Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 72 / 74 ElsőElső ... 22627071727374 UtolsóUtolsó
Eredmény: 711 - 720 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #711
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Nem tudja megnézni valaki pár ppb-s játékos forgalmát valamelyik tracker oldalon, mennyire tolják a balhé tetőzése óta?
    Ha pörög a játék azóta is, akkor nincs félnivalójuk, ha pedig nem, akkor az elég beszédes dolog lehet

  2. #712
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet watchtheduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bazdki tényleg.... rosszul adott szerintem vissza a Fornettis csaj! Akkor így tárgytalan...
    Neked még telik Fornettire,amellett hogy vinni kell az asszonyt ide-oda?
    Komolyan mondom irigyellek Tesó...
    watchtheduck likes this.

  3. #713
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudja megnézni valaki pár ppb-s játékos forgalmát valamelyik tracker oldalon, mennyire tolják a balhé tetőzése óta?
    Ha pörög a játék azóta is, akkor nincs félnivalójuk, ha pedig nem, akkor az elég beszédes dolog lehet
    Nem hiszem hogy bárki abbahagyná, hiszen ha lehetne is belőle valami, jelenleg még semmiféle visszatartó hatás nincs. Az lenne a legjobb, ha így is maradna..

  4. #714
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Hány ppb-s játékos lehet? 100? 200? Ha egy kicsit is gondjuk lehet ebböl,dobjanak össze fejenként egy x összeget,és csá...Ha nincs vesziteni valójuk akkor meg annyi...Bár ez a "mit adok majd a gyereknek" enni cimü történet arra enged következtetni,hogy talán mindenkinek megérne "kiköhögni" valamennyit MH-nak...Ha xarrágó a banda akkor meg megérdemlik ha esetleg be*****ák ezt

  5. #715
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Lola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hány ppb-s játékos lehet? 100? 200? Ha egy kicsit is gondjuk lehet ebböl,dobjanak össze fejenként egy x összeget,és csá...Ha nincs vesziteni valójuk akkor meg annyi...Bár ez a "mit adok majd a gyereknek" enni cimü történet arra enged következtetni,hogy talán mindenkinek megérne "kiköhögni" valamennyit MH-nak...Ha xarrágó a banda akkor meg megérdemlik ha esetleg be*****ák ezt
    Ezzel a fizetéssel az a gond, hogy utána meg MC elküldi másnak a handeket, vagy az ő informátora küldi el másnak, aztán újabb zsarolás lesz belőle..Szóval a jó dealnél, nem elsősorban pénzre gondoltam..és semmiképpen nem számottevőre ha esetleg születne is ilyen deal, amit kétlek..
    Lola likes this.

  6. #716
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet topin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel a fizetéssel az a gond, hogy utána meg MC elküldi másnak a handeket, vagy az ő informátora küldi el másnak, aztán újabb zsarolás lesz belőle..Szóval a jó dealnél, nem elsősorban pénzre gondoltam..és semmiképpen nem számottevőre ha esetleg születne is ilyen deal, amit kétlek..
    Nagyon jól látod,pont azon gondolkoztam,hogy milyen biztositékot lehetne kérni MH-tól hogy ne legyen folyt köv........Nehéz történet ez.....Egy biztos ..ha megegyezés lesz,azt mindenképp a nyilvánosság kizárásával lehet csak +csinálni......

    Ha MH lennék:
    Nem irnék már ide semmit...
    Megkérném a supportot,hogy zárják le ezt a fórumot....
    Utoljára módosítva: Lola által: 2016. 07. 09. 00:49

  7. #717
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Idézet Lola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha MH lennék:
    Nem irnék már ide semmit...
    Megkérném a supportot,hogy zárják le ezt a fórumot....
    Nah!!! Tudod sok butaság elhangzott eddig a topikban, de ennél nagyobbal még nem találkoztam.
    chivasr911, Faréj and Lola like this.

  8. #718
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    [QUOTE=chaab;690110]Azért, hogy nem csinálsz segget a szádból azzal csak óvatosan...ha már mindig idézgetsz egy kis emlékeztető

    Idézlek:

    142. hsz
    "sry, de nickek kimoderálva, nem szép dolog közzétenni őket (Tir-X) .... ŐK PPBs ek?"
    143. hsz
    "csak azért kérdem nehogy bebukjam azt az 1K-t! Mert ha nem azok akkor nem is megyek oda!"
    146. hsz
    "vagy a nickek kimoderálva (Tir-X)? Nekik semmi közük a PPB hez? Akkor nem megyek! Megtartom az 1Kt- akkor írjátko nyugodtan, hogy egy csicska vagyok! 1K ért leszek csicska! De inkább megyek azért a 100K ért!"

    Ami valószínű nem lesz ebből semmi, nyilván senki nem fog neked fizetni zsarolásért. Gondolom ezek után szavahihetőséged nem a garancia, hogy ha megkapod a pénzt és néma maradsz.

    Latom nem jott at az ironia! Pontosan tudom hogy PPBsek. En ha azt mondom valamire, hogy nem adom ki akkor nem adom ki.

    Egy kerdes csak a tovabbi mondandoidra. Toroltem a HSZ ed be de lenyegtelen! Szamodra mibol volt az egyertelmu, hogy Sawwee a spin leosztasokra gondolt?

  9. #719
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    En a PPB tol semmi esetre se kernek penzt. Mivel az egy olyan jellegu zsarolas lenne, ami erkolcsileg nem fer nekem bele. Nem ok ajanlottak 100Ks fogadast! A dugjatok ossze a fejeteket kijelentesemmel arra celoztam, hogy gyozzetek meg a Sawweet, hogy tegyen ennek a dolognak a vegere pontot!

    Tole egyebkent tovabbra is varom, hogy melyik fogadasra gondolt a 3 bol. Mert meg mindig nem tisztazta, pedig mar lett volna ra 3 egesz napja!

    Az hogy ha nem tesz pontot a vegere, es ennek a PPB fogja meginni a levet, azt meg verjek le Sawween.

    Amit en fentartok tovabbra is! Ha lesz fogadas, akkor a PS egy esetben kapja meg a leosztasokat. Ha azon megy el a tortenet, hogy a PPB tudott rola vagy sem. Ha a tobbi ponton bukok, akkor Sawwee kap 1K$ (USD rol volt szo nyilvan)

    Ha nem lesz fogadas mert Sawwee kihatral az altal, hogy o spin leosztasokra gondolt, es a spint jatszo emberek 20% a nak kell rendelkeznem a HH i val. Mert szo nem volt spinrol sem az elso, sem a masodik, majd csak a 3. verzioban. Ezekrol a verziovaltoztatasokrol nyilvan a PM ek bizonyitekul szolgalnak majd!

    Ha tesz ellenajanlatot, es kivasarolja magat, akkor senki nem kap leosztasokat. Sem PS, sem mas emberek. Erre az a garancia, hogy egy egesz kozosseg elott, EN nem fogok a szambol SEGGET csinalni!

    Amig Sawwee nem dont arrol, hogy melyik ajanlatat is tartja, addig nem irok a forumba. Egyetlen dolgot csak, ha gepnel leszek bemasolom idorendben az ajanlatait amiket tett! Amely valtozasok, az utan tortentek, hogy mar helyszint es idopontot egyeztettunk a konkret ajanlatra!

  10. #720
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nah!!! Tudod sok butaság elhangzott eddig a topikban, de ennél nagyobbal még nem találkoztam.
    Azt gondolsz amit akarsz....vagy amit az IQ-d enged

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •