Oldal: 50 / 60 ElsőElső ... 404849505152 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 491 - 500 (591) összesen
Like Tree288Likes

Téma: Pistapapa és az Omaha

  1. #491
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Tart a backelés továbbra is

    Májusban leginkább microgamingen toltam, juniusban starson. Többnyire PLO10-en mindkét siten, de belekóstoltam már 20,25-be is de arról még nincs elég minta csak 10k hand ezért csak 10-ről teszek ki grafikont.



    EU microgaming, $ stars,



    Majd jelentkezem ha van mivel, addig is GL.
    carloskoz likes this.

  2. #492
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Nagyon szépen alakulnak a dolgok! Az EV eddig is szexi volt, most úgy tűnik, hogy a winnings is szeretné utolérni, szóval csak előre!
    Nagyon jó, hogy követhetjük a fejlődésedet!
    További sok sikert!
    gL
    Pistapapa likes this.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  3. #493
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Rászántam magam, írok egy bejegyzést.

    Júliust és augusztust már leginkább 20-25-ön játszottam. Mivel eddigi omahas "pályafutásom" legnagyobb részét PLO10 és alatta töltöttem el, kisebb mentális válságba kerültem mikor 25-re kellett fellépni és nem igazán hoztam azt a játékot mint a szanaszét vert 10-en. Tele volt a gatya sokszor, így nem ment jól. Szóval elég nagy meló volt számomra leküzdeni ezt a gátat ami volt bennem az elmúlt 2-3 hónapban mikor 25-ön toltam, de úgy gondolom most már nincs gond. Az utóbbi pár hétben már szívesen játszom olyanokkal is akikkel kb 2 hónapja még nem nagyon akaródzott. Ebben a hónapban komolyabban nekiülök és letolok valami szebb mennyiséget, mert kb 50k hand ment le az elmúlt két hónapban és az elég kevés. Igaz csak 4 asztalon játszottam, de az akkor se sok. Nem kell nagy dologra gondolni de 40k-t szeretnék azért letolni.

    Más. Erőt vettem magamon és fogyókúrázom. Július vége fele kezdtem, h pontosan mennyi voltam nem tudom megmondani, mert 2 hétig a mérleg ami 180 kg-ig mér errort mutatott, így az biztos, h annál több. Jelenleg 173kg vagyok és heti 1 kg fogyás van betervezve. Heti 3x járok úszni és a kaloriabazis.hu oldalt használva írom mit és mennyit eszek. Leginkább az lenne a hosszútávú cél hogy újra két számjegyű legyen amit mutat a mérleg, de nem tekintek ennyire előre mert legalább két évbe fog telni. Csinálom aztán kész. Rossz?

    Elmúlt kb 2 hónap:



    Jó játékot mindenkinek.
    Gl
    danfiu, mattack, Aenima and 1 others like this.

  4. #494
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Valaki akinek annyi szerencséje van, hogy sose fogy el az küldjön már nekem belőle egy kicsit lécci.

    Rakhatnék be grafikonokat de nem akarok inkább higgyetek nekem és küldjetek szerencsét.

    Ugyan nem nézek tv-t, de van az a műsor amibe be lehet telefonálni, hogy pénzenergiához jussunk, szóval valaki ha megtenné nekem, hogy egy ilyenbe betelefonál a nevemben, nagyon hálás lennék érte.

    Ez a bejegyzés csak azért születik, mert hosszú évek tapasztalata alapján, ha eleget sírok rívok akkor előbb utóbb megindul a szekér a megfelelő irányba.

    PLO4-et 20bb/100-al verem, PLO10-et 14, PLO25 most már olyan 7-8bb/100 de az a k nagy baj hogy ez mind csak EVbb/100 amit ..., ha nem realizálódik végre. Ebben az évben 80 buyinnel vagyok EV alatt ami tulajdonképpen nem lenne gáz, de nem közeledik a két vonal minél többet tolom, hanem távolodik.

    Nem biztos ám, hogy végül kikerül ez a bejegyzés az oldalra mert lehet ha leírtam ki is törlöm.

    Na most, hogy kisírtam magam, visszaülök aztán megcsinálom a kis popójukat a srácoknak.
    danfiu and Masters800 like this.

  5. #495
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Hajrá!
    Fogyókúra?

  6. #496
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    2pizza helyett csak 1et kell ilyenkor enni pistam es ennyi.
    Masters800 likes this.

  7. #497
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Rohadt nehéz ilyenkor mikor nem fut a szekér a fogyókúrát betartani, mert nekem a zabalason kívül semmilyen káros szenvedélyem nincs, ha frusztrált vagyok zabálni szoktam, de ugye most azt se nagyon lehet, nem mondom, hogy nem fordult elő az elmúlt 2 hétben hogy elgyengültem volna kicsit mert előfordult, de nincs gáz, 170kg-nál járok jelenleg.

  8. #498
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    170 kiló igöncsak lalos, szerintem mixelj, a folytonos idegeskedéstől tuti fogyni fogsz, meg piálj, mert akkor másnap nem esik olyan jól a kaja, legalábbis én óriás bebaszás után 1 napig enni sem tudok.

    Üdv: Gerwen, életvezetési tanácsadó

  9. #499
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Azon gondolkozom nem ide kéne írni hanem a blogba mert az még is csak 10 pont es már a 7-8 év alatt amióta jelen vagyok itt összegyűlt vagy 320 pontom szóval rá kéne hajtanom a pulcsira, mert jön a hideg. Még 330 pont kell h lehessen egy pulcsim szóval az még 35 blogbejegyzés, szóval úgy döntöttem inkább oda írom le az elmúlt időszakot. Azt olvasom ha meg videót is csinalok tehetsegemről akkor az 150 pont, nem lehetne 300 pont mert ha igen akkor esküszöm megcsinalom. Ha 300 pontot kapnek egy omaha videoert akkor mar csak fel ev es lenne pulcsim. Várjál az se jó addigra vége a télnek. Tyűű bakker van baj... Ez így sehogy se nem jó.
    danfiu likes this.

  10. #500
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Pistapapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azon gondolkozom nem ide kéne írni hanem a blogba mert az még is csak 10 pont es már a 7-8 év alatt amióta jelen vagyok itt összegyűlt vagy 320 pontom szóval rá kéne hajtanom a pulcsira, mert jön a hideg. Még 330 pont kell h lehessen egy pulcsim szóval az még 35 blogbejegyzés, szóval úgy döntöttem inkább oda írom le az elmúlt időszakot. Azt olvasom ha meg videót is csinalok tehetsegemről akkor az 150 pont, nem lehetne 300 pont mert ha igen akkor esküszöm megcsinalom. Ha 300 pontot kapnek egy omaha videoert akkor mar csak fel ev es lenne pulcsim. Várjál az se jó addigra vége a télnek. Tyűű bakker van baj... Ez így sehogy se nem jó.
    Ha lezsírozod az akadémiás ügyintézőkkel ,hogy "utaljanak" át a számlámról 330 pontot neked,akkor szívesen kipótolom a pulcsit! Kérdés rádmegy-e?! Ha nem,akkor lebeg a szemed előtt egy cél a fogyókúra ügyben is:-)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •