Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 56 / 74 ElsőElső ... 646545556575866 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 551 - 560 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #551
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Krono az a gond ,hogy megint a lényeget nemlátod vagy csak nemakarod látni...
    itt folymatosan bizonygatva volt, hogy nincs semmi csalás, és kőzbe kiderűlt hogy van
    nem is kicsi, csapatszerűen...
    Bár mivel te is teambe tolod,csak nem ebbe, gondoltam ,hogy a lényeget nemakarod meglátni

  2. #552
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Csede45 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Krono az a gond ,hogy megint a lényeget nemlátod vagy csak nemakarod látni...
    itt folymatosan bizonygatva volt, hogy nincs semmi csalás, és kőzbe kiderűlt hogy van
    nem is kicsi, csapatszerűen...
    Bár mivel te is teambe tolod,csak nem ebbe, gondoltam ,hogy a lényeget nemakarod meglátni
    Itt nem a csalásra van kihegyezve a téma, hanem a fogadásra. MC pont telibesz@rja a csalást, neki csak a pénz kell.

  3. #553
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sawwee megadta a feltételeket. Én elfogadom akkor is ha bukok, nem fog szarul esni az az 1K. Majd max a nyári bulik nem 2M ba fognak kerulni csak 1.7be.
    Olyan kva szívesen szurkolnék neked, de ez a nagyzolós nagyképű majom stílus miatt elképesztő visszataszító vagy számomra. Ha neked adok igazat ha nem, nem tudnék veled szerintem negyed órát beszélgetni, mert elhánynám magam tőled. Bocs.

  4. #554
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Csede45 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Krono az a gond ,hogy megint a lényeget nemlátod vagy csak nemakarod látni...
    itt folymatosan bizonygatva volt, hogy nincs semmi csalás, és kőzbe kiderűlt hogy van
    nem is kicsi, csapatszerűen...
    Bár mivel te is teambe tolod,csak nem ebbe, gondoltam ,hogy a lényeget nemakarod meglátni
    Maximálisan egyet értek Kronoval. A fogadástól függetlenül az ilyen típusú ember nem 100K$-t érdemel, hanem egy hatalmas nagy verést, hogy kicsit visszább vegyen az arcából.
    Krejdül likes this.

  5. #555
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én még mindig kuncogok a benzinkútos sztorin.
    Kiszáll a kocsiból egy talpig menő cuccban lévő csávó. Majd 2 ember,akik "nem szorulnak védelemre" ebben az országban és legvégül egy nyakkendős úr (tegyük fel,hogy az ügyvéded nem tanga papucsban ment tárgyalni az oldaladon). Majd odaballag a drága ruháiban a kapcsolattartó a két "csíra" archoz és megkérdezi:
    -benneteket küldött Saweeee kémkedni???
    -Nem,mi csak tankolni jöttünk....
    Erre a 2 szegény elgondolkodott,hogy milyen alvilági témába csöppentek bele és tankolás nélkül elinaltak. Lehet azóta is tolják a kocsijukat az M3-on
    LOOL csiga életed első tűrhető poénja ,látod ha figyeled és jegyzeteled tanulsz a nagyoktól akkor lehet azért fejlődni.

  6. #556
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt nem a csalásra van kihegyezve a téma, hanem a fogadásra. MC pont telibesz@rja a csalást, neki csak a pénz kell.
    De, tökéletesen igaz, hogy totálisan mellébeszélsz. Ez az MH egy büdös nagy prosztó és még ostoba is, de ennek a sztorinak senki szempontjából sem ő a negatív hőse, és a sztorihoz úgy hozzászólni, hogy ez nincs benne, nagyon nem szép ferdítése a valóságnak. Kb. olyan, mintha azt mondanám, hogy alacsony mo-n a GDP, te meg válaszképp nekem esnél, hogy tehát azt akarom, hogy migráns költözzön a kisszobátokba.
    csiga19794 and Fredaster007 like this.

  7. #557
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De, tökéletesen igaz, hogy totálisan mellébeszélsz. Ez az MH egy büdös nagy prosztó és még ostoba is, de ennek a sztorinak senki szempontjából sem ő a negatív hőse, és a sztorihoz úgy hozzászólni, hogy ez nincs benne, nagyon nem szép ferdítése a valóságnak. Kb. olyan, mintha azt mondanám, hogy alacsony mo-n a GDP, te meg válaszképp nekem esnél, hogy tehát azt akarom, hogy migráns költözzön a kisszobátokba.
    Haahaha MacHine jellemzése igen találó és tetszetős nem is lehetne jobban megfogalmazni

  8. #558
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De, tökéletesen igaz, hogy totálisan mellébeszélsz. Ez az MH egy büdös nagy prosztó és még ostoba is, de ennek a sztorinak senki szempontjából sem ő a negatív hőse, és a sztorihoz úgy hozzászólni, hogy ez nincs benne, nagyon nem szép ferdítése a valóságnak. Kb. olyan, mintha azt mondanám, hogy alacsony mo-n a GDP, te meg válaszképp nekem esnél, hogy tehát azt akarom, hogy migráns költözzön a kisszobátokba.
    MC szempontjából írtam le a dolgokat. A kívülállóknak nyilván fontos aspektusa az, hogy csalás történt, de ez irreleváns MC-nek, hiszen a csalás neki csak eszköz, amivel zsarolhat.

    A példád meg f@szság. No offense.

  9. #559
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szívesen bíráskodom ha szeretnéd, ugyan az oldalon jelenleg hirdető csoportokhoz nincs közöm. Pártatlan vagyok, egyik felet sem ismerem. 100k$-t ne utalgassatok, bizalom ide vagy oda valaki iránt... Ha sawwee egy bírónak elküldene 100k$-t akkor neked is, ha bírónak nem, akkor neked sem, és nem is olyan könnyű ilyen rahedli sok pénzt mozgatni (limitek, küldési feek, több helyen lévő rollok, utalási idő hossza).
    Ajánlom Rockett skype elérhetőségét
    Érti, akinek érteni kell

  10. #560
    Fáradhatatlan grinder High_TT avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 07.
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Krono a 3. pont elég vicces, egy cikket sem olvastál arról, hogy mi az oka a pokerstarson történő változásoknak, nyíltan vállalva kimondták nem egyszer, hogy egyáltalán nem bánják ha távoznak tőlük az ilyen játékosok sőőt, szóval aligha hiszem, hogy a döntésüket abba az irányba befolyásolná amerre te gondolod.
    "Mindig bízni kell a read-edben, és meg kell lépned azt."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •