Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567
Eredmény: 61 - 62 (62) összesen
Like Tree19Likes

Téma: lumpi cg topikja

  1. #61
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    "JQs-nél kétpár plusszra mész, flop elég rossz mert az outjaid actionkillerek."

    Szóval már egy turnölt Q-n sem tudnánk tartani egy 2nd barrelt? Mondjuk logikus, mert villian tényleg egy jó reg, teljesen értelmetlen lenne KK/AA-val 2nd barreleznie...

    76o hát elég tight a postflop imagem röviden egy 24/17-m társul egy 29-es WTSD és 56os WonSD-vel 43 WWSF-el. Szóval az én személyem nem fog itt kapni payoutot gyengébbtől és ebből talán feltételezheti, hogy csak nutsokkal callozok..

  2. #62
    silvirenzo
    Vendég

    Alapbeállítás

    Idézet lumpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    76o hát elég tight a postflop imagem röviden egy 24/17-m társul egy 29-es WTSD és 56os WonSD-vel 43 WWSF-el. Szóval az én személyem nem fog itt kapni payoutot gyengébbtől és ebből talán feltételezheti, hogy csak nutsokkal callozok..
    Más opciód pedig nemigen van mert ugye a ch/f kizárt, ch/c meg azért nem lesz jó mert egyrészt kötve hiszem h egy ilyen line után amit előadtál ő megfogja bluffölni a bustedjeit másfelöl meg nem is nagyon vannak draw-i hiszen turnön pározódott a board egy olyan spotban ahol te flop ch/r majd barreleztél elég valószínűtlen h itt egy reg továbbjönne egy sima draw-al amikor lehet h drawing dead. Ez a statja: Fold to Flop X-R srp overall: 55 / Bet-call flop & turn fold: 47(59) ezt méginkább alátámasztja.
    Tehát ha a range-ét nézem akkor én úgy látom h nagyon ritkán lesz benne draw leggyakrabban made handjei vannak itt ami vagy bluffcatch lap vagy olyan ami agyonver téged. ebből csak azt fogja betelni riveren ami agyonver ami meg bluffcatch azt mögécheckeli én azt látom h BvB szituban sokkal hajlamosabbak bluffcatchelni a szélesebb pre induló rangekből adódóan tehát hiába dob 88%-ot riveren meg kell adni neki az esélyt h hibázzon. Úgyh river bet.
    lumpi likes this.

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •