Oldal: 407 / 736 ElsőElső ... 307357397405406407408409417457507 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.061 - 4.070 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #4061
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Jaja, ahhoz képest majdnem bebuktam rögtön az elején, de mihelyst leírtam, hogy baj van, Gerwen onnan leget sem vesztett, ettől függetlenül valami továbbra sincs rendben nála.

  2. #4062
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy nem szarral gurigázok, ha bejön, megteremtem az egzisztenciámat egy életre.
    Bunda volt, h nem jött.
    Csaló skót... :'(

  3. #4063
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Pedig már azon gondolkodtam, hogy milyen yachtot vegyek, de csöves maradtam. Megint azon a kurv@ D16-on ment el, mint mostanában mindig. Komolyan azt tövön jobban dobom, mint ő az elmúlt időkben. A mákos, csaló skót bezzeg 67 százalékkal beverte a kiszállóit, megérdemelte, de kezd unalmas lenni, hogy nem nyeri meg az összes tornát Gerwen.
    ceewyl likes this.

  4. #4064
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Mindenki készítse a sört és a popcornt, holnap kezdődik a World Matchplay 2016!

  5. #4065
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenki készítse a sört és a popcornt, holnap kezdődik a World Matchplay 2016!
    Az a mindenki azt jelenti, hogy kb. te meg én fogjuk nyomon követni a tornát az egész fórumból. Sőt holnap este még én sem, micsoda meglepetésre épp bebaszáson leszek, le is maradok Gerwen első meccséről, de Caven ellen csak meghúzza simán.
    ceewyl likes this.

  6. #4066
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a mindenki azt jelenti, hogy kb. te meg én fogjuk nyomon követni a tornát az egész fórumból. Sőt holnap este még én sem, micsoda meglepetésre épp bebaszáson leszek, le is maradok Gerwen első meccséről, de Caven ellen csak meghúzza simán.
    Persze, Csiga éli a nyugdíjasok nyugodt életét, Donk még mindig a Soundon van (de talán ma már rájön ő is, hogy rég vége a rendezvénynek...).
    A többiek meg olyan keveset írnak ide, hogy a nevüket se tudtam még megjegyezni.


    A tisztesség kedvéért el kell mesélnem neked valamit.

    Nyilakat váltottam, és az új szettem egy 23g-os MvG. El kell ismernem, az Ogrénak nagyon jó nyilai vannak. MvG tollat azért sosem fogok rárakni, odáig nem süllyedek.
    Faréj and van Gerwen like this.

  7. #4067
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze, Csiga éli a nyugdíjasok nyugodt életét, Donk még mindig a Soundon van (de talán ma már rájön ő is, hogy rég vége a rendezvénynek...).
    A többiek meg olyan keveset írnak ide, hogy a nevüket se tudtam még megjegyezni.


    A tisztesség kedvéért el kell mesélnem neked valamit.

    Nyilakat váltottam, és az új szettem egy 23g-os MvG. El kell ismernem, az Ogrénak nagyon jó nyilai vannak. MvG tollat azért sosem fogok rárakni, odáig nem süllyedek.
    Nekem is olyan van, de én az MvG tollat azért nem teszem rá, mert nem akarom, hogy tönkremenjen. Amúgy melyik típusú nyilat vetted? Legdrágábbat/legolcsóbbat? Nekem az utóbbi van, ami 11500 HUF-ba került, 25 centes spin nyereményből csak erre futotta. Egyébként ez is elég jó, de hiába a Gerwen-nyíl, sajnos ugyanolyan bénán dobok azzal is, néha el is szégyellem magam, hogy lehetek ilyen béna a Mester készletével.
    ceewyl likes this.

  8. #4068
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is olyan van, de én az MvG tollat azért nem teszem rá, mert nem akarom, hogy tönkremenjen. Amúgy melyik típusú nyilat vetted? Legdrágábbat/legolcsóbbat? Nekem az utóbbi van, ami 11500 HUF-ba került, 25 centes spin nyereményből csak erre futotta. Egyébként ez is elég jó, de hiába a Gerwen-nyíl, sajnos ugyanolyan bénán dobok azzal is, néha el is szégyellem magam, hogy lehetek ilyen béna a Mester készletével.
    Ez:

  9. #4069
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Gondoltam, hogy ez az, a tiéd 4 ezerrel drágább. Az enyém csak 70% volfrám. De még mindig meg vagyok döbbenve, hogy egy akkora anti-Gerwen, mint te, hogy képes az ő készletével dobálni. Szerintem én még akkor se vennék kezembe Wade vagy Nicholson-nyilakat, ha folyton 9 nyilasokkal operálnék velük. Amúgy neked volt már valaha reális esélyed 9 nyilas kiszállóra? Pl. 4-5-6 perfekt nyíl zsinórban? Nekem soha, ha így haladok nem is lesz, de még mezei 180 se.

  10. #4070
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam, hogy ez az, a tiéd 4 ezerrel drágább. Az enyém csak 70% volfrám. De még mindig meg vagyok döbbenve, hogy egy akkora anti-Gerwen, mint te, hogy képes az ő készletével dobálni. Szerintem én még akkor se vennék kezembe Wade vagy Nicholson-nyilakat, ha folyton 9 nyilasokkal operálnék velük. Amúgy neked volt már valaha reális esélyed 9 nyilas kiszállóra? Pl. 4-5-6 perfekt nyíl zsinórban? Nekem soha, ha így haladok nem is lesz, de még mezei 180 se.
    Egyik csapattársamnak is MvG-je van (ő meg Lewis szurkoló, ami még rosszabb... ), csak 25 grammos, és az is nagyon tetszett. Aztán megláttam ezt dartspiacon, és egyből lecsaptam rá.

    Dehogy, olyan emberrel is kevéssel találkoztam, aki 4 köröst dobott már.
    van Gerwen likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •