Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (36) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Álmosan grindelni????

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás Álmosan grindelni????

    Van olyan h ha csak 4-5-6 órát alszom hozzá se kezdek, ez pedig baj mert limitált a napok száma amikor letudok ülni. Milyen praktikák segítenek nektek?

    Kávé , sport előtte hagyjuk mert ugyanolyan álmos vagyok . 7-8óra alvás az ideális a habtestemnek mert ha kevesebbet alszom mert nehezen követem le az asztalokat. Kevés asztalon pedig nem szeretem tolni pedig nem vagyok egy nagy oriási multitabling grinder.

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    En amikor kialvatlan vagyok, meg fokozottabban odafigyelek az etkezesre, az segit egesz nap formaban maradnom es megfeleloen koncentraltnak lenni.
    A napi elso etkezes kiemelten fontos ilyenkor nekem, s csak valamikor a nap "kozepen" sportolok. Amikor mar nem az a cel, h ebren maradjak/felebredjek valahogy.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Amfetamin.
    Nottobe likes this.

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Én csak úgy ülök le több órát játszani, ha van előttem 2 l víz, szőlőcukor, gyümölcs.Plusz ha előtte lefárasztottam magam edzéssel az segíti a koncentrációt.

    Én kétszer játszottam álmosan, fáradtan egyik nap kétszer csak calloltam színsorral cg-ben

  5. #5
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    Egy rövid (30-40 perces) délutáni szundi csodákra képes. Illetve a sport, egészséges táplálkozás és fontos a megfelelő folyadékbevitel session közben is.

    Amúgy én a 9-10 órás alvásra esküszöm utána tuti nem leszel fáradt
    naggeri and erikkke like this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    Kis limiten ezeket a skilleket tökéletesen lehet fejleszteni ,totál álmosan be ülsz és tolod ,mikor már megy vissza az eredeti limitedre . A Viktor meg csak azért 9-10 órát mert a maradékot grindeli !
    Katzorka likes this.

  7. #7
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    +1 Katzor
    Regebben nem forditottam erre kello figyelmet. Fontos h legyen mindig megfelelo folyadek ill taplalek bevitel. Ha nem tudod megoldani a megfelelo alvast ill este grindolsz akkor KV ill csoki. Viszont akkor napkozben ne egyel cukrot. Ill amit parszor kiprobaltam h nem reggelizel (vagy csak nagyon keveset) es akkor felkeles utan 1-2oraig nagyon produktiv az agyad. (Persze egeszsegi szempontokat valszeg leszarva) Ennek az az alapja h amikor az osemberek felkeltek nem volt ugye kajajuk hanem le kellett azt vadaszni emiatt ekkor volt az agyuk a legproduktivabb -ugye ures gyomorral. Viszont ha bezabalsz reggelre agyad megkapja a take it easy uzenetet.
    Napi 7 ora minimum alvas eleg kell h legyen bár én minimum 6al megvagyok viszont akkor kell a delutani 30-40 perces szundi.
    erikkke, iKeksz and Katzorka like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  8. #8
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Állítólag ázsiaiaknál elég bevett eljárás az irodában, hogy ebéd után az asztalra borulva alszanak 15-20 percet. Én ezt a 'Power nap' dolgot otthon egy kényelmes fotelben próbálgattam anno, és tényleg sokat ér.
    Katzorka likes this.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Van itt olyan ember, aki normál körülmények között szinte képtelen volt napközben szundítani, mégis valahogy "megtanulta"?

  10. #10
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet tikka_masala eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van itt olyan ember, aki normál körülmények között szinte képtelen volt napközben szundítani, mégis valahogy "megtanulta"?
    Én a korán kelést javasolnám, az könnyen megtanít. Egyébként mit értesz normál körülményen, hány óra alvást, mikori kelést?
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •