Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (48) összesen
Like Tree65Likes

Téma: Mizzi beismerte, hogy VPN-ről játszott és multiaccolt

  1. #31
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    Én sem értem, hogy mi ez a folyamatos ellenszenv és utálat a scripterek felé. Ok, hogy pár évvel ezelőtt alig volt néhány embernek és hatalmas előnyre tettek szert vele, de ma már a regek többsége használ valamilyen scriptet. ha jól tudom olyanok is mint Kanu. Persze pont azért, hogy ne kerüljenek hátrányba másokkal szemben.
    A termek többsége nem tiltja, egyedül 888nak szerepel szó szerint megemlítve a T&Cbe, a Partypoker sem szereti mondjuk, ott valami olyasmi van, hogy minden eszköz ami a hobbi playerek játékélményét rontja. Viszont pl Starson és az összes többi teremben legális.
    Nyilván a scriptelést azért nem szeretik sokan, mert nekik nincs (amit nem értek, manapság bárhol lehet szerezni, egyedül a gyorsasaga nem mindegy) illetve mert azt hiszik, hogy a scripterek miatt alakult ki a ma megfigyelhrtő negatív trend. Amivel rohadtul nem értek egyet, mert ez inkább globális folyamat, és a fish így is úgy is érzi az asztalnál, hogy miatta ültek be és körülötte megy az asztal, emiatt nem fog kevesebbet játszani vagy kevesebbet befizetni.


    Mondjuk eléggé túl lett reagálva ez az egész, foleg hogy Netrol részéről sztem csak szarkazmusnak indult a dolog, de abban igaza van danfiunak, hogy bármikor szóba kerül a script hirtelen mindenki itt terem, hogy fikázza, és szeretnek olyan szavakkal dobálózni, mint erkölcs.. nyilván felvet erkölcsi kérdéseket, ahogy maga a póker is, de ha ezen múlik, hogy valaki erkölcsös vagy sem. akkor azt hiszem mi nyugodtan alszunk..
    Utoljára módosítva: Katzorka által: 2016. 08. 19. 11:04
    ceewyl, danfiu and Steal_ like this.

  2. #32
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Gyerekek el kell menni nagy versenyekre élőzni, ott nincs se script, se multiacc. "Csalni" bárki tud, pókerezni már kevesebben

  3. #33
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Katzorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én sem értem, hogy mi ez a folyamatos ellenszenv és utálat a scripterek felé. Ok, hogy pár évvel ezelőtt alig volt néhány embernek és hatalmas előnyre tettek szert vele, de ma már a regek többsége használ valamilyen scriptet. ha jól tudom olyanok is mint Kanu. Persze pont azért, hogy ne kerüljenek hátrányba másokkal szemben.
    A termek többsége nem tiltja, egyedül 888nak szerepel szó szerint megemlítve a T&Cbe, a Partypoker sem szereti mondjuk, ott valami olyasmi van, hogy minden eszköz ami a hobbi playerek játékélményét rontja. Viszont pl Starson és az összes többi teremben legális.
    Nyilván a scriptelést azért nem szeretik sokan, mert nekik nincs (amit nem értek, manapság bárhol lehet szerezni, egyedül a gyorsasaga nem mindegy) illetve mert azt hiszik, hogy a scripterek miatt alakult ki a ma megfigyelhrtő negatív trend. Amivel rohadtul nem értek egyet, mert ez inkább globális folyamat, és a fish így is úgy is érzi az asztalnál, hogy miatta ültek be és körülötte megy az asztal, emiatt nem fog kevesebbet játszani vagy kevesebbet befizetni.


    Mondjuk eléggé túl lett reagálva ez az egész, foleg hogy Netrol részéről sztem csak szarkazmusnak indult a dolog, de abban igaza van danfiunak, hogy bármikor szóba kerül a script hirtelen mindenki itt terem, hogy fikázza, és szeretnek olyan szavakkal dobálózni, mint erkölcs.. nyilván felvet erkölcsi kérdéseket, ahogy maga a póker is, de ha ezen múlik, hogy valaki erkölcsös vagy sem. akkor azt hiszem mi nyugodtan alszunk..
    Nah igen ez lett volna a kulturalt formaja a hsz-emnek, de jol osszefoglaltad

  4. #34
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    a script nem illegális, különben is húzz az anyádba, ha van véleményed a fórumon blablabla
    )))))

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remelem anyukad jol van,mikor fogja mar fel az emberi tarsadalom,hogy a scripteles nem illegalis?
    Valakinek az anyját emlegetni csak azért mert elmondta a véleményét nálam a legsutyerakabb dolgok közé tartozik. Szerintem vegyél egy mély levegőt és kérj elnézést.
    kircip, Netrol and Krejdül like this.

  6. #36
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Az egészben az az elszomorító, hogy még nem lett az a komment kimoderálva az akadémia részéről! Ja, hogy Dán is moderátor........??
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  7. #37
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egészben az az elszomorító, hogy még nem lett az a komment kimoderálva az akadémia részéről! Ja, hogy Dán is moderátor........??
    Hidd el nem azert nem lett kimoderalva, mert vagyok, aki vagyok,hanem vszinu azert mert nem volt serto rad nezve, mert nem irtam le a h a k..va anyadat, de ha megis serto,akkor nyugodtan moderaljak ki.

  8. #38
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hidd el nem azert nem lett kimoderalva, mert vagyok, aki vagyok,hanem vszinu azert mert nem volt serto rad nezve, mert nem irtam le a h a k..va anyadat, de ha megis serto,akkor nyugodtan moderaljak ki.
    De végül csak leírtad

  9. #39
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Attól hogy szépen körül írtad még sértő. Lehet hogy pro vagy, de azért rád is vonatkozhatna néhány illemszabály. Mondjuk a legtöbb pro ilyen...

  10. #40
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    danfiut a 2+2-n is megtalálták, ott nem volt ekkora arca
    van baja elég, ha csak így tud reagálni, van amit pénzen nem lehet megvenni
    a helyzetre sztem pl. a szlovák és német rendszámos magyar állampolgárok gondolkodása hasonlít. Legális oszt jónapot, a többiek bekaphatják.
    Amikor ekkora arca van, beugrik h fosott, h kipenderítik a starsról, és jobb kedvem lesz.
    amúgy gl Dán, de ahogy nézem omaha4rollz elhasított melletted. Bírod ezt ego-val?
    Ollie, Masters800, Csede45 and 1 others like this.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •