Oldal: 190 / 274 ElsőElső ... 90140180188189190191192200240 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.891 - 1.900 (2739) összesen
Like Tree343Likes

Téma: Hivatalos pénzcsere topik (olvasd el az 1. hozzászólást)

  1. #1891
    Tag kingofman avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hely
    Fehérgyarmat
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    az kunyerálás, hogy ps-re kellene pénz cserébe én meg banki átutalással tudnám küldeni?

    én hülye meg még leállok ezzel az észlénnyel miközben még szöveget se tud értelmezni lol
    Utoljára módosítva: kingofman által: 2016. 07. 19. 22:41

  2. #1892
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet kingofman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az kunyerálás, hogy ps-re kellene pénz cserébe én meg banki átutalással tudnám küldeni?

    én hülye meg még leállok ezzel az észlénnyel miközben még szöveget se tud értelmezni lol
    penzcsere= egyszerre kulditek, vagy inkabb Te elobb, mert Te kersz szivesseget
    Amit te csinaltal, hogy valaki kuldjon neked szombaton penzt, amit te majd hetfon adsz vissza. Megis mi ez ha nem kunyeralas? Irhattam volna tarhalast is, es utana meg neked all feljebb

    Akkor nem lett volna kunyeralas, ha azt irod az elso posztodban, hogy az illetonek egy megbeszelt helyen cashben odaadod a penzt.

    Egyebkent is, ott a paysafecard, a legtobb benzinkuton/ujsagosnal lehet kapni. Ha tenyleg nalad volt a penz, akkor kb 2 perc lett volna elintezni. Direkt megneztem most neked, ha tenyleg Fehergyarmaton laksz, akkor ott is kapni(Inmedio-Kossuth ter), de 20 kilometeres korzetben pontosan 9 helyen meg.

    Azt mar csak zarojelben jegyzem meg, hogy ott van az abaqoos is. Ha az erstes szamladon van a penz, akkor onnan atkuldod az abaqoosnak, es arrol a PSre befizetsz. Mivel mindketto instant, kb max 5 perc alatt atkerul a penz, es meg csak el se kellett hagynod a lakast
    Utoljára módosítva: Szecska által: 2016. 07. 20. 08:28

  3. #1893
    Fanatikus tag kispászti avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 23.
    Hozzászólások
    217

    Alapbeállítás

    6500ft-nak megfelelő ősszegre lenne szükségem paypal-ra vagy skrill -re cserébe stars- utalással 7000ft-nak megfelelő $ adok. S.O.S

    A problémám az hogy van a paysafecard kártyámon 7000ft de sehogy sem tudom átemelni az említett két oldal valamelyikére .
    paysafe.jpg

    szerk: Ha nem tudok valamilyen költségről ami az utalót érintheti ,kérem jelezze aki tud segíteni, akár csak infóval szóljon köszönöm.Mert akkor úgy kell változtatnom. Nagyon ritkán használom az oldalakat.
    Utoljára módosítva: kispászti által: 2016. 07. 23. 18:08

  4. #1894
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Tedd fel Ps-re paysafecard. majd cash out skrill

  5. #1895
    Fanatikus tag kispászti avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 23.
    Hozzászólások
    217

    Alapbeállítás

    Úgy tudom hogy a befizetés után nem lehet mindjárt kifizetést kérni.

  6. #1896
    Fáradhatatlan grinder High_TT avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 07.
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Idézet kispászti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    6500ft-nak megfelelő ősszegre lenne szükségem paypal-ra vagy skrill -re cserébe stars- utalással 7000ft-nak megfelelő $ adok. S.O.S

    A problémám az hogy van a paysafecard kártyámon 7000ft de sehogy sem tudom átemelni az említett két oldal valamelyikére .
    paysafe.jpg

    szerk: Ha nem tudok valamilyen költségről ami az utalót érintheti ,kérem jelezze aki tud segíteni, akár csak infóval szóljon köszönöm.Mert akkor úgy kell változtatnom. Nagyon ritkán használom az oldalakat.
    Kell még?
    "Mindig bízni kell a read-edben, és meg kell lépned azt."

  7. #1897
    Fanatikus tag kispászti avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 23.
    Hozzászólások
    217

    Alapbeállítás

    igen

  8. #1898
    Fáradhatatlan grinder High_TT avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 07.
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    skype: poker.playa
    "Mindig bízni kell a read-edben, és meg kell lépned azt."

  9. #1899
    Fanatikus tag kispászti avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 23.
    Hozzászólások
    217

    Alapbeállítás

    Hú skype az nincsen ,ha a megbízhatóság lenne a gond küldöm én előre . Csak a ps nick kell.
    Ha nem akarod nyilvánosan a nick-et kiírni ×××××××××××××× ez tartozik egyébként a két fiókhoz is .
    Utoljára módosítva: kispászti által: 2016. 07. 25. 11:42

  10. #1900
    Fáradhatatlan grinder High_TT avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 07.
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    PS: _StrQua3_

    Skrillen küldöm de nekem az is dolláros azt akartam pontosítani, hogy mennyi $-t küldjek, amit küldesz -2$ megfelel?
    "Mindig bízni kell a read-edben, és meg kell lépned azt."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •