Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Melyik a legjobb GTO solver progi, és melyik a jobb Flopzilla vagy Power Equilab?

  1. #1
    silvirenzo
    Vendég

    Alapbeállítás Melyik a legjobb GTO solver progi, és melyik a jobb Flopzilla vagy Power Equilab?

    Sziasztok!

    Piros oldalon feltettem már a kérdést de egyelőre nem sok választ kaptam rá hátha itt olyanok is elolvassák akiknek van már tapasztalat.
    A kérdés tehát adott, néztem a Simple postflop és a GTO range buildert, illetve most hallottam valami Piosolverről, sajnos többet nem ismerek, meg úgy egyébként is totál vakon vagyok ez ügyben, úgyh érdekelne a véleményetek, h ti melyikre fizetnétek elő CG-sként?
    Az is érdekelne h melyik a jobb progi a Flopzilla vagy a Power Equilab?
    Köszönök minden választ!

    Üdv
    Renzo

  2. #2
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    CG terén szerintem a többség Piosolvert használ, én azt ajánlom. Twoplustwo-n áttudod olvasni a véleményeket az aktuális topikban, a support is segítőkész.

    üdv és gl az asztaloknál
    Magdika1962

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Amikor a Flopzillát vettem a másik amin vaciláltam az az odds oracle volt, végül Flopzilla lett belőle. Akit ismerek és használ GTO solvert Piosolvert használ. Ha már itt vagyunk a cardrunnersEV progiról tud valaki bővebbet, használja valaki?

  4. #4
    silvirenzo
    Vendég

    Alapbeállítás

    értem köszönöm a válaszokat Magdika ismerős vagy valahonnan nem is tudom honnan
    Megnéztem Piosolvert melyik csomagot érdemes megvenni ha másvalakivel együtt vennénk a 475$-osat vagy az 1000$-osat? Nem teljesen világos számomra h az 1000$-os milyen előnnyel jár amit én tudok is hasznosítani

  5. #5
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Idézet silvirenzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    értem köszönöm a válaszokat Magdika ismerős vagy valahonnan nem is tudom honnan
    Megnéztem Piosolvert melyik csomagot érdemes megvenni ha másvalakivel együtt vennénk a 475$-osat vagy az 1000$-osat? Nem teljesen világos számomra h az 1000$-os milyen előnnyel jár amit én tudok is hasznosítani
    Tudtommal nincs a verziók közt számottevő differencia, csak annyi hogy mennyi gépen tudod használni ill. minnél drágább annál jobban használja ki a a géped erőforrásait (ergo gyorsabban kalkulál), de a basic is gyors.

  6. #6
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Ingyenes verzio turn riverre jo. Elvileg flop ill preflopra kell a fizetos Pio verzio.

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudtommal nincs a verziók közt számottevő differencia, csak annyi hogy mennyi gépen tudod használni ill. minnél drágább annál jobban használja ki a a géped erőforrásait (ergo gyorsabban kalkulál), de a basic is gyors.

    A legdrágábban van preflop solver, ami alatta van abban nincs. CG-ben nem vagyok otthon, de mivel ott mélyek a stackek, szerintem jobb lehet a legdrágább, mert már preflop is rengeteg variáció, rengeteg eff stackmélység kialakulhat.

  8. #8
    silvirenzo
    Vendég

    Alapbeállítás

    Igen preflopra láttam én is! Egyébként van egy másik kérdésem néztem Power-Equilabban az Equity realizálás résznél h oop ezeket a %-okat adja std-ba.

    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

    És számomra ez kicsit optimistának tűnik legalábbis eddig mindenhonnan azt hallottam h átlagosan 70%-át tudjuk realizálni az EQ-nknak OOP.
    Ugye ez múlik a lapunk játszhatóságán és azon is h mi mennyire vagyunk képzettek postflop, én eddig úgy gondoltam h a játszhatóbb handek, mint KQs T9s J9s AJs handeknek az EQ-jából a játszhatóságából fakadóan maximum 75% körül tudunk realizálni egy AQo-ból oop már csak mondjuk 60%-ot, de K5o EQ-ját, meg kb örülhetünk ha realizáljuk a 40%.
    De hallottam már olyat pletykát is h ha olyan az ellenfél, akkor akár több mint 100%-át realizálhatjuk a lapunknak. Erre persze nem sikerült egy magyarázatot se elcsípnem senkitől ezért magamtól józan paraszti ésszel azt gondolom h ezt arra értik h ha olyan exploitálható valaki h pl callozok oop BB-ről a fish BTN nyitása ellen, aki mondjuk 80%-ban dob donkbetre vagy másik eset 20%-ban cbetel csak és ilyenkor dob 70%-ban egy turn probe-ra tehát ilyenkor kb anytwoval megéri megvédeni a vakunkat.
    Viszont mondom ezek a számok Power-Equilabban nagyon megleptek, örülnék ha valaki leírná az igazságot ezekszerint alábecsültem pl egy KQs EQ ralizálását és tényleg lehetséges h 75%-nál többet tudunk realizálni belőle ha kellő postflop tudásunk tárul hozzá?
    Mondjuk tegyük fel van két nagyon képzett pro akik a GTO-ban ászok meg abban is ha exploitívan kell fellépni valaki ellen. Tegyük fel nem találnak fogást egymáson hiszen mert szinte tökéletesen játszanak. Na már most ha ők ketten összecsapnak, akkor aki oop van az tud 98%-ot realizálni egy KQs EQ-jából a másik ellen?

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 09. 19.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    azóta kiderült, hogy mivan?

  10. #10
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Sziasztok, szeretnék megosztani veletek egy elég újszerű GTO megközelítést. Bizonyos értelemben úttörőnek is nevezném, a megszokottnál sokkal egyszerűbb és teljesen ingyenes!

    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •