Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 64 / 74 ElsőElső ... 14546263646566 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 631 - 640 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #631
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teged hugom osszecsomagolna, nyugodj meg a szomszedodhoz mentek, nem teged keresnek.
    Huhh, megnyugodtam.

    Amúgy akartam kérdezni: hogyhogy nem a Szándon csapatod? Hogy fog így eldurranni a 2M a nyáron?
    Faréj, danfiu, Netrol and 3 others like this.

  2. #632
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A miből gondolja hogy gerinctelenekhez csak annyit ha lenne gerincük rég nem hagynák S-t szopóágon, hisz bárhogy is nézzük még mindig őket védi.
    Miért lenne szopóágon?? Semmi következménye nincs rá nézve ha egy petákot sem fizet! Én sem adnék egy fillért sem!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  3. #633
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Idézet KIT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán ez a rész a legszebb az egészben. Sawwee már külsősként védi őket, de mellette egy PPB-s sem áll ki.
    Gondolom a PPB játékosainak meg van tiltva, hogy nyilatkozzanak a témával kapcsolatban. (különben már megtették volna)
    A PPB vezetőségből azért (szerintem) illett volna valakinek megszólalnia.
    Ha nem olvasták, akkor pedig a "zalvilag" új regisztráló is szólhatna nekik, hogy ,,hé főnök, téged kérnek a telefonhoz!"
    Biztos hogy tudnak róla 600+ komment felett lehetetlen hogy egyik érintetthez vagy vezetőhöz se jusson el csak a hír.
    Lehet úgy vannak vele h S csinálta magának, oldja is meg.
    + tudod a rossz reklám is reklám

  4. #634
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Huhh, megnyugodtam.

    Amúgy akartam kérdezni: hogyhogy nem a Szándon csapatod? Hogy fog így eldurranni a 2M a nyáron?
    Ez a visszaoltas eleg gyengere sikerult.... Nem ertem mit erolkodsz meg mindig ebben a temaban....

  5. #635
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért lenne szopóágon?? Semmi következménye nincs rá nézve ha egy petákot sem fizet! Én sem adnék egy fillért sem!
    Azért gondolom hogy ott van mert a PPB becsületét védi( úgy hogy onnan senki nem teszi ugyanezt sem a csoportra, sem S-re nézve)
    Nyilván nem fizet ezt szerintem mindenki tudja( majdnem mindenki )

  6. #636
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet topin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az igazi lárma abból fakad, hogy valaki kiáll a nyilvánosság elé, majd közli hogy nincs ilyen, konkrétan hülyének nézve mindenkit.
    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    érdekesnek találom, hogy most, akik lehet hogy "ráfaragnak" helyetted, a hülyegyereket basztatják, ahelyett, hogy az említett 25 oldal közben a te kezedre csaptak volna rá.
    Jó látni, hogy vannak még, akik képesek objektíven átlátni a lényeget.
    topin, Gabbbbb, Bmbie and 3 others like this.

  7. #637
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Nem a teljes PPB becsületét csak a spines részlegét amit ő vezetett! Nagy különbség!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  8. #638
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Huhh, megnyugodtam.

    Amúgy akartam kérdezni: hogyhogy nem a Szándon csapatod? Hogy fog így eldurranni a 2M a nyáron?
    Honnan tudod hogy nem onnan írogatja bedrogozva a marhaságait?
    Faréj, VTomi24, Krejdül and 2 others like this.

  9. #639
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Nagy valóban! Amihez egy ideje semmi köze, és ahonnan szintén senki meg nem szólal.
    Engem csak ez zavar.
    A helyében én hozzá sem szóltam volna, pláne hogy egy másik backing csoportnál indult az egész.

  10. #640
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hu most itt vegigolvastam, de jelen pillanatban, nem tudom megnyitni mobilrol a privat uzeneteimet. Ez a spin and gos tortenet az eredeti fogadas 2. modositasa reszedrol, es igen azt nem fogadom el, mert az eredeti es a 2. fogadasban sem volt szo csak spin and go rol. A szemelyesen talalkozon, azt mondtad, olvassam el amit privatban irtal, en elolvastam es vissza irtam, hogy erre gondoltal? Ezt tartom, te pedig vissza irtal 1 nap mulva kb vagy mar nem is emlekszek mikor, hogy igen arra gondoltal. De itt most amirol beszelsz, az mar az eredeti fogadas 2. modositasa ami a 3. verzio ami levelre nem is valaszoltam neked.

    Azt meg, hogy ido kozben feltortek a banszamlamat arrol hivatalos CIB es biztonsagi mentett beszelgetest ki tudok kerni. Roviden tomoren: Nem tudtam belepni a bankszamlamra a mobilappon keresztul, mert nem fogta az ujlenyomatomat sem pedig a jelszot az app. Azonnal hivtam a cibet, hogy a KP felvetelen kivul minden tranzakciot letiltsak. Utalas/netes vasarlas, es kertem egy uj regisztraciot a mobilappra, ahol a no ezt mondta. Uram, nemreg kuldtunk maganak uj regisztraciot! Marpedig en ezt nem kertem..... Akkor ha a neten nem basztatta senki akkor pont veletlen ment tonkre othon a router meg a telefonomon is a net egyszerre. Meg barmilyen wifire csatlakoztam 1 percnel rovidebb ido alatt ledobott. (De ez igazabol lenyegtelen)

    Tehat Sawwee ajanlottal egy fogadast, amit en elfogadtam! Azt modositottad egyszer amit en elfogadok, amire irtam is, hogy erre gondoltal, te valszoltad, hogy igen erre! Ennek a modositasnak csak a 3. pontjat kell tisztaznunk amit leirtam a forumban regebben de mar nyilvan 20-30 oldallal ez elott. Ezt az osszes beszelgetest en ha gepnel leszek bemasolom ide ujfent.

    Most te a 3. verziora akarsz fogadni, mely szerint te vegig spin and go ra gondoltal, es arra, hogy nekem a PPBs spin csoport 20% tol kene leosztasokkal rendelkeznem. Ez igy egy egyertelmu kihatralas!

    Tehat akkor nem all a fogadas!

    Ez esetben szerintem mindenki egyet ert velem abban, hogy akkor az esetet ki kell vizsgalnia a PSnek, tovabba en ezeket a leosztasokat megoszthatom a 2+2 es a PA kozossegevel, mert ha az a 20-30 ember hasznalhatja egymas leosztasait akkor hasznalhatja mindenki!

    Annak az Urnak aki szerint pedig 10-15 ember majd jol bevisz engem az erdobe, azzal szeretnek idopontot egyeztetni! Az erdo is es az ido is mindegy. En jovohet hetfotol raerek! De arra keszuljon fel mind a 15 ember, hogy abban az erdoben golyat csinalok mindenkibol, es utana tenyleg annyi lesz az elete, hogy a toloszekben othon ul,es nyomogatja az allin/call/fold gombot!

    Johetnek a trollok hogy fenyegetozok! En nem fenyegettem senkit, en igertem, azoknak akik engem megfenyegettek!
    Én előre szóltam a blogomban. Lacika penge hacker. Lassan kezdhetsz figyelni a hátad mögé is....
    VTomi24 likes this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •