Oldal: 98 / 212 ElsőElső ... 488896979899100108148198 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 971 - 980 (2119) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #971
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Szerintem megjött az már. Nem lehet, hogy csak nem vetted észre? Úgy értem nincs róla értesítő, csak rákerül a számlára.
    Ezúttal én már a race vége utáni napon (azt hiszem, vagy másnap) láttam, hogy megjött a számlára.

  2. #972
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Azért 600 eu feltűnne, de nem emlékszem rá hogy jött volna, tehát te, már 17én a race másnapján megkaptad? Az nem véletlenül a Summer Bootcamp pénz volt?
    Utoljára módosítva: buckaroo által: 2016. 08. 23. 17:00

  3. #973
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Nos alaposabban utánanéztem, és továbbra sem látom, könnyű dolgom volt mert nem volt a számlámon pénz, 16.án kedden jött meg a SommerBC 6. pénz és onnantól minden napot átszámoltam a fiókelőzményekkel, ami tartalmazza a kihívásos pénzeket és a bónuszokat is, hozzáadtam a SBC 7. et és pont annyi jött ki mint amennyim van, és ugye a RRace legkorábban csak 17én jöhetett meg.

    Admin, ha nem nagy kérés rákérdeztek hogy az aug. első racet kifizették-e már? Előre is köszi!!
    Utoljára módosítva: buckaroo által: 2016. 08. 23. 17:42

  4. #974
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet buckaroo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos alaposabban utánanéztem, és továbbra sem látom, könnyű dolgom volt mert nem volt a számlámon pénz, 16.án kedden jött meg a SommerBC 6. pénz és onnantól minden napot átszámoltam a fiókelőzményekkel, ami tartalmazza a kihívásos pénzeket, hozzáadtam a SBC 7. et és pont annyi jött ki mint amennyim van, és ugye a RRace legkorábban csak 17én jöhetett meg.

    Admin, ha nem nagy kérdés rákérdeztek hogy az aug. első racet kifizették-e már? Előre is köszi!!
    Úgy tudjuk a nyeremények kifizetésére még nem került sor, de utánakérdezünk mindenképp, és kérjük őket, hogy mihamarabb utalják a nyereményeket.
    buckaroo likes this.

  5. #975
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudjuk a nyeremények kifizetésére még nem került sor, de utánakérdezünk mindenképp, és kérjük őket, hogy mihamarabb utalják a nyereményeket.
    Köszi a gyors választ, szuper!!

  6. #976
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet buckaroo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos alaposabban utánanéztem, és továbbra sem látom, könnyű dolgom volt mert nem volt a számlámon pénz, 16.án kedden jött meg a SommerBC 6. pénz és onnantól minden napot átszámoltam a fiókelőzményekkel, ami tartalmazza a kihívásos pénzeket és a bónuszokat is, hozzáadtam a SBC 7. et és pont annyi jött ki mint amennyim van, és ugye a RRace legkorábban csak 17én jöhetett meg.

    Admin, ha nem nagy kérés rákérdeztek hogy az aug. első racet kifizették-e már? Előre is köszi!!
    Az Unibettől azt a tájékoztatást kaptuk, hogy az augusztusi 1. race nyereményei ma reggel kifizetésre kerültek. A csúszásért elnézést kérnek!

  7. #977
    Lelkes újonc Tosinnyo avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Ma reggel (7 után, de 11.30 előtt én is megkaptam, mint a RakeRace, mint az olimpia alatt futó Rio Showdown Race nyereményét!!
    köszi
    banoster likes this.

  8. #978
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Unibettől azt a tájékoztatást kaptuk, hogy az augusztusi 1. race nyereményei ma reggel kifizetésre kerültek. A csúszásért elnézést kérnek!
    Köszi!!

  9. #979
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    248

    Alapbeállítás

    szerintetek az működőképes koreográfia, hogy Netellerről virtuális kártyával fizetek be? köszi

  10. #980
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Korábban olvastam már hogy nem egyszerű befizetni a terembe,vagy beregisztrálni.
    Nem emlékszem pontosan h mi is volt a nehézség.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •