Oldal: 95 / 212 ElsőElső ... 45859394959697105145195 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 941 - 950 (2120) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #941
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Nem.

  2. #942
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás Skrill

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Új regisztrációnál akkor lehet használni neteller/skrillt ki-befizetesre vagy nem?
    Köszi
    1. alkalommal csak más módokon.
    2. befizetést engedi (jelenleg) Skrillen.

  3. #943
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Lehet itt vhogy note-olni,játékost jelölni,szinezni stb ?köszi

  4. #944
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet As Roma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet itt vhogy note-olni,játékost jelölni,szinezni stb ?köszi
    Egyiket sem lehet.

  5. #945
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 02. 15.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás Újra játszanék

    Sziasztok!

    Régebben rendszeresen pókereztem, azonban egy éve egyáltalán nem játszottam. Most szeretnék ismét játszani picit és ahogy nézelődtem itt az akadémián az Unibet jó választásnak tűnik, megbízható a terem és gyengék a játékosok.
    A kérdésem az lenne, hogy jelenleg, hogy áll az online póker itthon? El lehet érni a termeket (az Unibet termét) simán vagy trükközni kell vpn-nel vagy valami hasonlóval? Kifizetéseket ellenőrzik?

  6. #946
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Az Unibet elérhető, nem kell trükközni semmivel. A kifizetések ellenőrzését nem tudom mire érted pontosan, úgy tippelem, hogy magyar bankszámlára való kifizetésre gondolsz. Úgy tudom nagyobb összeghatár elérése esetén lehet ellenőrzés, párszáz vagy párezer dollárokból nem hiszem, hogy gondod lesz, még ha bankszámlát használsz, akkor sem.

    Néhány teremnél kell trükközni azt hiszem, de a legtöbb elérhető. Itt van egy oldal erről, de nem tudom mikor lett frissítve: http://www.pokerakademia.com/statikus/blokkolas/
    makmakmak likes this.

  7. #947
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Nálatok is beszart az oldal?

  8. #948
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet As Roma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálatok is beszart az oldal?
    Most léptem be, nálam minden működik.

  9. #949
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 21.
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Unibet elérhető, nem kell trükközni semmivel. A kifizetések ellenőrzését nem tudom mire érted pontosan, úgy tippelem, hogy magyar bankszámlára való kifizetésre gondolsz. Úgy tudom nagyobb összeghatár elérése esetén lehet ellenőrzés, párszáz vagy párezer dollárokból nem hiszem, hogy gondod lesz, még ha bankszámlát használsz, akkor sem.

    Néhány teremnél kell trükközni azt hiszem, de a legtöbb elérhető. Itt van egy oldal erről, de nem tudom mikor lett frissítve: Blokkolás
    mi az az összeghatár, és ki végez ellenőrzést?

  10. #950
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 02. 15.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Unibet elérhető, nem kell trükközni semmivel. A kifizetések ellenőrzését nem tudom mire érted pontosan, úgy tippelem, hogy magyar bankszámlára való kifizetésre gondolsz. Úgy tudom nagyobb összeghatár elérése esetén lehet ellenőrzés, párszáz vagy párezer dollárokból nem hiszem, hogy gondod lesz, még ha bankszámlát használsz, akkor sem.

    Néhány teremnél kell trükközni azt hiszem, de a legtöbb elérhető. Itt van egy oldal erről, de nem tudom mikor lett frissítve: Blokkolás
    Köszi a választ Tir-X. Igen a magyar bankszámlára való kifizetésre gondoltam, hogy a bankok mennyire jelentik ezeket a pénzeket. Illetve érdemes-e valami közvetett módon kezelni ezeket? Neteller? Skrill? Itt az oldalon utóbbit láttam, mint ajánlott fizetési partner, de gondolom ők levonnak valamennyi jutalékot minden tranzakciónál. Ha esetleg ezzel kapcsolatban tudnál még tanácsot adni, azt szívesen venném.
    Utoljára módosítva: makmakmak által: 2016. 07. 09. 21:10

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •