Oldal: 20 / 28 ElsőElső ... 101819202122 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (275) összesen
Like Tree30Likes

Téma: Stan James

  1. #191
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet crochodil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    fú látom pörög a topik, akkor én is kérdezek. hétvégén utaltam ki először a teremből, de nem kaptam visszaigazoló levelet/illetve nem kértek be semmilyen személyi okmányt sem. ez normális? kb hány nap alatt szokott kiérni pénz skrill-re? köszi

    Beszelj a supporttal es kuldd el a doksikat az altaluk megadott helyre. Cashout amugy rohejesen lassu. Eleve hetvegen nincs cashout. Nekem egyik csutortoki cashout kedden jott meg. De elvileg, a honlap szer

  2. #192
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet crochodil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    fú látom pörög a topik, akkor én is kérdezek. hétvégén utaltam ki először a teremből, de nem kaptam visszaigazoló levelet/illetve nem kértek be semmilyen személyi okmányt sem. ez normális? kb hány nap alatt szokott kiérni pénz skrill-re? köszi

    Beszelj a supporttal es kuldd el a doksikat az altaluk megadott helyre. Cashout amugy rohejesen lassu. Eleve hetvegen nincs cashout. Nekem egyik csutortoki cashout kedden jott meg. De elvileg, a honlap szerint 24 ora de ezt meg sosem tartottak be ilyen olyan technical ****sag miatt. Meg a cashbackre is figyelni kell, egyszer azt sem kaptam meg. Mivel lejart a fd bonusom, el is huztam innen a ****ba.
    crochodil likes this.

  3. #193
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Idézet crochodil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    fú látom pörög a topik, akkor én is kérdezek. hétvégén utaltam ki először a teremből, de nem kaptam visszaigazoló levelet/illetve nem kértek be semmilyen személyi okmányt sem. ez normális? kb hány nap alatt szokott kiérni pénz skrill-re? köszi
    Nálam 10-20 perc a kifizetés skrill-re.

  4. #194
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 01.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet crochodil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    fú látom pörög a topik, akkor én is kérdezek. hétvégén utaltam ki először a teremből, de nem kaptam visszaigazoló levelet/illetve nem kértek be semmilyen személyi okmányt sem. ez normális? kb hány nap alatt szokott kiérni pénz skrill-re? köszi
    skrillt nem tudom, de nekem netellerre max 8 órán belül megjön néha hamarabb (1-2 óra). és éjszaka is. (tehát pl. vasárnap éjszaka kértem ki pénzt hétfőn reggel már netelleren volt)

  5. #195
    Fanatikus tag crochodil avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 16.
    Hely
    Pumukli
    Hozzászólások
    395

    Alapbeállítás

    köszi srácok, közben délután megjött épségben a pénz és id verification-t sem kértek
    JociBalboa likes this.
    Kapol

  6. #196
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 07. 18.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    PT4-et használok, eddig nem volt semmi gond, de 3 napja HUD van,viszont a handek nincsenek benne a statisztikában, visszanézni sem lehet őket. Augusztus 21-ig megvannak. Próbáltam importálni, de nem jártam sikerrel. Van valami ötletetek?
    Utoljára módosítva: marcsi2 által: 2016. 08. 24. 02:15

  7. #197
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    30% cashbek

    ha hm2 szerint nézem akkor 16,56%-ra jött ki, ha pontokat nézem akkor pedig 20,7%.
    embertelen mennyiségű raket termeltem.., így nem igazán érdekel az eltérés.

    Ha valaki ha meg tudná mondani havi 5-1k közötti rake esetén mennyit szokott visszakapni azt megköszönném.

    gl!

  8. #198
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Europai termek kozul egyik legjobb a kifizetesi ideje

  9. #199
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    azert meglepo modon mindketszer ugy osztott az rng, h olyan nyerje a flip tourt, aki minimalis zsetonnal indult.
    crochodil likes this.

  10. #200
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 21.
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azert meglepo modon mindketszer ugy osztott az rng, h olyan nyerje a flip tourt, aki minimalis zsetonnal indult.
    sajátos értelemben lehet versenynek nevezni, mert hiába leszek első a termelt rake alapján, ha a flip-ben utolsó leszek

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •