Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (39) összesen
Like Tree70Likes

Téma: Egy leosztásos Super High Roller - csalás vagy nem csalás?

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Ha logikusan végiggondolom, mindenféle összebeszélés nélkül is az any2-val összetolás itt a leg +EV-sebb döntés mindhárom játékos részéről. Vagyis pont akkor követtek volna el csalást, ha nem csinálják meg.

  2. #22
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 13.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    1.) Összebeszéltek.
    A kliensben a tornák lobbijában le van írva : " A döntő asztalnál alkukötés lehetséges". Egy asztal volt aktív egy MTT-n, ergo döntő asztalon játszottak, vagyis szabályosan jártak el abban az esetben ha megegyeztek.

    2.) Nem beszéltek össze.
    Többen leírták, velük értek egyet, viszonylag std AI, és nagy +EV volt AI menni megegyezés nélkül is. Kb ha makk alsó és piros hetes van nálad, akkor is +EV.
    CsabiST likes this.

  3. #23
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Egyszerű a sztori mind a három játékos a Hajniiii féle push/call táblázat alapján játszott. Szó sincs itt csalásról fizessen a party oszf csá!
    szroli, CsabiST and necopor like this.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  4. #24
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Ha már ilyen hülyén hirdették meg a versenyt,akkor fizessenek.
    szroli likes this.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Megpróbálom úgy leírni, hogy pads1161 is értse, itt baszod ér stacked kb. 0$-t, míg van mindenkin kb. 33K$ KO. Ha nem tolod be pre 3asolléba, és várható, hogy nevez 4. ember, akkor a jelenlevő 2 emberrel szemben ugyanúgy chip dumplingot követsz el, mintha ft lenne, és te ennek a 4. embernek royalt dobnál, mert gyerekkori cimbid, és nem akarod kiejteni. Gratulálok, hogy ilyen rövid idő alatt sikerült negreanui szintre süllyedned.

  6. #26
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megpróbálom úgy leírni, hogy pads1161 is értse, itt baszod ér stacked kb. 0$-t, míg van mindenkin kb. 33K$ KO. Ha nem tolod be pre 3asolléba, és várható, hogy nevez 4. ember, akkor a jelenlevő 2 emberrel szemben ugyanúgy chip dumplingot követsz el, mintha ft lenne, és te ennek a 4. embernek royalt dobnál, mert gyerekkori cimbid, és nem akarod kiejteni. Gratulálok, hogy ilyen rövid idő alatt sikerült negreanui szintre süllyedned.
    Én inkább úgy mondanám, hogy nincs olyan induló lap, aminek nincs 2,6% esélye egy 3-as olléban. Márpedig ha több az EQ, akkor kötelező betenni.

    Partynak azt javasolnám amúgy, hogy legközelebb fogalmazzanak pontosabban. 3 játékos minimum, van late-reg, és a verseny minimum a latereg végéig tart. Ha egyedül marad valaki, akkor meg pihentetik addig az asztalnál, mint egy HU verseny esetében. Én is csodálkozom, hogy az első ilyenre csak most került sor. Hogy illene fizetniük, az nem kérdés.
    csiga19794 likes this.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én inkább úgy mondanám, hogy nincs olyan induló lap, aminek nincs 2,6% esélye egy 3-as olléban. Márpedig ha több az EQ, akkor kötelező betenni.
    Azt hiszem pont ugyanezt mondtam csak más szavakkal.
    Vagy ez csak a szokásos én vagyok az okosabb komment?


  8. #28
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Múltkor én is belefutottam, ha eljön a buborék automatikusan vége a late reg-nek. Múltkor a micromillions-on szívtam meg. Nyilván nem lenne triviális az összetolás ha ezt nem tudják, ott ülne az egy ember az asztalnál, várná hogy jöjjenek a late reg-ek, aztán egy idő után folytatódna a torna, így lenne logikus.

  9. #29
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    With Any two cards from any position(3way) vs any enemys ever allin if odds ~40 !!!(csak hogy a pads is megértse!
    Utoljára módosítva: Lord Secret által: 2016. 08. 13. 21:01

  10. #30
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem pont ugyanezt mondtam csak más szavakkal.
    Vagy ez csak a szokásos én vagyok az okosabb komment?

    Az lett volna, de tényeket felesleges leírni, így nem az lett.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •