Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 68 / 74 ElsőElső ... 18586667686970 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 671 - 680 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #671
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmilyen konkurencia nincs a dologban, csak en is elonyt akartam belole kovacsolni! Es ezert elkertem PPBs ismerosoktol a feltoltott mappakat! Mert nem egy mappam van hanem tobb nem egy ismerostol hanem tobbtol! De akkora fish vagyok, hogy beinportalni nem tudtam! Majd kedden a Sawwee segit!
    Ezzel azt hiszem minden korábbi kérdésre választ adtál.
    Köszönjük szépen!

  2. #672
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    150M ft szamlazva nem egyenlo 150M haszonnal. Es igen valobban megy az okoskodas, meg a koltsegcsokkentes de hol nem? En nem is allitom ennek az elenkezojet mert igen! Es ezert nem is fogok veled meg csak 100ft ban sem fogadni az ellenkezojerol!
    Itt is. Ha már belebonyolódtál ebbe akkor ne csak mástól várd el, hanem te is legyél korrekt. Okoskodás egyenlő fekete bizniszek? Költségcsökkentés egyenlő adócsalás? Ne virágnyelven beszélj már...

  3. #673
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a pénzért csinálod, miért ajánlgatsz 50%-os kivásárlást? Akciós a csomag?
    Mert a pofatlansagnak is van hatara, es egy meggondolatlan kijelentes miatt nem akarom levenni 100Kra. De azert valamennyire le akarom, ha mar elkezdtunk jatszani!
    Fredaster007 likes this.

  4. #674
    Lelkes újonc RandomRambo avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    150M ft szamlazva nem egyenlo 150M haszonnal. Es igen valobban megy az okoskodas, meg a koltsegcsokkentes de hol nem? En nem is allitom ennek az elenkezojet mert igen! Es ezert nem is fogok veled meg csak 100ft ban sem fogadni az ellenkezojerol!
    És ki tudja hány Millió nem lett számlázva...
    csiga19794 likes this.

  5. #675
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De azert valamennyire le akarom, ha mar elkezdtunk jatszani!

    NE haragudj de ez ***** jó volt DDDDDDDDDDDDDDDDDD

  6. #676
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Még jó hogy az alvilági maffiózós életed melett van időd "hébehóba" felnézni akadémiára.

  7. #677
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a pénzért csinálod, miért ajánlgatsz 50%-os kivásárlást? Akciós a csomag?
    Bekapcsolva felejtette az osszuk le kétszer opciót
    csiga19794 likes this.

  8. #678
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben fogadtatok:

    "Azt, hogy hajlandó vagyok $100.000 dollárban fogadni a Te $1.000 dollárod ellenében abban, hogy nem férsz hozzá "a feltöltött leosztásainkhoz", ugyanis nincs mihez hozzáférni. A PPB tagok nem töltik fel a leosztásaikat sehova."

    MH is elfogadta, kész, "kezet fogtatok".



    Ezek után csak annyi megbeszélni valótok van, hogy kik legyenek a független bírók, a pénz átadása személyesen, vagy utalva.
    Ennyi!
    A többi csak mismásolás!!

    Mivel a PPB biztos a dolgában, hogy semmi olyat nem csinálnak, ami a PS policy szerint csalásnak minősül, lehetne a PS a független bíró. (ennél függetlenebbet sehol sem találtok)
    Küld el nekik a pakkot, és majd ők döntenek, ha csalás történt nyertél 100K-t, ha nem történt csalás buktál 1K-t, ennyi!


    Nem ismerem sem Mac Hinet, sem sawweet, és egyikőjük sem szimpatikus, és a staking backing groupokat sem kedvelem.
    Sawweet valószínű csak nem aludt napok óta és/vagy részeg volt, hogy ilyen felelőtlen fogadást ajánlott, de ez teljesen mindegy.
    Ha haverok lennénk, és velem fogadott volna, megelégednék egy bocsánatkéréssel, és annyi.
    Nem vagyunk haverok, nem fogadok el bocsanat kerest. Tobb ajanlatot is tettem. 10K volt a legkisebb, semmi reakcio nem jott ra, most 50K az ajanlat. 25 nekem 25 batortabor. Erre sem jott ellen ajanlat.

  9. #679
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmilyen konkurencia nincs a dologban, csak en is elonyt akartam belole kovacsolni! Es ezert elkertem PPBs ismerosoktol a feltoltott mappakat! Mert nem egy mappam van hanem tobb nem egy ismerostol hanem tobbtol! De akkora fish vagyok, hogy beinportalni nem tudtam! Majd kedden a Sawwee segit!
    Ezek az ismerőseid most valószínűleg imába foglalják a neved: Mi Mac Hineunk ki vagy a .....
    csiga19794 and WINAMAXDONK like this.

  10. #680
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Biztos örülnek neki h MacHine cimbinek odaadták a handhistorykat
    watchtheduck and csiga19794 like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •