Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 73 / 74 ElsőElső ... 236371727374 UtolsóUtolsó
Eredmény: 721 - 730 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #721
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Szerintem Sawwee már 100x megbánta hogy egy szót írt a másik topikba, ebből már nem tud kijönni preztizsveszteség nélkül.

    Mac Hine meg kb hülyét csinált magából jó mondjuk neki nem volt preztízse amit elbukhat.

    Én nem vagyok éritett de a PS-el zsarolás szerintem is gusztustalan, ezzel elérted bármelyik fórumon ,bármelyik játékos kb. újjal fog rád mutogatni ja ez -az a gyerek.

  2. #722
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    WCF jol latom h hiba nelkul irtad le ezt a par mondatot? Bar biztos azert futtattad ra az autocorrect et mert azert ezt a topikot sokan olvassak.
    Egyebkent egyetertek azzal amit irtal ill. Topin van meg spot on.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #723
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    MacHine ennyire szar a Sound h állandóan itt kommentelgetsz? Persze nem azért mondom tartsd is meg ezt a jó szokásodat!

  4. #724
    KIT
    KIT nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 12. 12.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    WCF jol latom h hiba nelkul irtad le ezt a par mondatot? Bar biztos azert futtattad ra az autocorrect et mert azert ezt a topikot sokan olvassak.
    Nem látod jól. Van benne hiba!
    Nyilván lefutatta az autocorrectet, csak már az autocorrect is legyintett egyet, hogy "neked jó lesz fiam, írjad ahova akarod"!
    Fredaster007 likes this.

  5. #725
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Sikerült itt egy gépet szereznem, így megtehetem a témában az utolsó kommentemet addig amíg Sawwee nem reagál valamit hogy mit is akar akkor. Tehát Ő tett egy egészen egyértelmű ajánlatot 2016.07.05.-én 01:05 kor mely szerint idézem:

    "hajlandó vagyok $100.000 dollárban fogadni a Te $1.000 dollárod ellenében abban, hogy nem férsz hozzá "a feltöltött leosztásainkhoz", ugyanis nincs mihez hozzáférni. A PPB tagok nem töltik fel a leosztásaikat sehova"

    (Itt még sehol szó nincs arról, hogy Ő a spin re gondolt, de itt vannak olyan PPBsek akiknek ez átjött! Javaslom nekik, hogy ha ilyen nagyszerű képességeik vannak akkor lottózzanak!)


    *szerk: megtaláltam közben Sawwee nak a privát üzenetét, amely 2016.07.05. 02:27 kor érkezett. Tehát sawwee nem úgy ajánlott időpontot, hogy nem voltak meg a módosítások, de én ekkor nem tudtam ezekről a pontokról, szóval csak azt az egy pontot kell értelmeznünk és akkor áll a fogadás.

    Én erre a teljesen konkrét és egyértelmű fogadásra "kezet adtam" 2017.07.05. 01:11kor idézem:

    "Rendben a 100K$ megfelelő ajánlat arra, hogy kiadjam a leosztásokat. De akkor ne csak a szád legyen nagy, hanem tedd ki a 100Kt. Én kiteszem az 1Kt, de nagyon jól gondold meg bele mész e velem ebbe a játékba, mert ha igen, én velem a rosszabnál is rossz lóra teszel ha nem látom a pénzt."

    Sawwee ez után kérte, hogy én beszéljek vele Skypeon vagy privátban, de én ezt a 2 opciót elutasítottam, kértem, hogy a fórumban, mindenki "szeme" előtt, vagy telefonon egyeztessünk. Azonnal megadtam neki a számomat, és mondtam, hogy most azonnal indulhat a király utcába ahol élek.

    Ennek ellenére megpróbáltam privátban kapcsolatba lépni Sawwee val, ahogy ő azt kérte, de nem lehetett neki privát üzeneteket küldeni. Ez után én teljesen elutasítottam a "privátkodást" és kértem a telefonos és a fórumos egyeztetést. A vége az lett, hogy semmilyen módosítás sem privátban, sem a fórumon keresztül nem történt, viszont Sawwee megadta a helyet és az időpontot.

    Én ezt úgy értékelem, hogy semmilyen formában nem módosított sehol semmit, és így adott időpontot, az eredeti teljesen egyértelmű felvetése a fogadás tárgya, mely szerint idézem megint "hajlandó vagyok $100.000 dollárban fogadni a Te $1.000 dollárod ellenében abban, hogy nem férsz hozzá "a feltöltött leosztásainkhoz", ugyanis nincs mihez hozzáférni. A PPB tagok nem töltik fel a leosztásaikat sehova."

    Én megérkeztem a megadott időpontra a megadott helyre a 7M leosztással és a 1K$ al. Sawwee nem ért oda, felhívott, hogy én menjek át a táborhoz, ahol önkéntes munkát végez. Oda mentem, és azt mondta 15 perce van. Igazából nekem sem volt túl jó az időpont de 100K$ miatt tudtam volna csúsztatni a programomat.

    A személyes találkozón Sawwee azt mondta, írt nekem privátban a feltételeivel kapcsolatban, a szerint él részéről a fogadás. Abban maradtunk, hogy én haza megyek és átnézem a privát üzeneteimet, és amikor ő végez a táborban 2016.07.12.-én kedden kerítünk valahol 2 órát arra, hogy pontot tegyük a történet végére.

    Én haza jöttem és megnéztem a privát üzeneteimet, ahol ezzel találkoztam elsőnek. az időpontot nem tudom mikor jött mert válaszoltam az üzenetre, és viszont választ is kaptam, a rendszerben pedig a viszont válasz időpontja látható. idézem:

    "Állok rendelkezésre, akkor hát várlak holnap.

    Annak érdekében, hogy elkerüljük az esetleges félreértéseket és igazságtalanságokat, javaslom, hogy néhány dolgot tisztázzunk, mielőtt útnak indulsz.

    Én ugyebár azt állítottam, hogy több mint egy éve tiltva van a PPB-ben a hand csere, és hogy a PPB-sek nem töltik fel sehova a handjeiket.

    A kommentedet olvasva hozzá tettem azt is, hogy nem tudom kizárni annak az elméleti lehetőségét, hogy kb. 1 játékos megosztja veled a handjeit, de ha így tesz, az nem a PPB tudtával és egyetértésével történik, hanem pont a PPB-vel kötött megállapodás ellenében.

    Javaslom tehát, hogy ne indulj útnak az alábbi esetekben:
    - Ha az említett leosztások mégsem PPB-s hand-ek. (PPB-s hand-nek nyilván az minősül, amit PPB-s játékos játszott)
    - Ha a handek idősebbek 1 évnél (mert ebben az időben nem tért ki a megállapodás a hand megosztás tiltására, így nem zárhatom ki, hogy volt olyan játékos, aki így tett.)
    - Ha nem arról van szó, hogy "a PPB" megosztatja a játékosokkal azok hand-jeit, hanem arról, hogy Te találtál egy vagy esetleg egy-két olyan játékost, akik a PPB tudta nélkül megosztották veled a leosztásaikat.

    Tájékoztatlak továbbá, hogy a PPB bármiféle rágalmazásával / feljelentgetésével, stb. nekem semmit nem ártasz, mivel több mint fél éve semmi közöm a PPB-hez, eladtam a tulajdonrészemet, és semmilyen érdekeltségem nincs a csoportban. (Bár ha valóban olyan tájékozott vagy a PPB belügyeit illetően, mint ezt állítod, akkor ez bizonyára nem új infó számodra.) Persze ettől függetlenül sem gondolom, hogy bármi aggódnivalója volna a csoportnak, hiszen az általad tett állítások egyszerűen nem igazak.

    Várlak holnap, illetve itt is elérhető leszek még pár percig, hátha válaszolsz."

    Ezt az üzenetet én tartalmilag akkor ismertem meg amikor haza értem a személyes találkozóról és Sawwee kérésének megfelelően megnéztem a privát üzeneteket. Erre én válaszoltam neki kedden este 21-22 körül, hogy idézem:

    "Hello Sawwee! Erre az üzenetre gondoltál? Figyelj vásárold ki magad. Nagyon korrekt gyereknek tűnsz, nem akarlak levágni 30M FT ra. Láttad, hogy én oda mentem, nem csak a szám járt. Szerintem meggyőződtél arról is, hogy nem olyan olyan ember vagyok aki nem fogok elmenni ez ügyben a végsőkig! Tehát még ha elbuknám ezt az 1K-t is, már csak a presztízs miatt is végigcsinálnám! Konkrétan 1-2 hónapos PPBs leosztásaim vannak, kb 30 embertől, olyanoktól is akik nem is voltak a tagja a csoportnak 1 éve. Természetesen 1 évnél régebbi leosztások is vannak. Számszerűen nem tudom neked per pillanat megmondani mennyi, de 200K tól fixen több, de lehet 500Kis. És számszerűen meg tudom mondani, hogy minimum 25 de lehet 30 ember leosztása.

    Én egy tisztességes ember vagyok, és kapsz egy tisztességes ajánlatot. 50K$ ért vásárold ki magad, 25K-t adjál nekem, meg 25K-t a bátor tábornak."

    Ez után én vártam, hogy Sawwee it válaszol erre, de kb egy órán keresztül nem jött semmilyen válasz majd csak másnap 2017.07.06.-án 11:13 kor idézem:

    "Szia,

    Igen, erre az üzenetre gondoltam.
    Az első pillanattól kezdve kértem tőled, hogy beszéljük át, hogy pontosan mi is a fogadás tárgya, nehogy ne ugyanarról beszéljünk.
    Te Skype-olni nem szerettél volna, én telefonálni nem tudtam, ezért maradt tehát az a lehetőség, hogy itt megvitatjuk, hogy akkor pontosan miről szól a fogadás. A részleteket leírtam és elküldtem még jóval a találkozó előtt, már csak azért is, hogy ne autózz le fölöslegesen Hatvanba, ha nem is ugyanarról beszélünk.
    Hamar kiderült, hogy komoly ember vagy Te is, nem a levegőbe beszélsz, én meg magamról szintén tudtam, hogy biztos vagyok abban, amit állítok. Sejteni lehetett tehát, hogy akkor valószínűleg nem ugyanarról beszélünk. Ezért is tartottam fontosnak azt, hogy minden részlet még időben tisztázásra kerüljön."

    Az én értelmezésemben, Sawwee a saját maga által tett részletekre elfogadta a fogadást, én ezen részletekből, egy ponton szeretnék vele pontosítani 4. napja de nem hajlandó erre.

    Én ebben kérem a pontosítást:

    - Ha nem arról van szó, hogy "a PPB" megosztatja a játékosokkal azok hand-jeit, hanem arról, hogy Te találtál egy vagy esetleg egy-két olyan játékost, akik a PPB tudta nélkül megosztották veled a leosztásaikat.

    Ezt a pontot lehet úgy értelmezni, hogy a PPB vezetői a PPB oldalán megosztják a játékosaikkal a többi játékosuk leosztásait. Én ilyet nem állítottam soha sehol mivel ilyen nincs! A leosztásokat nem a PPB oldalán, nem a PPB vezető/tulajdonosai osztják meg a játékosokkal, hanem az a gyazo.com fájlmegosztó oldalon történik de a PPB vezetők tudtával! Erre a bizonyíték az, hogy a leosztások közt, az edző leosztásai is ott vannak! (vagyis én úgy tudom, hogy a birs a PPB edzője)

    De ezzel az első módosítással még nem ért véget a történet, mert az idő közben amikor vártam a Sawwee válaszára, amit ugye csak másnap 11:13 kor tett meg, tovább olvasgattam a privát üzeneteket, mely a 3. verzió. idézem:

    "Szia,

    Sikerült pár percre géphez jönnöm.
    Látom, hogy meglehetősen magabiztos vagy a dolgodban, és mivel magamról tudom, hogy én is az vagyok, jelen pillanatban leginkább arra tudok gondolni, hogy valami részletet illetően nem ugyanarról beszélünk. Ezért javaslom, hogy mielőtt útnak indulsz, tisztázzunk néhány részletet, hogy ne itt derüljön ki, hogy nem ugyanaz a fogadás tárgya nálad és nálam. Egyébként pont ezt szerettem volna megtenni már éjjel is, ezért kértem a skype-odat, de mivel azt nem akartad megadni, marad a kevésbé interaktív megoldás: tisztázzuk a részleteket itt, privát üzenetekben.

    Azt állítom és azt állítottam, hogy a PPB-sek nem osztják meg a hand-jeiket egymással. Az állításomat tartom továbbra is. Tisztázzunk néhány definíciót, csak hogy ezek se képezzék félreértés tárgyát:

    - PPB-s játékosnak az minősül, aki jelen pillanatban szerződésben áll a PPB-vel, azaz a PPB csoportjában backelt. A csoporthoz már nem tartozó egykori PPB-sekről illetve a PPB-ben sosem játszott játékosokról nyilván nem tudok nyilatkozni.
    - Hand megosztásnak az számít, ha a játékos kiadja másik játékosok számára a saját maga által játszott leosztások hand history-ját. Nyilván nem tartozik ide, amikor az eredményei ellenőrzése végett vagy pedig a játéka fejlesztése céljából átküldi a leosztásait az edzőjének. Az edzők természetesen nem osztják tovább az adott játékos hand-eket más játékosokkal.
    - Egy spin&go backingről szóló fórumtopicban beszéltünk, spin&go-ról szóló hozzászólások alkották a kontextust. Jómagam a PPB Spin&Go részlegéért voltam felelős a PPB-nél, a más részlegekben folyó munkát legfeljebb nagyon érintőlegesen ismerem. Ennek megfelelően én a Spin&Go-s dolgokért tudok felelősséget vállalni, az említett állításom is a spines részlegre vonatkozik, fogadni is csak erre vonatkozólag tudok.
    - Ahogy azt több alkalommal említettem, nem minősül PPB-s megosztásnak az, ha egy vagy néhány játékos a PPB tudta nélkül és a PPB akarata ellenére megosztotta egymással a leosztásait. Annak érdekében viszont, hogy ez ne lehessen kibúvó a számomra (hiszen könnyen mondhatnám bármire, hogy "erről nem tudott a PPB"), vállalom azt, hogy ha a játékosok ötöde vagy annál nagyobb része megosztotta egymással a hand-jeit, akkor abban az esetben is általam elveszítettnek veszem a fogadást, ha a dolog a ppb vezetőségének tudta nélkül történt. (Ha valóban igazak lennének az általad felhozott vádak, azaz a PPB hand megosztást szervezne a játékosai között, akkor nyilván közel minden játékos megosztaná a leosztásait, tehát ezzel a 20%-kal gondolom bőven jók vagyunk.)

    - Ahogy szintén említettem több alkalommal, egy bő éve élnek a hand megosztás tiltására vonatkozó szabályok a PPB-ben. Hogy előtte ki mennyire osztotta meg a leosztásait, arra vonatkozólag nincs infóm, de tudok arról, hogy előfordult ilyen (épp ezért kellett elkezdenünk tiltani.) Ennek megfelelően a fogadás tárgyát az 1 évesnél fiatalabb leosztások képzik.

    Továbbá néhány kérés és észrevétel:

    - Bár nekem nem ártasz a dologgal, kérem és javaslom, hogy tartózkodj az olyasmiktől, mint például a PPB szerződéseinek nyilvános kiteregetése. Egyrészt a szerződést nem érinti a fogadásunk (és Te magad is láthatod, hogy nincs benne semmi olyasmi, miszerint a hand-eket meg kéne osztani egymással), másrészt pedig a szerződés egy olyan fél szellemi tulajdona, aki nem résztvevője ennek a fogadásnak. Azaz a PPB-jé. Te nem a PPB-vel fogadsz, hanem velem, akinek már nincs tulajdonrésze a PPB-ben és aki semmilyen tisztséget nem tölt be a csoportnál. A PPB teljes joggal kérheti számon, ha kiadod olyan adatait, amik nem tartoznak a nyilvánosságra, miközben a fogadást nem ők kötik.

    - Ahogy említettem, egy gyerektáborban vagyok, rákos és leukémiás gyerekeket. Egy ilyen helyre az ember rendszerint nem hoz magával 100K-nyi KP-t, én sem tettem. Mivel ez egy önkéntes munka, ezért az itteni keresetemmel sem számolhatunk. Ennek megfelelően nem tudom ígérni, hogy a pénz ma nálam lesz. Sőt, egészen biztosan nem lesz nálam, mint ahogy ezt nem is ígértem eddig sem. Pénzügyekkel kedden fogok tudni foglalkozni, remélem, hogy el tudod fogadni, hogy nem 100K-val a zsebemben megyek mindenhova.

    Jelezz vissza kérlek, hogy egyetértesz-e a fent leírtakkal, annak érdekében, hogy ne a találkozásunkkor derüljön ki, ha nem.

    Üdv,

    sawwee"


    Itt Sawwee már azt mondja voltak ilyen kontextusok, mely egyértelművé tette első perctől kezdve, hogy nekem a PPB csapat spint játszó csoport tagjainak 20%-tól kéne leosztásokkal rendelkeznem. Viszont ez a 3. verzió teljesen lényegtelen, mivel a Sawwee a 2. verzióra tett válaszomra vissza írta, hogy "igen erre gondoltam"

    Tehát a fogadás továbbra is áll, az első módosítás azaz a 2. verzió szerint, melyből én csak 1. ponton várok pontosítást.

    Itt tehát ezekről van szó:

    "az nem a PPB tudtával és egyetértésével történik, hanem pont a PPB-vel kötött megállapodás ellenében."

    -A PPB tudtával történik, de nem a PPB oldalán! Annál is inkább bizonyított, hogy a PPB tudtával történik, mivel a leosztásait az edző is megosztja a játékosokkal! továbbá az OKÉ, hogy 2-3 mber megosztja egymással a leosztásait a vezetőség tudta nélkül, na de 20-30?

    Ha ezen a ponton buknám el a fogadást, a PS és a teljes pókerközösség megkapja a leosztásokat. A PS kivizsgálás céljából, a pókerközösség azért, hogy ŐK is használhassák!

    - Ha az említett leosztások mégsem PPB-s hand-ek. (PPB-s hand-nek nyilván az minősül, amit PPB-s játékos játszott)

    -PPBs játékosok leosztásait, fentebb és már korábban is említettem 20-30játékosé.

    - Ha a handek idősebbek 1 évnél (mert ebben az időben nem tért ki a megállapodás a hand megosztás tiltására, így nem zárhatom ki, hogy volt olyan játékos, aki így tett.)

    - Nem idősebbek! A leosztások jellemzően 2016 os leosztások, van benne néhány 2015 év végi is, és van benne 1 évnél régebbi is, ami a KÖTELEZŐ feltöltés idejéről származik.

    - Ha nem arról van szó, hogy "a PPB" megosztatja a játékosokkal azok hand-jeit, hanem arról, hogy Te találtál egy vagy esetleg egy-két olyan játékost, akik a PPB tudta nélkül megosztották veled a leosztásaikat.

    Ezt a pontot szeretném pontosítani, mert lehet többféle képpen értelmezni. Az összetett mondat első részére gondolok!

    A második részére a válaszom: Igen velem nyilván a PPB tudta nélkül osztották meg a leosztásokat, nyilván nem mondták azt a vezetőségnek, hogy megosztjuk a leosztásokat mechájnal, hagy fizessük már be azt a 10K$ os bírságot! Ráadásul nem a saját leosztásainkat fogjuk megosztani, hanem a további 20-30 játékosét, amit a PPB valamelyik alkalmazottja rendezett mappákba, hogy azokat le tudjuk magunknak tölteni!

    Ha Sawee nem állja a fogadást, és nem vásárolja ki magát, akkor én a leosztásokat átadom a PS nek, és a póker közösségnek. Tudom ez egy zsarolás, és másokkal való kib@szás, de ÉN csak ezzel a "zsarolással" tudok elégtételt venni azon, hogy Sawwee bohócnak nézett, és lerángatott hatvanba, úgy, hogy neki állítása szerint akkor 15 perce volt erre a történetre! És, hogy a konkrétan megbeszélt fogadás, és az időpont tisztázása után, Ő órákkal később küld a fogadásra vonatkozó részleteket!

    Szóval röviden tömören ennyi a történet. Szeretném a tisztelt bértrollokat, és az új reges PPB játékosokat megkérni arra, hogy ne offolják szét a topikot a baromságokkal, és a fogadáshoz nem kapcsolható dolgokkal, hogy Sawwee találkozzon ezzel a hozzászólással, és tudjon rá reagálni!
    Utoljára módosítva: Mac Hine által: 2016. 07. 09. 12:06

  6. #726
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretném a tisztelt bértrollokat, és az új reges PPB játékosokat megkérni arra, hogy ne offolják szét a topikot a baromságokkal, és a fogadáshoz nem kapcsolható dolgokkal, hogy Sawwee találkozzon ezzel a hozzászólással, és tudjon rá reagálni!
    Sawwee nagy valószínűséggel a fórumra már nem fog írni, ahogy azt előre beharangozta.
    Esetleg a néha felbukkanó új regisztrációs Ppb-s tagokkal vagy vezetőkkel tudsz szájkaratézni.
    Marad a privát üzenet, skype, vagy telefon, vagy a beígért büntető akcióterv végrehajtása.
    Azért ha van valami fejlemény megoszthatnád velünk.

  7. #727
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Ne hajtsd már ezt a 15 perc szöveget, meg hogy a megbeszélt időben a megbeszélt helyen voltál, mikor késtél legalább fél órát.

  8. #728
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    jól érzékelem, hogy hsz-ek törölve lettek?

  9. #729
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jól érzékelem, hogy hsz-ek törölve lettek?
    Kár hogy nem az egész topic!!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  10. #730
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kár hogy nem az egész topic!!
    Miért?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •