Oldal: 1390 / 1746 ElsőElső ... 39089012901340138013881389139013911392140014401490 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 13.891 - 13.900 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #13891
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 21.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Hobby MTT-sként néha letoltam pár random versenyt (pl. big11, hot11) és a stormot rendszeresen.
    Amióta ez az új vakstruktúra van, teljesen elment a kedvem a versenyektől, számomra élvezhetetlen lett és játszhatatlan. Szépen el is hagytam a versenyeket, kivéve a stormot, de már azt is hagynám a fenébe, ha nem lenne ekkora a díjalap (pedig ugye azt is megvágták).

    A profi mtt grinderek véleménye érdekelne a témában, titeket mennyire érint negatívan ez a változtatás,
    (ha egyáltalán negatívan érint), fogytak-e a fishek, mennyivel nőtt a variancia?

  2. #13892
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet Plague eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hobby MTT-sként néha letoltam pár random versenyt (pl. big11, hot11) és a stormot rendszeresen.
    Amióta ez az új vakstruktúra van, teljesen elment a kedvem a versenyektől, számomra élvezhetetlen lett és játszhatatlan. Szépen el is hagytam a versenyeket, kivéve a stormot, de már azt is hagynám a fenébe, ha nem lenne ekkora a díjalap (pedig ugye azt is megvágták).

    A profi mtt grinderek véleménye érdekelne a témában, titeket mennyire érint negatívan ez a változtatás,
    (ha egyáltalán negatívan érint), fogytak-e a fishek, mennyivel nőtt a variancia?
    Habár nem MTT grinder vagyok elmondhatom hogy a hobbijátékosok javára változtatták a vakstruktúrát és a versenytípusokat: több turbó, több hiper, sok prog ko, kevesebb freezeout és deepstack. Én is jobban szerettem a régebbi versenykínálatot.

  3. #13893
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    A VIP áruházban vásárolható 1000 Starscoinért egy "1000 Starscoinos VIP
    BASH" versenykupon. Erről tudtok valamit, mikor van ez a verseny, mennyi az összdíjazás, kb. mennyi induló szokott lenni rajta, ha fent van mi az azonosítószáma? (A zártkörű versenyek között nem találtam a megadott szombati 21:00-ás időpontban, se most, se szombaton, az ügyfélszolgálat meg a válaszban csak angol nyelven süketelt..).

  4. #13894
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet tompika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A VIP áruházban vásárolható 1000 Starscoinért egy "1000 Starscoinos VIP
    BASH" versenykupon. Erről tudtok valamit, mikor van ez a verseny, mennyi az összdíjazás, kb. mennyi induló szokott lenni rajta, ha fent van mi az azonosítószáma? (A zártkörű versenyek között nem találtam a megadott szombati 21:00-ás időpontban, se most, se szombaton, az ügyfélszolgálat meg a válaszban csak angol nyelven süketelt..).
    Kiemelt versenysorozatokidején szokot lenni általában hozzáadnak 10-20 jegyet a díjalaphoz, VIP versenyeknél szokot lenni , de felesleges rá jegyet venni mert stars coinnal is lehet rá nevezni (ha nincs meg a VIP szinted lehet azt a problémát a ticket áthidalja)

    Wcoop idejére várható a következő
    tompika and jacsapoker like this.

  5. #13895
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Köszi az infókat Wildcatfish!

  6. #13896
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Adminok! Irjatok lecci cikket, h a PS milyen piacokrol lep ki mostanaban vagy tette meg!
    Még mindig várok erre a cikkre. Miért nem írtok róla?
    Faréj and necopor like this.

  7. #13897
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás Micromillions

    Jól látom hogy lesz MicroMillions 17-től?
    Keep calm and muck!

  8. #13898
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 01.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet TooBigJoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól látom hogy lesz MicroMillions 17-től?
    majdnem talált, 16-án kezdődik
    https://www.pokerstars1-hu.com/poker...icro-millions/

  9. #13899
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet GreenLine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez már lezajlott. Én arról beszélek, ami a lobbyban az online eventsek közt van de csak a main event van fent
    Keep calm and muck!

  10. #13900
    Lelkes újonc vityuakqj10 avatara
    Csatlakozott
    2016. 05. 14.
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás

    TooBigJoe - én is úgy tudom, hogy 17-től lesz

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •