Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (33) összesen
Like Tree15Likes

Téma: $100 to $10.000 Bankroll Challenge - marartoni session egy $10-os bónuszért

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán az, hogy bizonyítsa, lehet még manapság is a legkisebb tétekről indulva, kis befizetésből rendes bankrollt építeni.

    Aha, lehet. Neki. Mert megvan hozza a tudasa es bar komolyan veszi, nem szamit neki az a 100$, amit bukhat.

    Gipsz Jakab, aki befizet 100$-t, nem rendelkezik ennek a tudasnak az 1%aval se.

    Nem beszelve arrol, hogy egy random ember a vilagban, aki azt se tudja mi az a twitch es ki ez a csavo, nem fog ennek hatasara befizetni.

  2. #12
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Az inas nagyon belelendült, újabb maratoni szessönben HU CG-ben csúnyán kifosztott egy ordas nagy winamax-féle donkot, majd reggelre már viszkimámorban úszva, de úgy is mondhatnám tövön, Jézus módban futva behúzott egy 3 dolláros deepet, így már 551 dollárnál jár. Mintha csak magamat látnám a régi szép időkben, amikor az 1000 HUF ribájokat úgy nyertem, hogy a verseny felétől már azt se tudtam, hol vagyok. Mindenesetre jó volt végighörögni.
    Lefty Gekko and bece név like this.

  3. #13
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet Nottobe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem beszelve arrol, hogy egy random ember a vilagban, aki azt se tudja mi az a twitch es ki ez a csavo, nem fog ennek hatasara befizetni.
    mondjuk szerintem ez pont nem igaz, rengeteg fiatal videójátékos arc lóg naphosszat a twitch-en, akik potenciális jövőbeni játékosok lehetnek.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  4. #14
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    megint tolja
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  5. #15
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Jaja, vamóóó!

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    este 9 töl tolja

  7. #17
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Szerintem már az motiváló, ahogy, és amit játszik az ő tudásával.(plusz egy hobbijátékosnak sztem még ha 2 év alatt jön össze a 10K az is jól hangzik, az más kérdés, fog-e/illetve tud-e annyit játszani és legalább hasonló ROI-t hozni.(nl4-ig sztem simán, feljebb már más a dolog.

    De szerintem a legtöbb kezdő játékos nem gondolkodik ilyeneken..:-)

    Nyílván promó is neki, de ahogy élvezi nl2 limitet az kemény.

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Nem tudom összerakni ezt a csávót. Pörög itt a micro téten, láthatóan élvezi, és komolyan is veszi, közben meg ilyeneket sungat:
    van Gerwen likes this.

  9. #19
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom összerakni ezt a csávót. Pörög itt a micro téten, láthatóan élvezi, és komolyan is veszi, közben meg ilyeneket sungat:
    Hogy legyen az oldalon szakmai akkor leírom hogy miért így játszotta meg a videóban szereplő handet: Preflop ugye kiegészített, flopon callt játszik mert úgy gondolja hogy Antonius azért potol mert üresnek hiszi visszaemelni nincs értelme , turnön azért donkol hogy megnézze hol áll a partiban a visszaemelést azért callozta mert vagy a fullját várta vagy olyan lapot riverre ami scarecard Antoniusnak így blöffel elviheti, river check/raisel pedig fullt ad elő tehát 44, 77, 75, 45 kezeket viszont Antonius riveren CS így nem tudta eldobni a sorát.

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy legyen az oldalon szakmai akkor leírom hogy miért így játszotta meg a videóban szereplő handet: Preflop ugye kiegészített, flopon callt játszik mert úgy gondolja hogy Antonius azért potol mert üresnek hiszi visszaemelni nincs értelme , turnön azért donkol hogy megnézze hol áll a partiban a visszaemelést azért callozta mert vagy a fullját várta vagy olyan lapot riverre ami scarecard Antoniusnak így blöffel elviheti, river check/raisel pedig fullt ad elő tehát 44, 77, 75, 45 kezeket viszont Antonius riveren CS így nem tudta eldobni a sorát.
    Eltartott, míg leesett, hogy csak trollkodsz.
    herrobst likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •