint 1 évesek, és jelenleg is aktív PPB játékosoktól származnak!

  3. #523
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Jelented is a pokerstarsnak MH? Kivégzed a ppb-t?

  4. #524
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Én még mindig kuncogok a benzinkútos sztorin.
    Kiszáll a kocsiból egy talpig menő cuccban lévő csávó. Majd 2 ember,akik "nem szorulnak védelemre" ebben az országban és legvégül egy nyakkendős úr (tegyük fel,hogy az ügyvéded nem tanga papucsban ment tárgyalni az oldaladon). Majd odaballag a drága ruháiban a kapcsolattartó a két "csíra" archoz és megkérdezi:
    -benneteket küldött Saweeee kémkedni???
    -Nem,mi csak tankolni jöttünk....
    Erre a 2 szegény elgondolkodott,hogy milyen alvilági témába csöppentek bele és tankolás nélkül elinaltak. Lehet azóta is tolják a kocsijukat az M3-on
    Gabbbbb, Krono, totya0611 and 7 others like this.

  5. #525
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Nem tolják mert MH hazafele menet megsajnálta őket
    Csórikáim mit érezhettek vajon?
    -Ebben a rohadt világban már tankolni se lehet?
    csiga19794 likes this.

  6. #526
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jelented is a pokerstarsnak MH? Kivégzed a ppb-t?
    Minden ami történik okkal történik! Ha a független bírók úgy döntenek, hogy a leosztásaim nem felelnek meg Sawwee követelményeinek megyek 2.fokra a pokerstarshoz, és a 2+2 höz.

  7. #527
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én jelentkeznék a 101K dodó őrzésére. Küldjétek át nekem,de előre jelzem mekhájnhoz hasonlóan én sem leszek elérhető pár napig.
    Gerwennek ne küldjetek pénzt,mert rá a 101 kiskutyát sem bíznám
    Haha, hát 101K-ból 1K-t küldenék Hajninak, tennék egy kemény mixet 10 ezerért, tolnék egy vasárnapi 10 ezres szessönt, a maradék 80-at meg levenném tőre.

  8. #528
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sawwee válaszára várunk, hogy a feltételeket amiket szabott tisztázzuk pontosan.

    3 Teljesen független bírót kéne találni addig, aki sem Sawwee sem PPB vel nincs semmilyen kapcsolatban, és akire rá lehet bízni 101Kt.

    Nem is kell már ez ügyben személyesen találkozni, csak tisztázzuk ezt a 3. pontot és akkor én utalom is az 1Kt a bíróknak, meg elküldöm a kb 7M leosztást!

    Továbbra sem vagyok kíváncsi a bértrolloka, akiknek ha én lennék a másik oldalon a 100Ks ajánlattal, akkor pontosan ugyan így Sawweenak adnának igazat!
    Szívesen bíráskodom ha szeretnéd, ugyan az oldalon jelenleg hirdető csoportokhoz nincs közöm. Pártatlan vagyok, egyik felet sem ismerem. 100k$-t ne utalgassatok, bizalom ide vagy oda valaki iránt... Ha sawwee egy bírónak elküldene 100k$-t akkor neked is, ha bírónak nem, akkor neked sem, és nem is olyan könnyű ilyen rahedli sok pénzt mozgatni (limitek, küldési feek, több helyen lévő rollok, utalási idő hossza).
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #529
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden ami történik okkal történik! Ha a független bírók úgy döntenek, hogy a leosztásaim nem felelnek meg Sawwee követelményeinek megyek 2.fokra a pokerstarshoz, és a 2+2 höz.
    Az a baj mester, hogy így magadat vágod el. A választott bíróságnak pont az a lényege, hogy nincs másodfok. Ha elfogadtok három független embert, akkor senki nem megy sehova, amit döntenek az van.

  10. #530
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden ami történik okkal történik! Ha a független bírók úgy döntenek, hogy a leosztásaim nem felelnek meg Sawwee követelményeinek megyek 2.fokra a pokerstarshoz, és a 2+2 höz.
    Egyetértek illese kommentjével. Ha a fogadást buktad a bírók előtt akkor buktad, ez már átmegy fenyegetőzésbe, nem fogadás lesz belőle. Kiteregetni a szennyest egy esetben van alapod, ha a bírók melletted döntenek, de Sawwee nem fizet.
    palingenia, VTomi24 and csiga19794 like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •