Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (79) összesen
Like Tree88Likes

Téma: Licitálj az Ármány karóra!

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván egy személy nem fog ennyit fizetni egy meggondolatlan fogadásért. Kérdés, hogy a ppb-t tudod-e így zsarolni. Ha az ő működésük lenne a tét, akkor talán megegyeztek ma. De leginkább azzal a 25-30 emberrel cseszel ki, akik "csaltak". (mint minden backing csoport és reg világszerte)

    Attól, hogy egy gechi vagyok még nem fogom a PPB-t megzsarolni! Nekem az ég világon semmi bajom nincs velük! Nekem vagy Sawwee fizet vagy senki, nekem nem kell más pénze!

  2. #22
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Tehát nem a ppb-t zsarolod, de velük cseszel ki, ha nincs pénz... ráadásul gondolom benne vannak a haverjaid is abban a 30 főben...

  3. #23
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Nem érzem úgy, hogy én cseszek ki velük.... Én Sawwee val cseszik ki, őt kell utálni, nem engem, nem én voltam a menő aki 100K$ ban fogadtam, és utána hátráltam ki belőle. Én oda mentem hatvanba, oda vittem a pénzt, a leosztásokat. Te mit tennél a helyemben, hogy hülyét csináltak belőled?
    Utoljára módosítva: Mac Hine által: 2016. 07. 12. 01:18

  4. #24
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Odavitted a pénzt, arra számítottál, hogy lesz nála 30 milla önkénteskedés közben? Vagy felveszi a 60-i atm-ből? Ha jogilag ez támadható, akkor úgy próbálkoznék, de nagyon irreális az összeg. Ex-spinfőnök fogadott veled. Talán tényleg a spinre gondolt, ahol elvileg nincs is handmegosztás. Nem biztos, hogy egy olyan embert taposnék a sárba, aki egyik "élete művét" védi és hobbiból beteg gyerekeken segít. Persze nem is vagyok olyan sikeres üzletember, mint te. Jogilag lenne fair sztem, nem másoknak keresztbe tenni. Egyébként a fogadást, amit megkötöttetek, te nyerted szerintem is. (ha tud róla a ppb-s vezetőség)

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Nincs jogi út, becsület van. Ő döntése, hogy eldobja e.

    Persze, hogy én nyertem, ez egyértelmű, még annak a 39 egyénnek is aki arra szavazott, hogy nincsennek meg a leosztások. Gondolom 5 troll volt 8 regisztrációról.

  6. #26
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Hát ez az, hogy becsület. Kettőtök biznisze az egész. Az is becsületes, hogy ezeket a titkos (gondolom nem közkincsnek szánták a handmegosztók) fájlokat kiadták neked a haverok, hátbaszúrva ezzel a másik 25-28 másikat vagy akár az egész ppb-t.

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Csakhogy ez a reszemrol nem derult volna ki soha, mert nem adtam volna ki soha, ha nincs ez a visszautasithatatlan ajanlat.

  8. #28
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Megbeszéltétek, hogy ennyiért kiadhatod? Vagy ekkora összegnél már nem számít semmi?
    palingenia and Fredaster007 like this.

  9. #29
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megbeszéltétek, hogy ennyiért kiadhatod? Vagy ekkora összegnél már nem számít semmi?
    Szándékosan terelsz...csak a hülye nem veszi észre b+
    differentborder and Bmbie like this.

  10. #30
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet Lola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szándékosan terelsz...csak a hülye nem veszi észre b+
    Nem olvastam közben amit írtál, f@szom se terel. Ezek szerint te mindent tudsz a ppb működéséről, mert én nem. Az én ppb-s ismerőseim nem adnak ki információkat hasonló dolgokról.

    0. probléma, megtörtént a handgyűjtés (csalás, de mindenki ezt csinálja magasabb szinten. Kb. mint gyorsabban hajtani kocsival, mint a megengedett. Tilos, de mindenki megszegi, kevesen becsületesek)

    1. probléma, hogy ezt kiadták MH haverjai, holott biztos volt ígéret. (becsületes?)

    2. probléma, MH megígérte, hogy nem adja tovább, de most mindenki elé kiteregeti. (becsületes?)

    Nyilván elb@szta sawwee a fogadást. Kizárt, hogy ekkora öngólt lőjön, ha tudja, hogy létezik a dolog és MH bizonygatta már a fogadás előtt, hogy vannak handjei.

    Kb. 1K-t elvárnék sawwee-tól, hogy fizessen, főleg ha már el is autóztam volna érte, de 100K az morbid. Még ha egy görény lenne, de a tevékenysége alapján nem feltételezném.

    A becsület kérdést firtatom, nem a pbb működését. Arról velem nem tudsz beszélgetni, főleg nem így...
    illese, zeoos77, Jeeeee88 and 5 others like this.

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •