Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (33) összesen
Like Tree15Likes

Téma: $100 to $10.000 Bankroll Challenge - marartoni session egy $10-os bónuszért

  1. #21
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy legyen az oldalon szakmai akkor leírom hogy miért így játszotta meg a videóban szereplő handet: Preflop ugye kiegészített, flopon callt játszik mert úgy gondolja hogy Antonius azért potol mert üresnek hiszi visszaemelni nincs értelme , turnön azért donkol hogy megnézze hol áll a partiban a visszaemelést azért callozta mert vagy a fullját várta vagy olyan lapot riverre ami scarecard Antoniusnak így blöffel elviheti, river check/raisel pedig fullt ad elő tehát 44, 77, 75, 45 kezeket viszont Antonius riveren CS így nem tudta eldobni a sorát.
    Szerintem azért donkolt, mert megörült, hogy 3 párja lett.

  2. #22
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Megnéztem azt a részt, ahol behúzza a 3$-os DS versenyt, és jól szórakoztam. Laza gyerek nagyon, nem különösebben zavarják a saját lapjai.
    van Gerwen likes this.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  3. #23
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Amikor csak tehetem, követem, de nem nagyon halad sehova, pedig tolja böcsülettel immáron több, mint 2 hete. Az álomkezdés után, amikor a CG-nek és egy MTT-nek köszönhetően majdnem 600 dollárra rúgott a bankrollja, igencsak erős visszaesés jött, és most már napok óta stagnál az indulótőke környékén, jelenleg épp 131-en áll. Azért én többet vártam egy ilyen kaliberű játékostól, azt hittem, rohamléptékben átgázol majd rajtuk, pláne, hogy abban a teremben a mezőny valami iszonyat gyenge, gyakorlatilag az összes asztalon minden játékost donknak jelöl (mondjuk ez tőle nem meglepő ). Meg kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban, látni rajta, hogy komolyan veszi és örül minden megnyert potnak az 1 dolláros SNG-n, de közben meg csinál olyan "leszarom" megadásokat, amikor nyilvánvaló, hogy az őszinte hiperdonk mezőnyben biztos, hogy hátul lesz. No mindegy, szórakoztató, csak nehogy busztózzon a végén.
    RegGeri likes this.

  4. #24
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Azért nem lehet künyű lenutitania magát a mezöny szintjére , lehet valami müködik nl10K-n de itt nem .

  5. #25
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért nem lehet künyű lenutitania magát a mezöny szintjére , lehet valami müködik nl10K-n de itt nem .
    Azért szerintem jóval könnyebb dolga van, mintha mondjuk nekem kéne Nl2-es tudással NL10K-n helytállni.
    Cshősz and RegGeri like this.

  6. #26
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Csak megoldják, hogy ne legyen busto belőle. Érdeklődve várom, mi lesz a sztori vége!
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  7. #27
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Belepörgettem ebbe a részbe (Day 16):


    Volt egy szép kis cooler a végén, amikor a QQ-ja nem tartott ki a Q3o ellen. Kapkodta is a levegőt rendesen, nehezen akarta elhinni.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  8. #28
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom összerakni ezt a csávót. Pörög itt a micro téten, láthatóan élvezi, és komolyan is veszi, közben meg ilyeneket sungat:

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    nagy forma

  10. #30
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na köszi, ezt jó volt nem kikerülni. Azt kicsit nem értem, hogy miért gondolta, hogy Patrik nem fogja lőni az 5-öst flopon. Mondjuk sorhúzókkal 53, 56, 58, de igazából még az sem kell hozzá sztem, hogy ilyen heavy flopon értékért beteljük egy limpelt kasszában. Ugyanakkor onnantól világos a későbbi utca.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •