Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree2Likes

Téma: saviola83 Nl-5-10re stakert keres

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Mennyire lenne szükséged?

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hely
    Edelény
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Szerintem kicsit szűkebb BRM mellett 50 dollár elég lenne. Nyilván ha lenne befektető akkor megbeszélnénk a részleteket privátban.

  3. #13
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    10 beülő? Ezt érdekesen lőtted be. 10 beülős bankrollal még egy nagyon ügyes és gyakorlott játékos is bustozhat tök simán.

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hely
    Edelény
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    10 beülő? Ezt érdekesen lőtted be. 10 beülős bankrollal még egy nagyon ügyes és gyakorlott játékos is bustozhat tök simán.
    Persze tisztában vagyok vele de ha megállapodásra kerül a sor úgyis kiderül milyen limiten kezdek milyen rollal , a leendő szponzor mennyit fektet belém stb. Írhattam volna hogy 200 dolcsi de így ismeretlenül elég meredeknek tűnhet ez a kérés.

  5. #15
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet saviola83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze tisztában vagyok vele de ha megállapodásra kerül a sor úgyis kiderül milyen limiten kezdek milyen rollal , a leendő szponzor mennyit fektet belém stb. Írhattam volna hogy 200 dolcsi de így ismeretlenül elég meredeknek tűnhet ez a kérés.
    a hozzá nem értőnek igen,de olyan meg valószínűleg nem fog megkeresni(legalábbis jobb ha nem)

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Ne vedd rossz neven amit most irni fogok, segito szandekkal teszem.


    Idézet saviola83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ..egyenlőre..
    Egyelore. Egyenlore az eredmenyt tudjak alakitani mondjuk a csapatok, amikor kiegyenlitik az eredmenyt.

    Idézet saviola83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos anyagi lehetőségeim nem engedik meg most még azt sem hogy 10 dollárt feltöltsek.
    Ha jol latom, az eredeti kiiras februari. A kitartasod becsulni valo, de ha azota nem nem tudtal feltolteni 50$-t -ami szerinted akar eleg is lehet az indulashoz-, akkor valamit lehet hogy rosszul csinalsz.

    Idézet saviola83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A gyerkőccel folyamatosan utazgatnunk kell pestre kezelésekre és minden pénzünket elviszi.
    Ha orvoshoz kell hordani a gyerekedet, raadasul ennyire megviseli ez a csaladi koltsegvetest, akkor ne is gondolj sztem semmi ilyen jellegu idotoltesre, mert ugysem fogsz tudni rendesen koncentralni.

    Idézet saviola83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akár csak ha 1 hónapra is megérné valakinek százalékot fizetni mert akkor reményeim szerint maradna is nekem amiből el tudnék indulni saját lábon.
    Komoly ember nem fog leallni veled egy egy honapos projectre. Az pedig teljes teveszme sztem, hogy egy honap alatt annyit nyersz NL5-n, hogy neked is maradjon valamint a stakernek is megerje.
    Ha pedig megiscsak ennyire vered az NL5-t, akkor ismet ott vagyunk, hogy nem kell staker. Mondj le valamirol a privat eletedben szeptemberben (cigi, teremfoci, mozi, kirandulas, barmi), az erre szant osszeget fizesd be es oktoberre mar meg is vagy, nem?
    Tir-X and svajcifiu like this.

  7. #17
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Hello. A konkurenciánál tiéd a "Végre komolyan saviola SH ZOOM" című napló?

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hely
    Edelény
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Idézet Guten3213 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello. A konkurenciánál tiéd a "Végre komolyan saviola SH ZOOM" című napló?
    Igen az enyém a topic!

    Köszönöm egyébként a hozzászólásokat, észrevételeket.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •