Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 69 / 74 ElsőElső ... 19596768697071 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 681 - 690 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #681
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos örülnek neki h MacHine cimbinek odaadták a handhistorykat
    Ha nem lett volna a hazudozas a tortenetol tolem soha senki nem tudta volna meg, hogy nekem vannak a HH megosztasos sztoribol leosztasaim. Tovabba azt, hogy kitol van leosztasom, nem fogja megtudni senki.

  2. #682
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos örülnek neki h MacHine cimbinek odaadták a handhistorykat
    de így a 7 millió hand után azonnal kipörgött neki a $100k-s spin...

  3. #683
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel azt hiszem minden korábbi kérdésre választ adtál.
    Köszönjük szépen!
    De en nem hazudozok ennyi a kulonbseg! Arra akartam hasznalni amire ok is hasznaljak, az egy masik dolog, hogy nem tudtam, de ez az en bambasagon....
    Fredaster007 likes this.

  4. #684
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet watchtheduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt is. Ha már belebonyolódtál ebbe akkor ne csak mástól várd el, hanem te is legyél korrekt. Okoskodás egyenlő fekete bizniszek? Költségcsökkentés egyenlő adócsalás? Ne virágnyelven beszélj már...
    Nincsenek fekete bizniszek, es a fogadas nem errol szol! Kaptam egy kerdest valszoltam! Nem hazudok, elmondom, hogy van szelhamoskodas. De ez nem olyan jellegu ami BTK kategoria, ha kiderulne max megbuntetnek 10K$ ra....

  5. #685
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Azért azt jó látni h vannak az akadémián a talonban ilyen szines egyéniségek mint MacHine, ha Sawee nem izmozik szegényebbek lettünk vna egy ekkora egyéniséggel.
    Fredaster007 likes this.

  6. #686
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Bocsi de az hogy csalsz és bevallod, vagy csalsz és be se vallod mint ők, hát a tényeken nem sokat változtat.
    Azt jó tudni hogy velük ellentétben neked legalább van tököd vállalni hogy mire kellett.( vagyis kellett volna ha feltudod használni)
    Ebből egyik fél sem tud jól kijönni. Ha a továbbiakban akarsz pókerezni akkor szerintem most lapíts kicsit még elül a vihar,és akkor hagyd hogy ők is így tolják tovább, vagy légy HERO dobd fel a ps-nek a labdát remélve hogy csinálnak valamit az üggyel, így viszont veszélyeztetve azt hogy játszhatsz e később az oldalon.A döntés egész addig a tiéd még valaki úgy nem gondolja hogy elég ebből, és nem jelenti a ps-nek a csoportot, vagy téged, vagy mindkettőt.
    Bár szerintem a csoport könnyebben kibúvna a vádak alól mint te egyedül( a ps-sel szemben).

  7. #687
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    A PS magyar nyelvű supportja már itt ólálkodna, még szerencse, hogy megszűnt
    Masters800 and Fredaster007 like this.

  8. #688
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsi de az hogy csalsz és bevallod, vagy csalsz és be se vallod mint ők, hát a tényeken nem sokat változtat.
    Azt jó tudni hogy velük ellentétben neked legalább van tököd vállalni hogy mire kellett.( vagyis kellett volna ha feltudod használni)
    Ebből egyik fél sem tud jól kijönni. Ha a továbbiakban akarsz pókerezni akkor szerintem most lapíts kicsit még elül a vihar,és akkor hagyd hogy ők is így tolják tovább, vagy légy HERO dobd fel a ps-nek a labdát remélve hogy csinálnak valamit az üggyel, így viszont veszélyeztetve azt hogy játszhatsz e később az oldalon.A döntés egész addig a tiéd még valaki úgy nem gondolja hogy elég ebből, és nem jelenti a ps-nek a csoportot, vagy téged, vagy mindkettőt.
    Bár szerintem a csoport könnyebben kibúvna a vádak alól mint te egyedül( a ps-sel szemben).
    PS honnan fogja megtudni, hogy en ezt felhasznalom? Tehat erted? Ir nekik valaki, hogy en hasznalom a leosztasokat? En viszont egyertelmuen tudom bizonyitani, hogy a felek kozt el lett cserelve! Amugy meg egy fish vagyok, kibirom ha nem pokerezek....

  9. #689
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PS honnan fogja megtudni, hogy en ezt felhasznalom? Tehat erted?
    Sok módja van hogy tudomást szerezzen róla. A legkézenfekvőbbet említeném, elég csak egy tilten lévő playa akinek van valami komolyabb sérelme a PPB felé,vagy feléd.
    Elszáll az agya, aztán ír pár sort, elvileg a ps-nek minden egyes ilyen visszajelzést ki kell vizsgálnia.

  10. #690
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Amúgy fentebb említetted hogy nem tudod felhasználni De ez a lényegen nem változtat.
    Minél tovább van itt ez a fórum annál nagyobb eséllyel jut el a ps-hez.
    Bár kár lenne ha bezárnák ennyi ember munkája benne van. Forgatókönyvvé kéne átírni új magyar Reality Sawwee esete Mekhájnnal. Lehetne 2 évados PPB vállalja a forgatási díjakat, a PA-nak tökéletes reklám lenne, ahol a legnagyobbak születnek Plusz nem veszne 3 napi komment

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •