Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 62 / 74 ElsőElső ... 1252606162636472 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 611 - 620 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #611
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet zalvilág eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan emberek izgulnak itt a témára az orgazmus határán a.
    Ennek a kommentnek pont annyira nincs köze az egészhez, mint a ki milyen ruhát visel, meg ki kit ismer hozzászólásoknak..

    Elhangzott egy állítás miszerint TILOS a handmegosztás és TILTOTT tevékenység, ezt teljesen elutasítja az említett csoport. Erről kellene csak szóljon ez az egész, és olyan bugyuta érveket hogy ki mikor regelt, nyerő vagy sem, márkás ruhát visel-e vagy ő maga használ-e mineolt handet nem igazán lehet érdemben belekeverni, max arra jók ezek, hogy az eredeti állításról elterelődjön a figyelem és mindenki jól odamondja a tutit egymást sértegetve..aminek sok értelme nincs szerintem.

    A hozzászólásodban azt írod mindenki használ, akkor nem nagyon tudsz ezzel védeni olyan álláspontot, ahol állítják hogy ők nem használják. És nem értem hogy lehetne baja honfitársainknak, ha egyszer nem csinálták! Hiszen ezt állítják.

    Ahol 25-30 ember leosztásait egy 31.ember mappába rendezi és becsomagolja, az elég beszédes.. ott nem igazán lehet védeni azt, hogy erről senki nem tud semmit, mert akkor konkrétan egy zászlóaljnyi user kakil a főparancsnokság fejére. Látva a felsorolt neveket, aligha hihető, hogy ennyire megkerülnének bizalmi szituációban bárkit is.

    És önmagában nincs is ezzel szerintem a nagy többségnek semmi baja, mármint, hogy ez előfordul, ráadásul a leírt nickek között még barátom is akad, és nem csak nekik, de egyiküknek sem kívánok rosszat, mert szerintem nem tettek olyat, amiért bűnhődni kellene..az igazi lárma abból fakad, hogy valaki kiáll a nyilvánosság elé, majd közli hogy nincs ilyen, konkrétan hülyének nézve mindenkit.

    Ahogy az sem túl szimpatikus, hogy valaki új reget kreál magának és a bokorból jól lekiabál mindenkit..hiszen itt mindenki vállalta az álláspontját. Tény, hogy nem mindenkinek és nem mindig sikerült ezt a megfelelő normákat betartva..kár hogy ilyen sárdobálásba fulladt ez, pedig a Kennedy gyilkosság óta kevés dolog igazságtartalma érdekelt jobban

  2. #612
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Ja es megvalami, bocs hogy ennyi megvalami... De itt most koran van! Meg ha van elgepeles azert is sorry...

    Na szoval trollkaim! Mar megettetek az eletemet! A lenyeggel foglalkozzunk! Mert most Sawwee itt ujabb csontott dobott nektek ezzel a feltortek a bankszamlam mert blokkoltak a netem dologgal! Tehat ez a fogadas szempontjabol nem lenyeg, viszont ezek tenyek, amikbol a bankszamlas dolgot minimum bizonyitani tudom majd hangfelvetelel is ha szeretnetek!

    Tehat maradjunk a temanal, no maffia, no armany, no papucs, no CIB, no net! NO PARTY!

  3. #613
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt, hogy hajlandó vagyok $100.000 dollárban fogadni a Te $1.000 dollárod ellenében abban, hogy nem férsz hozzá "a feltöltött leosztásainkhoz", ugyanis nincs mihez hozzáférni. A PPB tagok nem töltik fel a leosztásaikat sehova.
    Én ezt a teljesen egyértelmu fogadast elfogadtam! Ez utan jott, hogy privatban pontositsunk! Amire en irtam, hogy ne provatkodjunk, mert nem tudom a feluletet kezelni....

    Amikor valaki fogad arra, hogy fussunk egy versenyt es azt a masik fel elfogadja, hogy jo fussunk, akkor utana ne akarjunk mar olyan kiteteleket tenni, milyen cipoben, meg milyen nadragban tegyuk azt!
    van Gerwen likes this.

  4. #614
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha érdekel a fogadás, én készen vagyok rá, hajlandó vagyok névvel, a pénzt előre letétbe helyezve, független bírókkal lebonyolítani. Ha nem csak a szád járt, kérlek írj rám privátban, hogy megbeszélhessük a részleteket. (Wasp kérésének megfelelően pedig ezt a topicot ne offoljuk szét.) Köszönöm, várom a jelentkezésedet.
    Nekem nem csak a szam jart Sawwee! Erdekel a fogadas! Jo te tettel egy modositast privatban, de meg azt is allom! Hat ha a PPB vezetok azt fogjak mondani, hogy igen Sawwee mi errol tudtunk, es akkor te be is bukod a 100K$t, mert a masik 2 ponton en biztosan hozom a fogadast!

    De konyorgok, ne csinalj mar magadbol madarat, hogy a Te sajat magad alltal leirt felteteleket 2. szer akarod nodositani! Mert akkor onkenteskedes ide vagy oda de azt kell hogy mondjam, hogy egy Vicc ember vagy!
    van Gerwen likes this.

  5. #615
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Annak érdekében, hogy elkerüljük az esetleges félreértéseket és igazságtalanságokat, javaslom, hogy néhány dolgot tisztázzunk, mielőtt útnak indulsz.

    Én ugyebár azt állítottam, hogy több mint egy éve tiltva van a PPB-ben a hand csere, és hogy a PPB-sek nem töltik fel sehova a handjeiket.

    A kommentedet olvasva hozzá tettem azt is, hogy nem tudom kizárni annak az elméleti lehetőségét, hogy kb. 1 játékos megosztja veled a handjeit, de ha így tesz, az nem a PPB tudtával és egyetértésével történik, hanem pont a PPB-vel kötött megállapodás ellenében.

    Javaslom tehát, hogy ne indulj útnak az alábbi esetekben:
    - Ha az említett leosztások mégsem PPB-s hand-ek. (PPB-s hand-nek nyilván az minősül, amit PPB-s játékos játszott)
    - Ha a handek idősebbek 1 évnél (mert ebben az időben nem tért ki a megállapodás a hand megosztás tiltására, így nem zárhatom ki, hogy volt olyan játékos, aki így tett.)
    - Ha nem arról van szó, hogy "a PPB" megosztatja a játékosokkal azok hand-jeit, hanem arról, hogy Te találtál egy vagy esetleg egy-két olyan játékost, akik a PPB tudta nélkül megosztották veled a leosztásaikat.

    Tájékoztatlak továbbá, hogy a PPB bármiféle rágalmazásával / feljelentgetésével, stb. nekem semmit nem ártasz, mivel több mint fél éve semmi közöm a PPB-hez, eladtam a tulajdonrészemet, és semmilyen érdekeltségem nincs a csoportban. (Bár ha valóban olyan tájékozott vagy a PPB belügyeit illetően, mint ezt állítod, akkor ez bizonyára nem új infó számodra.) Persze ettől függetlenül sem gondolom, hogy bármi aggódnivalója volna a csoportnak, hiszen az általad tett állítások egyszerűen nem igazak.

    Várlak holnap, illetve itt is elérhető leszek még pár percig, hátha válaszolsz.

    Én ennek az üzenetnek a tartalmi ismerete nelkul menntem Sawweehoz a talkozora. Ahol megbeszeltuk, hogy irt privatban olvassam el. Haza mentem elolvastam, es irtam neki, hogy Hello, akkor erre gondoltal?..... Erre vissza irt:

    Szia,

    Igen, erre az üzenetre gondoltam.
    Az első pillanattól kezdve kértem tőled, hogy beszéljük át, hogy pontosan mi is a fogadás tárgya, nehogy ne ugyanarról beszéljünk.
    Te Skype-olni nem szerettél volna, én telefonálni nem tudtam, ezért maradt tehát az a lehetőség, hogy itt megvitatjuk, hogy akkor pontosan miről szól a fogadás. A részleteket leírtam és elküldtem még jóval a találkozó előtt, már csak azért is, hogy ne autózz le fölöslegesen Hatvanba, ha nem is ugyanarról beszélünk.
    Hamar kiderült, hogy komoly ember vagy Te is, nem a levegőbe beszélsz, én meg magamról szintén tudtam, hogy biztos vagyok abban, amit állítok. Sejteni lehetett tehát, hogy akkor valószínűleg nem ugyanarról beszélünk. Ezért is tartottam fontosnak azt, hogy minden részlet még időben tisztázásra kerüljön.

    Tehat e szerint Saawwee 3 ponton akarja a fogadas reszleteit modositani privatban 10 oraval az utan, hogy konkret helyszin es idopont le volt beszelve arra vonatkozon amit az elso felveteseven allitott!

    Tehat a 3. pont:

    - Emlitett leosztasok PPS handek vagy sem!

    -Igen PPBs handek!

    -A handek 1 evnel idosebbek e.

    -Nem idosebbbek, jellemzoen 2016os leosztasok, de van 1 evnel idosebb is!

    -Ha nem arról van szó, hogy "a PPB" megosztatja a játékosokkal azok hand-jeit, hanem arról, hogy Te találtál egy vagy esetleg egy-két olyan játékost, akik a PPB tudta nélkül megosztották veled a leosztásaikat.

    Ezt a pontot szedjuk szet! Mert lehet ugy is ertelmezni, hogy a 3. pont 2 kulon allitas!

    A PPB nem osztja meg a leosztasokat, en ilyet nem allitok! A handmegosztas nem a PPB oldalan tortenik, de a vezetok tudtaval a gyazo.com on keresztul.

    Nem 1-2 hanem 20-30 embertol 7M leosztasom van!

    Tehat ezt a 3. pontot kell csak ertelmeznunk de Sawwee nem hajlando erre, mert o mar egy 3. verziora szeretne fogadni, amiben nekem a PPB spin and go csapat 20% nak a leosztasaival kene rendelkeznem!

    Óriási segget csinaltal a szadbol Sawwee ha ezt a provatban tett, masodik variaciot megsem fogadod el, es nem pontositunk a 3.as pontrol, es te egy ezen tulmeno 3. verziora akarsz fogadni!
    Utoljára módosítva: Mac Hine által: 2016. 07. 08. 06:19

  6. #616
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Ja meg van meg egy olyan pont hogy PPB tudtaval vagy tudta nelkul. En allitom hogy a tudtaval, itt johet az ha a PPB azt mondja, hogy a tudta nelkul, mert akkor bukok szinten... Ha egyaltalan hajlandoak lennenek nyilatkozni errol....

    Na de jol elbeszelgettem magamban, de legalabb egyben latjatok a dolgokat!

  7. #617
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Sawwee ezt az "elmúlt egy évet" elég régóta és sokat hangoztatod. Előtte is tilos volt a handmegosztás, ha jól tudom. Minek a hatására döntöttetek úgy "egy éve", hogy nem szabad többet a handeket megosztani?
    Utoljára módosítva: watchtheduck által: 2016. 07. 08. 07:41

  8. #618
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A fogadás szerint az alábbi dolgokat kell bizonyítania:
    1. A HH-k eredetiek (a benne szereplő emberek játszottak, úgy ahogy ott van)
    2. Az emberek a PBP tagjai
    3. Az emberek tudtával és beleegyzésével kerültek ki
    4. A management tudtával és beleegyzésével kerültek ki.

    Már az első ponttal komoly bajok vannak erre vonatkozott az eredeti megjegyzésem. Mivel a HH állományok nincsenek digitális aláírással ellátva nem védettek a hamisítás ellen. Veszek 1M HHt valahol és kicserélem a neveket PBP tagok neveire. (ha másodpercenként kellene 1M-t feldolgoznom, akkor kicsit gondolkodni kellene, ha van rá 5 percem egy kétsoros script megteszi. A HHk eredetét tehát csak a PokerStars tudná bizonyítani. Amit nyilván nem tesz meg.
    A 2. pont gondolom egyszerű.
    A 3. pont csak úgy bizonyítható ha az adott tagok eskü alatt vallják hogy ők voltak. Hiszen ha veszek 10M hand historyt akkor abból simán ki lehet válogatni 1M olyat amiben PBP tag van (nem, nem ember egy 5 soros program)
    A 4. pontot pedig el nem tudom képzelni hogyan lehetne bizonyítani.
    Csak azert valaszolok erre, mert latom tobben likeoltak a hozzaszolasodat, eszerint masokat is erdekel a muszaki resze a dolognak rajtunk kivul

    2: majdnem egyetertunk, en ugy fogalmaznek, hogy a leosztas pillanataban PPB-sek voltak, hogy azota mi tortent, lenyegtelen.
    4: az eredeti fogadasnak nem resze ez a kitetel, ugyanis a fogadas arra kottetett, hogy a ppbs jatekosok nem osztjak meg a handeket. Masreszrol ez a resze a legkonnyebben bizonyithato a dolognak, amennyiben MH igazat ir, es a jatekosok altal alairt szerzodesben tenyleg van olyan resz, hogy kotelesek feltolteni buntetes terhe mellett, akkor ez a resz szerintem bizonyitottnak tekintheto.
    1,3: ezt a ket pontot osszevontam, mert a valasz egyutt vonatkozik rajuk.
    Meg mindig nem ertem,hogy lehetne hamisitani a handeket, mert ahogy irtad, ugy biztos nem. Ott kezdodik,hogy nem 1 millio handrol van szo, hanem 7rol, ahhoz, hogy mind PPBs legyen, tobb100milliot kene venni, de ez meg talan megoldhato. Viszont azt nem ertem,hogy akarod kicserelni a neveket. Ugyanis a vett leosztasokban nincs benne a hero lapja, csak ha volt mutatas. Tegyuk fel, hogy atlagosan 30% a went to showdown, akkor a handek harmada kiesik, amikkel nincs mar munka. Igy mar csak szuk 5 millio handet kell megoldani. Ugyanis az a bajom a te megoldasoddal, hogy minden leosztas historyjaban ott van,hogy melyik versenyre vonatkozik, es ha kicsereled a neveket, akkor buko lesz, mert annak konnyu utanajarni, hogy egy bizonyos leosztasban kik voltak a resztvevok/kik indultak az adott versenyen.
    Tehat szerintem elvben csak az lenne a megoldas, hogy a vett historykba utolag beirja a hero kezdolapjait, azt viszont az elozo hozzaszolasomban irt buktatok (kezdolapok eloszlasa, passzoljon/ne passzoljon a lap a boardhoz,hero cselekedetei a lapja tudataban), es a mennyiseg miatt tartom kizartnak. Egyszeruen szerintem ezt nem lehet automatizalni, illetve lehet,de nagyobb befektetes mint a haszon.
    En nem szeretnek allast foglalni a dologban, mert nem tudom mi folyik a hatterben, es nem ismerem MH lapjait, nem tudom mi van a kezeben, engem csak a muszaki resze erdekel.

    Szerk:
    meg egy buktato, ami miatt nem lehet automatikusan handet adni a heronak. Mi van ha tortenetesen egy MTT-n tobb PPBs van egy asztalon (es mindegyikhez van History)? Akkor arra is figyelni kell, hogy azok is szinkronban legyenek. Mert ha automatan adsz lapokat a heronak, akkor elo fog fordulni, hogy egy adott leosztasban ugyanazt a lapot, mondjuk Ac-t kiosztja tobb resztvevonek is.
    Utoljára módosítva: Szecska által: 2016. 07. 08. 09:16

  9. #619
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Nem tudom a privat uzeneteket megnyitni, es valszolni ra. Vagyis ez igy nem igaz, mar egyre jobban megy!

    Nem tudom 1GB hany MB. Nem tudom kiszamolni 12G leosztas az hany db leosztas.

    Van barki ezen a foldon aki azt gondolja, hogy en kepes voltam ezeket a leosztasokat meghamisitani? Van barki ezen a foldon aki azt gondolja, hogy en ezeket a leosztasokat elore legyartottam, hatha valaki ajanl ra egy 100Ks fogadast? Vagy hogy hajnal 1 tol 18:30 ig a megbeszelt ideig megcsinaltam? Vagy Sawwee azert kert 1 het haladekot, hogy megcsinaljam?

    Nem tudom a leosztasokat a HM be beimportalni, mert nem tudom hogy kell, ezert se tudtam eredetileg, hogy hany leosztasom van.
    Utoljára módosítva: Mac Hine által: 2016. 07. 08. 09:35
    Lefty Gekko likes this.

  10. #620
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom a privat uzeneteket megnyitni, es valszolni ra. Vagyis ez igy nem igaz, mar egyre jobban megy!

    Nem tudom 1GB hany MB. Nem tudom kiszamolni 12G leosztas az hany db leosztas.

    Van barki ezen a foldon aki azt gondolja, hogy en kepes voltam ezeket a leosztasokat meghamisitani? Van barki ezen a foldon aki azt gondolja, hogy en ezeket a leosztasokat elore legyartottam, hatha valaki ajanl ra egy 100Ks fogadast? Vagy hogy hajnal 1 tol 18:30 ig a megbeszelt ideig megcsinaltam? Vagy Sawwee azert kert 1 het haladekot, hogy megcsinaljam?

    Nem tudom a leosztasokat a HM be beimportalni, mert nem tudom hogy kell, ezert se tudtam eredetileg, hogy hany leosztasom van.
    Itt egy 100K$-os fogadásról van szó napok óta. Igazán megtanulhatnád, hogy lehet megnyitni a privát üzeneteket... Ez is kezd részedről nevetségessé válni, nem lenne jó ha emiatt buknál.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •