Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 48 (48) összesen
Like Tree65Likes

Téma: Mizzi beismerte, hogy VPN-ről játszott és multiaccolt

  1. #41
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Dán nem lenne úriemberthez méltó ha bocsánatott kérnél az arctól, és magad moderálnád a hozzászolásod?
    csiga19794 likes this.

  2. #42
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Az alapprobléma továbbra is él.
    Mizzi egy paraszt tahó.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  3. #43
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Valoban tul lottem a celon,sokkal kemenyebben fogalmaztam, mint kellett volna es valoban nem szabad masnak az anyukajat szidni, szoval elnezesedet kerem netrol! Nyilvanos forumon meg ehhez hasonlo nem igazan tortent velem.

    Viszont,ahhoz meg mindig tartom magam, hogy a scripteles nem egyenlo a csalassal(ha az lenne, akkor miert nem tiltjak a termek), vagy valaki nem lesz automatikus nyero, mert hasznal scriptet. Ezt csak a fishek gondoljak igy meg akik irigyek.

    Az meg h Bujti elhaladt mellettem, igen nap mint nap sirva fekszem le aludni es forgolodok emiatt. Teny h Bujti egy nagyon tehetseges pokeres, de tudom h en miben vagyok jobb vagy o miben jobb/mas es nagyon is felesleges osszehasonlitani kettonket, mert en csak a magam jatekaval foglalkozom es probalom javitani a hibaimat es hidd el nem izgat h MO-on en lennek e a legjobb omahas vagy nem. Nekem csak az szamit, hogy boldog legyek,amit csinalok es a poker ilyen sok hosszu ev utan is meg motival es ha ehhez parosul egy szep eves profit, akkor ennel nem kell tobb.peace

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Szerintem meg kicsit mind rohadtul szálljatok magatokba. Dán túlzásba esett egy hsz-ben, én ismeretlenül elég lekezelő stílusban jeleztem ezt felé, ellentétben 90%-otokkal egyből visszakozott, nem tette szóvá, h ki a tököm vagyok, azt nézte mit írok, gyakorlatilag bocsánatot kért azzal, hogy beismerte, stilárisan túltolta kicsit.
    Kb. olyan hülyeség, amit itt toltok, mintha egy 17 éves fiúnak elhinnétek, hogy 40 éves nő, aztán nekiesnétek, hogy hazudott.
    chivasr911 and Lord Secret like this.

  5. #45
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az alapprobléma továbbra is él.
    Mizzi egy paraszt tahó.
    Ne térj el a tárgytól
    ewoksamurai likes this.

  6. #46
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Szerintem meg kicsit mind rohadtul szálljatok magatokba. Dán túlzásba esett egy hsz-ben, én ismeretlenül elég lekezelő stílusban jeleztem ezt felé, ellentétben 90%-otokkal egyből visszakozott, nem tette szóvá, h ki a tököm vagyok, azt nézte mit írok, gyakorlatilag bocsánatot kért azzal, hogy beismerte, stilárisan túltolta kicsit.
    Kb. olyan hülyeség, amit itt toltok, mintha egy 17 éves fiúnak elhinnétek, hogy 40 éves nő, aztán nekiesnétek, hogy hazudott.
    nincs szüksége ügyvédre ! hibázott bocsánatot kért ,elfogadtuk vagy legalábbis én pedig nem is nekem szólt be szóval a gáz az h te sem szálltál magadba! whehehehe és igen én vagyok az ügyész!wheheheher
    ewoksamurai likes this.

  7. #47
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Én meg imádtam anno Dán meztelen futását és azóta tisztelem, irhat bármit ő a legnagyobb.
    fszt2 likes this.

  8. #48
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144
    andada likes this.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •