Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Itt az új Scotty Nguyen?

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Itt az új Scotty Nguyen?


  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

  3. #3
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    szerintem azért nem fog felnőni presztizsében mondjuk egy sakkversenyhez vagy egy komoly sportversenyhez mert lehet viszkikólázni közben. Hány olyan FT közvetítés van, ahol a játékosok óriási pohár sörrel a kezükben kommentál egy-egy partit. Normális szponzor sem adja ehhez a nevét, jogosan.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem azért nem fog felnőni presztizsében mondjuk egy sakkversenyhez vagy egy komoly sportversenyhez mert lehet viszkikólázni közben. Hány olyan FT közvetítés van, ahol a játékosok óriási pohár sörrel a kezükben kommentál egy-egy partit. Normális szponzor sem adja ehhez a nevét, jogosan.
    Londoni városi csapatbajnokságban leszámítva minket meg az Imperial College-ot az összes csapat egy pub emeletén tartotta az otthoni meccseit. Mi meg egy fűtetlen lepukkant unitáriáus templomban vagy miben. Egyéb más okok miatt is aztán hagytam is a fenébe, semmi kedvem nem volt a pókerasztalt otthagyni hogy egy hideg koszfészekben sakkozgassak. Ja és persze sörözgettek játék közben a játékosok, pedig nagymesterek és sok nemzetközi mester is játszik a ligában. A sakkot és a szponzor szavakat meg nem említeném egy mondatban
    Utoljára módosítva: sakkos000 által: 2016. 08. 29. 17:38

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 05.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Tegnap ráértem és nagyjából-ha megszakításokkal is-követtem a döntőt.Már az elején két gondolatom volt a gyerekről:ritka nagy patkány és borzasztóan jó pókeres.A sakkot nem lehet egy napon említeni a pókerrel,sokkal több tudás kell ennél szerényebb eredmények eléréséhez is és nincs semmi szerencsefaktor.És sajnos ugyanez van az anyagi támogatással is:a pókerre könnyen be lehet húzni minden hülye pénzét,mindenhonnan árad az hogy sok pénz nyerhetsz némi szerencsével.Milyen cégek támogatnak pókerrendezvényeket azokon kívül (kaszinók,pókeroldalak) akik a játékosokból élnek?Sok hülye pénzéből sok támogatásra futja,míg a sakkot elsősorban nem a játékosok tartják el.
    Amúgy én is sakkozom és már a közvetítés elején valahonnan ismerős volt a neve,de tudtam hogy nem póker kapcsán.Sakkoztam már a lengyeleknél is pár alkalommal,ezek szerint lehet onnan ragadt meg a neve.Amúgy 2127-je van a jelenlegi Fide-listán,szóval azért ott olyan nagyon sokra nem vitte.Ott az arc kevés,több tudás kell.Viszont ha esetleg pofán veri majd párszor az élet és visszavesz akkor szerintem tényleg baromi jó pókeres lesz belőle.

  6. #6
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Londoni városi csapatbajnokságban leszámítva minket meg az Imperial College-ot az összes csapat egy pub emeletén tartotta az otthoni meccseit. Mi meg egy fűtetlen lepukkant unitáriáus templomban vagy miben.
    Felidéztem magamban, hogy magyar sakk csapatbajnoki meccseim során hol fordultam meg. Változatos helyszínek voltak: művelődési ház, kultúrház (kultúra istállója), sporttelep, iskola, kollégium, irodaház, söröző, étterem, házasságkötő terem. Ja, és ki ne hagyjam, a hideg, nikotintól bűzlő kártyatermet. A magyar sakkversenyeken alkohollal nem igazán találkoztam. Biztos vannak, aki piálnak, de általában nem nyilvánosan teszik.
    sakkos000 likes this.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  7. #7
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    a művház nagyon standard.. én pl a Skanzenben is játszottam
    sakkos000 likes this.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Ennyire nagyon nem akartam belemenni, de hát sajnos igen ez van. Pl. télen reggel fél 10-kor még azon megy a vita a művház portásával hogy akkor lesz-e fűtés vagy nem. Aztán persze sokszor marad a kabátban sakkozás A menzai ebédlőket de utáltam. Normális körülményeket csak nagyon kevés sakkozó kaphat.

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 04. 10.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Talán majd egyszer minden ilyen lelkileg alulfejlett amőba megérti, hogy sok emberi tulajdonságra lehet büszkének lenni, de arra hogy jól tudok pókerezni, és sok pénzt nyertem vele, nos arra nem igazán. Főleg azért mert ezek nem mérvadó emberi tulajdonságok. És hogy mi van a másokat cikiző beképzelt megnyilvánulásokkal? Az a legalja amit egy ember tehet a másikkal! Remélem a pénzén Kínából tud majd egy gerincet rendelni. És ha már Kínánál tartunk: olyan ismerős ez a srác a hatalmas tudásával, a pofák vágásával, a mérhetetlen ego-jával. Ja igen meg van! Ott tolja most egy másik ilyen, aki annyi pénzt keresett 25 éves koráig mint az egész Akadémia együtt véve sem, de neki kellett az adrenalin hogy 20 millió dolláros potokat bukhasson, hogy megmaradjon neki a bizsergés. Most a Kínai triádoknak robotként grindel, hogy ne vágják át a torkát, és ne b4sszák bele a Jangce-ba! Vajon mi is volt a neve? Mi is volt? Mi a hangutánzó szó amikor valaki pofára esik? Ja meg van: Durrrrr
    Masters800 and Ascent888 like this.

  10. #10
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Még egy cikkben emlegetni ezt a gyereket is sértő Scottyval szemben!
    RegGeri, Krejdül and Lefty Gekko like this.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •