Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (37) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Probirs közel 47 ezer dollárt nyert! - taroltak a magyarok vasárnap

  1. #21
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    bah, elgé maci valszeg egy átlagos hónap, átlagos napján megkeresi a havi béredet, és valószinű, hogy rohadtul alá lőttem
    ceewyl, Krono, Tir-X and 3 others like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #22
    Tag kuvasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Comeback City
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    grat!

  3. #23
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annyira tudtam h valaki be fogja ezt ide nyogni, hallod szanalmas vagy, tudod?Miert kell mas kudarcanak orulni?
    elnézést kérek, nem tudtam, h a kudarcokról hallgatni kell
    már v százszor elolvastam a kommentet, de nem találom benne az 'örülés részt'...

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért csak mindig a nyereményekről szabad beszélni???
    Szabad bármiről, de ebbe a topikba nem azért jönni, hogy gratulálj, egyszerűen nem illik.

  5. #25
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szabad bármiről, de ebbe a topikba nem azért jönni, hogy gratulálj, egyszerűen nem illik.
    érdekes számomra, h itt oldalakon keresztül megy a grat-grat-grat, a vesztős cikkeknél meg komment sincs (érdekes egy szemellenző ez), de akadémián mindig is ez volt..

    ott is lehetne (vagy inkább kéne!) biztatni egy-egy játékost, mégse teszik, ehhez képest egy-egy ilyen cikknél masszívan ki van takarítva a popsi

  6. #26
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    érdekes számomra, h itt oldalakon keresztül megy a grat-grat-grat, a vesztős cikkeknél meg komment sincs (érdekes egy szemellenző ez), de akadémián mindig is ez volt..

    ott is lehetne (vagy inkább kéne!) biztatni egy-egy játékost, mégse teszik, ehhez képest egy-egy ilyen cikknél masszívan ki van takarítva a popsi
    Biztassuk meg veregessük a vállát, mert volt egy vesztes sessiönje?
    Szerintem egy Probirs kategóriájú játékos nem nagyon szorul rá erre.

    Attól, hogy dollárban több pénzt bukott, mint amennyit itt a legtöbb embert nyert egész életében, attól még nem kell elkezdeni trollkodni, mert az ebben a formában inkább egy nagy öngól.
    porci likes this.

  7. #27
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Probirs az egyik legjobb magyar playa. Természetes, hogy vannak bukók is, ez hozzátartozik a játékhoz. Nem kell ennek különösebb jelentőséget tulajdonítani. Engem inkább az érdekelne, hogy hónapról hónapra változtat-e a játékán, máshogy játszik-e meg egy kezet most, mint mondjuk fél éve. Gondolom igen mert változik a játék de jó lenne tudni a logikát benne. Én ugyanúgy játszok 10 éve és még nem értem el soha 5 számjegyű score-t sajnos. Az ilyen játékosok mint probirs kizárólag dícséretet érdemelnek, hogy hosszú évek óta a legjobbak között van. Igazi példakép.
    Tzarkan likes this.

  8. #28
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egy vesztes
    az az egy leginkább 19, de ne zavartasd magad legalább megnézted volna a cikket, mielőtt rajoskodsz
    pont ezt írtam az előbb, az ilyen cikkeket a kutya se kommenteli, ezek szerint nem is olvassa... szóval kedves adminok, ilyesmivel ne zaklassuk a népet :P nekik csak olyan kell, ahova bele írni egy gratut :P

  9. #29
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hosszú évek óta a legjobbak között van. Igazi példakép.
    senki sem mondta, h ez másképp van

  10. #30
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Ez a "gyoztes cikkeknel megy a grat-grat, vesztes cikkeknel meg semmi" kategoria olyan mint, ha mondjuk odamenne egy szurkolo C. Ronaldohoz meccs utan, lepacsizna vele es mondana neki, h "figyelj mar Roni, az a passz a 65. percben nem ugy sikerult, legkozelebb jobb lesz".

    Szted erdekli Ronaldot h egy random valaki mit mond? Lehet kezdo jatekosoknak jol jon a biztatas(foleg egyebkent azert is mert sokkal bizonytalanabbak, mint a halado tarsaik), de egy tapasztalt jatekos meglenditi a vallat es megy tovabb. Ha meg olyan nagy szarban lenne, akkor meg ugysem egy random kommentelo biztatasa hianyik neki, hanem olyanoktol ker tanacsot vagy beszelget, akik tenylegesen tudnak neki segiteni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •