Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 70 / 74 ElsőElső ... 20606869707172 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 691 - 700 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #691
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sok módja van hogy tudomást szerezzen róla. A legkézenfekvőbbet említeném, elég csak egy tilten lévő playa akinek van valami komolyabb sérelme a PPB felé,vagy feléd.
    Elszáll az agya, aztán ír pár sort, elvileg a ps-nek minden egyes ilyen visszajelzést ki kell vizsgálnia.
    Ugyan, ne elj azert alomvilagban.

  2. #692
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem 1Kt meger az, hogy tisztuljon az on line poker!

    Na de tenyleg leptem... Agyaljatok....
    Azért az mindenkinek megvan, hogy az állítólagos barátaitól akarja megtisztítani az online pókert akiktől kapta a handeket, azért, hogy ő maga is csaljon?

    Akár felvállalja, hogy igen csalni akart ,akár tagadná, ez úgy állszentség, ahogy van.

    Még ha igazad is lenne az egészben, akkor is annyira szimpátia romboló és hiteltelen amiket írsz, hogy szart se érsz vele.
    palingenia and alexandra411 like this.

  3. #693
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet csakezertregeltem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ....
    Nezd mar, Te is csak ebbe a topikba irtal, miota regeltel. Tudom, csak ezert regeltel.
    Se troll, de PPS-b nem vagy ofc.

  4. #694
    Lelkes újonc RandomRambo avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    SZerinted a PS nem fogja a haverjaid számláit is zárolni? Volt kapcsolat köztük és a PPB között ergo az ő számláik is át lesznek vizsgálva... Így az állítólagos haverjaiddal is kiszúrsz rendesen... Attól, hogy valakik cserélik egymás közt a handeket előny, de azok maguktól nem fognak nyerni. Évek munkáját teszed mindenkinek tönkre. Ezt az egészet senki sem gondolta át tiszta fejjel.
    Twitter: RandomRambo

  5. #695
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Nottobe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nezd mar, Te is csak ebbe a topikba irtal, miota regeltel. Tudom, csak ezert regeltel.
    Se troll, de PPS-b nem vagy ofc.
    Mi a ****omat számít az, hogy hány topicba írtam? az én commentemnek volt valami mondani valója és igazságtartalma (ami nem annak kedvez akinek a ****át nyalogatod), a tiednek mindössze annyi, hogy a kilétemet firtatod. Na ki a troll akkor?

  6. #696
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Évek munkáját tisztán kéne csinálni, akkor talán nem kéne attól tartani hogy bárki tönkreteheti....
    Lehet előnyt kovácsolni hisz ez a célja, de azzal az erővel lehet tanulni is.
    Milyen dolog már az hogy semmit nem tudsz rólam leülünk játszani sosem láttál, sosem láttalak, de pontosan tudsz mindent a játékomról, mert x meg y meg z gyűjtögette a handeket rólam, meg egy rahedli jegyzetet írtak, amit megkapsz mert egy csoporthoz csatlakozol, vagy hozzájutsz mert feltöltik ide oda és haver odaadta....
    van Gerwen likes this.

  7. #697
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet csakezertregeltem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még ha igazad is lenne az egészben, akkor is annyira szimpátia romboló és hiteltelen amiket írsz, hogy szart se érsz vele.
    Figyu,
    1. Nem igaza lenne, hanem igaza van.
    2. Antipatikus, ezt már belátta.
    3. Épp úgy néz ki, hogy senki nem ad neki semennyi pénzt, holott van egy erkölcsileg jogos 100K$-os követelése.
    4. A nyilvánossághoz már fordult, az nem hatott.
    5. Ha valami visszatartja attól, hogy spicliskedjen a PS felé, az egyrészt a halvány remény, hogy még is lát némi korpát, másrészt, esetleg valamennyire érdekli a "közösség" véleménye.

    Nostehát: amikor próbálod tudatosítani vele, hogy nem szimpi és nem célravezető az, amit csinál, az utolsó két nem túl erős védőbástyát rombolod MH sérült elméjének fortyogó harcmezején, és ha ez a két bástya összeomlik, közvetlenül egy "send" gombra omolnak egy ostoba, ámde meglehetős melléklettel ellátott email alatt, aholis a címzett sávba jómagam a support@pokerstars.eu feliratot képzelem.
    Amennyiben ennek elősegítése volt célod, elégedett, s kicsit irigykedő nyelvcsettintéssel gratulálok, minden más esetben taktikailag annyira hibás a lépésed, hogy önmagában bizonyíték a magas szintű intelligencia teljes hiányára.

  8. #698
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyu,
    nyelvcsettintéssel gratulálok, minden más esetben taktikailag annyira hibás a lépésed, hogy önmagában bizonyíték a magas szintű intelligencia teljes hiányára.
    Ez olyan brutális all in volt a részedről hogy leesett az állam DDDDDDDDDDDDDDDDD

    Ez igen

    Csak ezért a mondatért megérte feljönni még este PA-ra
    Köszi, Gigalájk

  9. #699
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En tisztessegesen kommunikaltam mindenkivel, aki tisztessegesen kommunikalt velem. Sott tovabb mgyek, ha valaki szemetkedett, es olyat szoltam be amit nem kellett volna, en elnezest kerten tole. Sawwee pedig egyaltalan nem targyal komolyan, itt csak en targyalok komolyan! Kijelentett valamit, aztan meg egy valamit, aztan meg egy valamit... Ez nalad a komoly? En ha elvalalok egy munkat, es a vegen bukok raja akkor buktam rajta, mert nem csinalok a szambol SEGGET! Es most sem fogok! Amit mondtam az pontosan ugy lesz ahogy mondtam! Ha tetszik egyeseknek, ha nem! De ugy lesz!
    Azért, hogy nem csinálsz segget a szádból azzal csak óvatosan...ha már mindig idézgetsz egy kis emlékeztető

    Idézlek:

    142. hsz
    "sry, de nickek kimoderálva, nem szép dolog közzétenni őket (Tir-X) .... ŐK PPBs ek?"
    143. hsz
    "csak azért kérdem nehogy bebukjam azt az 1K-t! Mert ha nem azok akkor nem is megyek oda!"
    146. hsz
    "vagy a nickek kimoderálva (Tir-X)? Nekik semmi közük a PPB hez? Akkor nem megyek! Megtartom az 1Kt- akkor írjátko nyugodtan, hogy egy csicska vagyok! 1K ért leszek csicska! De inkább megyek azért a 100K ért!"

    Ami valószínű nem lesz ebből semmi, nyilván senki nem fog neked fizetni zsarolásért. Gondolom ezek után szavahihetőséged nem a garancia, hogy ha megkapod a pénzt és néma maradsz.

    A fogadással kapcsolatban pedig úgy gondolom a látottak alapján nem lettek letisztázva a részletek amit sawwee írt, illetve időrendi sorrendbe kellene vizsgálni a privát üzeneteket is volt-e konkrét megállapodás közetetek.
    Aki azért a póker területén komolyabban mozog az tudja kicsoda sawwee és a ppb melyik részlegét vezette, számomra egyértelmű volt, hogy a spinről van szó (lehet ezzel nem voltál képben az informátoraid nem tájékoztattak, illetve nem is lehetsz az év regulárja ha a stars accodat tiltották, mert hm1-et használtál epic és nincs egy skype regisztrációd a privát üzeneteket pedig nem tudod kezelni)
    Ha viszont ragaszkodsz ahhoz az állításhoz, hogy a fogadás él az sem lett letisztázva milyen dollárról van szó akár cook szigeteki vagy a világ legolcsóbb 100.000 dollárjával kiszúrhatják a szemed.

    Az, hogy bosszúból mész a ps-hez, mert vérszemet kaptál és már elköltötted fejben a fogadási összeget papucsra meg ármányra elég gyerekes főleg, hogy te semmi kivetni valót nem láttál abban , hogy ezek a handek megosztásra kerültek.

    3. hsz
    "Bocs, hogy ezt így kipofáztam külsősként. Elég sokmindent tudok a PPB ről. Ja nem is. Mindent tudok. Meg még itt sokan mások! És te jössz és hazudsz. Szerintem ilyenkor inkább szépen csendben kéne lenni! Elég sok mindenkit ismerek tőletek, vannak köztetek személyes ismerőseim/barátaim. Nekem személy szerint speciel semmi bajom nincs azzal amit csináltok. Engem csak az bosszant, hogy hazudozol."

    Azt meg nem tudom, hogy lehetne bizonyítani, hogy ezeket a handeket fel is használták a játékok során és előnyhöz jutottak volna másokkal szemben. Nyilván nem értek egyet, ha így történt.

    Szerintem el kéne engedni ezt a dolgot és csinálni egy újabb fogadást részletek előre való tisztázásával, választott bíróval sportban vagy bármiféle hülyeségben összemérnétek a erőtöket/tudásotokat. Akár live közvetítés keretében az akadémia népes táborának adva további popcorn time-ot side betekkel és ti is levezetnétek azt a feszkót ami itt történt.

  10. #700
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet chaab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért, hogy nem csinálsz segget a szádból azzal csak óvatosan...ha már mindig idézgetsz egy kis emlékeztető

    Idézlek:

    142. hsz
    "sry, de nickek kimoderálva, nem szép dolog közzétenni őket (Tir-X) .... ŐK PPBs ek?"
    143. hsz
    "csak azért kérdem nehogy bebukjam azt az 1K-t! Mert ha nem azok akkor nem is megyek oda!"
    146. hsz
    "vagy a nickek kimoderálva (Tir-X)? Nekik semmi közük a PPB hez? Akkor nem megyek! Megtartom az 1Kt- akkor írjátko nyugodtan, hogy egy csicska vagyok! 1K ért leszek csicska! De inkább megyek azért a 100K ért!"

    Ami valószínű nem lesz ebből semmi, nyilván senki nem fog neked fizetni zsarolásért. Gondolom ezek után szavahihetőséged nem a garancia, hogy ha megkapod a pénzt és néma maradsz.

    A fogadással kapcsolatban pedig úgy gondolom a látottak alapján nem lettek letisztázva a részletek amit sawwee írt, illetve időrendi sorrendbe kellene vizsgálni a privát üzeneteket is volt-e konkrét megállapodás közetetek.
    Aki azért a póker területén komolyabban mozog az tudja kicsoda sawwee és a ppb melyik részlegét vezette, számomra egyértelmű volt, hogy a spinről van szó (lehet ezzel nem voltál képben az informátoraid nem tájékoztattak, illetve nem is lehetsz az év regulárja ha a stars accodat tiltották, mert hm1-et használtál epic és nincs egy skype regisztrációd a privát üzeneteket pedig nem tudod kezelni)
    Ha viszont ragaszkodsz ahhoz az állításhoz, hogy a fogadás él az sem lett letisztázva milyen dollárról van szó akár cook szigeteki vagy a világ legolcsóbb 100.000 dollárjával kiszúrhatják a szemed.

    Az, hogy bosszúból mész a ps-hez, mert vérszemet kaptál és már elköltötted fejben a fogadási összeget papucsra meg ármányra elég gyerekes főleg, hogy te semmi kivetni valót nem láttál abban , hogy ezek a handek megosztásra kerültek.

    3. hsz
    "Bocs, hogy ezt így kipofáztam külsősként. Elég sokmindent tudok a PPB ről. Ja nem is. Mindent tudok. Meg még itt sokan mások! És te jössz és hazudsz. Szerintem ilyenkor inkább szépen csendben kéne lenni! Elég sok mindenkit ismerek tőletek, vannak köztetek személyes ismerőseim/barátaim. Nekem személy szerint speciel semmi bajom nincs azzal amit csináltok. Engem csak az bosszant, hogy hazudozol."

    Azt meg nem tudom, hogy lehetne bizonyítani, hogy ezeket a handeket fel is használták a játékok során és előnyhöz jutottak volna másokkal szemben. Nyilván nem értek egyet, ha így történt.

    Szerintem el kéne engedni ezt a dolgot és csinálni egy újabb fogadást részletek előre való tisztázásával, választott bíróval sportban vagy bármiféle hülyeségben összemérnétek a erőtöket/tudásotokat. Akár live közvetítés keretében az akadémia népes táborának adva további popcorn time-ot side betekkel és ti is levezetnétek azt a feszkót ami itt történt.
    tipikus csubakka védekezés még avatart is választottál hozzá, nagyon profi
    Steal_, chaab, Zsolax and 1 others like this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •