Oldal: 1392 / 1746 ElsőElső ... 39289212921342138213901391139213931394140214421492 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 13.911 - 13.920 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #13911
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, USD/EUR 1,1396 lett, xe.com szerint 1.10924
    Nálam 1,109 írj a supportnak.

  2. #13912
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    nep közbe nem változtatják az árfolyamokat ha csak nem drasztikus a változás ebből adodhat

  3. #13913
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nep közbe nem változtatják az árfolyamokat ha csak nem drasztikus a változás ebből adodhat
    Elindítottam próbaképp, beletettem az xe.com aktuális árfolyamát, az utóbbi hétben 1,1116 volt a legrosszabb, ezzel szemben PS 1,135-öt ajánl 1,1064 helyett. Ez most egy perce volt. Próbáljátok ki!

    cashout.jpg

  4. #13914
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Na mutatom, megreklamáltam a supportnál, az alábbi választ kaptam. Tehát VAN margin, kérdés hogy volt-e, úgy emlékszem korábban nem volt.

    Thank you for contacting us.

    Stars' exchange rates are updated throughout each day and it is the user' s responsibility to check the applicable rates in our cashier before proceeding with transactions involving an exchange of currency. For deposits and cashouts in most currencies, Stars will add a special margin to the mid-market exchange rate provided by XE (Source XE). XE Terms of Use can be found at:

    XE - Terms of Use.

    Note that Stars provides multi-currency features for game play. We reserve the right to apply the special margin retroactively where the features are not used for this purpose.

    All exchange rates are updated on a regular basis throughout the day. These rates are updated every 5 minutes and unfortunately, they may also sometimes differ from those used by us on other payment methods.

    We do apologize for any inconvenience this may cause and please let us know if you have any other questions.

    Regards,

  5. #13915
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Akkor rohadjanak meg.

    Mea culpa , rosszúl tudtam sry.

  6. #13916
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elindítottam próbaképp, beletettem az xe.com aktuális árfolyamát, az utóbbi hétben 1,1116 volt a legrosszabb, ezzel szemben PS 1,135-öt ajánl 1,1064 helyett. Ez most egy perce volt. Próbáljátok ki!

    cashout.jpg
    Gondolom az a szitu, hogy a PS-al automatikusan akarod átváltatni a pénzed. Nem túl korrekt, de ilyenkor lehúznak. Ha nem akarsz bukni a pénzmozgáson akkor nyitsz a PS cashieren belül annyi deviza alszámlát amennyit használsz. Ha depositolsz és mondjuk dolláros az alap számlád, de eur-ról tolnál be pénzt akkor előbb állj rá az EUR fülre utána nyomd a depositot és akkor oda depozol a kliensen belül pedig normál árfolyamon át tudod mozgatni az EUR-t a fő devizára. Ha nem így csinálod és simán usd vagy a summary fülön keresztül depozól akkor a PS jóval szarabb árfolyamon vált automatikusan. Ugyanez a szeánsz igaz cash outra csak előtte át kell váltanod a mennyiséget az adott devizára és arról a fülről nyomod meg a cash outot.
    Ha eltérő pénznemekben fizetsz be akkor vissza is ezeken a csatornákon tudod küldeni megosztva. Pl befizettél 50$ és 100€ az alap számlád dolláros de eur-ban akarod leszedni a tőkét mondjuk 500$ akkor először 50$ cash out summaryból vagy usd fülről usd számládra a maradék 450$ átváltod eur-ra és onnan is cash out az eur számládra. Ez pedig két tételben fog megérkezni 100 ami az eredeti befizetés +kb 300
    Remélem érthető volt.
    Utoljára módosítva: chaab által: 2016. 07. 13. 02:38

  7. #13917
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 22.
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás lobby beállítás

    Nemrég valahogy elvesztek a beálításaim. Egy dolgot nem tudtam visszatenni:
    HU sng-nál a rematch ablak hogy tudna újra az adott asztal fölött megjelenni?
    És ne a fő lobby fölött; így elég zavaró több asztalnál.
    A support a kérdést se értette..

    Köszi ha valaki tudja!

  8. #13918
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Chaab, jól értem? Tehát ha először átpakolom az eurós játszószámlára a fundokat (esetleg úgy állítom be hogy eleve minden Euróban legyen), onnan cashoutolva akkor jobban járok? Ez kéész.

  9. #13919
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Chaab, jól értem? Tehát ha először átpakolom az eurós játszószámlára a fundokat (esetleg úgy állítom be hogy eleve minden Euróban legyen), onnan cashoutolva akkor jobban járok? Ez kéész.
    Yep, ha manuálisan váltasz a kliensen belül azt piaci áron váltja és ellenőrizni is tudod, ha nem tetszik az árfolyam nem fogadod el (nekem sosem volt olyan, hogy eltért volna), ha a starsra bízod és eltérő devizában fizetsz vagy cash outolsz a főszámládról akkor lehúznak a váltással kb 3%-al rosszabbul jársz.

    Mivel a játékok nagy része dollárban megy, így érdemesebb, hogy usd legyen fő számlád és amikor az árfolyam megfelelő akkor teszed át eur-ra. A lényeg, ha eur-t fizetsz be vagy cash outolsz akkor az eur fülre menj először utána nyomd meg a deposit vagy cash outot. Tesztelheted is a minimummal.

  10. #13920
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Á, és erre a játszószámlák közötti átpakolásra tették rá ideiglenesen a 4%-ot, világos. És valóban, amott kb 3%-ot nyeltek le.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •