Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (39) összesen
Like Tree70Likes

Téma: Egy leosztásos Super High Roller - csalás vagy nem csalás?

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Egy leosztásos Super High Roller - csalás vagy nem csalás?


  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    MEkkora arcok hogy ezt bejatszottak. *****ra nem volt csalas szerintem. Vagy meg van mar talan adva az is, hogy mikor ki es miert mehet allin/callolhat?

    Egyebkent ha 10en kezdik el, meg akkor is mindenki megeri allin menni az elso handben, amennyiben valahol megbeszelik, hogy szetdobjak a 100k-t.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Károkozás? LOL! Az nem másoknak való károkozás, hanem maguknak való haszonszerzés.
    Hogy mi lenne ezen a csalás? A9o betömködi, látva, hogy brutál az overlay. QQ callol, K3 meg nem akar kimaradni a buliból. Ennyi. Nyilván nem hülyék ezen a téten, hogy ne vágják le a szitut. Party elkúrta. Most derül majd ki, mennyire korrektek. Ha nem fizetik ki, akkor takonygerincűek. Ipari standard az is, hogy mindenki a kiírásnak megfelelően jár el.
    Masters800, Nottobe, lumpi and 2 others like this.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 05.
    Hely
    sarbogard
    Hozzászólások
    3.203

    Alapbeállítás

    Akár csalás (megbeszélték), akár nem, ki kellene, hogy fizessék! Minden terem azért engedi jó sokáig a késve nevezést, mert enyhén éhesek! Most rábasztak! Ennyi!
    szroli, ivan41, Faréj and 7 others like this.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    PartyPoker mivel így írta ki a tornát nem vizsgálgatni kellene,hanem okulni belőle.Igy jártak.

  6. #6
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Forduljanak a srácok a felügyelethez , és még durva kamatott is kapjanak , a partyt meg úgy büntessék meg
    hogy eszükbe nem jusson az ö hibájukat másokon leverni.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Forduljanak a srácok a felügyelethez , és még durva kamatott is kapjanak , a partyt meg úgy büntessék meg
    hogy eszükbe nem jusson az ö hibájukat másokon leverni.
    Olyan aranyos, ahogy X év onlinepoker után hiszel a "felügyeletben". Sőt, szóljanak a télapónak, hogy idén a PP csak szenet kapjon karira.
    danfiu, torzon and Stali44 like this.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan aranyos, ahogy X év onlinepoker után hiszel a "felügyeletben". Sőt, szóljanak a télapónak, hogy idén a PP csak szenet kapjon karira.
    Sokszor volt velük dolgod? Nem segítettek? Vagy ez csak a szokásos én vagyok az okosabb komment?

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sokszor volt velük dolgod? Nem segítettek? Vagy ez csak a szokásos én vagyok az okosabb komment?
    Mondjuk is-is. Nyilvánvaló tény, hogy szeretek wcf-el kötözködni legalább annyira, mint te velem. És ja személyesen sosem ragadt jelentős pénzem pókerteremben, ami miatt bárhova forduljak, de sok ismerőst láttam felügyelethez fordulni mondjuk Cake ügyben, egy idő után szart sem ért.

  10. #10
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan aranyos, ahogy X év onlinepoker után hiszel a "felügyeletben". Sőt, szóljanak a télapónak, hogy idén a PP csak szenet kapjon karira.
    Ez egy tözsdén jegyzett unoós cég , azért valamennyi jogorvoslati lehetöség van , és több mint világvégére bejegyzett nevesincs termecskéknél.

    És ha kikerül a mainstreem médiába a hír elég nagy negativ reklám lesz.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •