Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Kifizetési problémák (??)

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik banknál vagy kedves Hajni?
    Unicrediiit

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Hajniiiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Unicrediiit
    Az Uni engedi én is ott vezetek számlát.
    Volt már kifizetésem teremből közvetlenül ide.

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Uni biztosan engedi a be és ki fizetést ez 100%

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Beszélj a bankoddal vagy írd le részletesen, mert valami hatalmas zavar van az erőben. A bankszámlára kiutalás az eddig mindenhol ment ahol próbáltam. Egyetlen dologgal patttantam le a PSről, ha magyar regisztrációval külföldi számlára akartam utalni.
    A Unicreditnél van számlám ott pedig biztosan megy.

  5. #15
    Lelkes újonc Kamedapro avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nekem egy olyan problémám adódott, hogy már lassan 3 hete nem akar megkerülni a pénzem, Skrillről utaltam a rafis bankszámlámra. Tudnátok valami tanácsot adni, hogy ilyenkor mi a teendő? Már írtam a Skrillnek ticketet, küldözgetem nekik az emaileket, de semmi válasz. A rafit is felhívtam már ott azt mondták, h még előjegyzésben sincs a pénzem és kérdezzem az utaló bankot. Ezidáig sose volt még hasonló problémám, ezért is lepett meg a dolog. Előre is köszönöm a válaszokat.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    A skrillről meg már eltűnt a pénz, nem lehet, hogy máshova utalták? Mondjuk fura, hogy nem írnak semmit.

  7. #17
    Lelkes újonc Kamedapro avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Igen, már el lett utalva azt írja. Se a skrillen se a rafin nincs a pénz. A supportjuktól már megszoktam, hogy lassú másokhoz képest, de idáig mindig volt válasz 2 napon belül.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Mondjuk máshova se utalhatták, ha előtte már utaltál ki, akkor benne van a rendszerben a bankszámlaszámod. Mostmár lett valami eredmény?

  9. #19
    Lelkes újonc Kamedapro avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Nagy nehezen kaptam végre egy választ, amiben az áll hogy kiemelt fontosságú lett a dolog, és hogy várják a Kifizetési osztálytól az információkat. Egyébként, ezt a bankszámlaszámot most csatoltam hozzá a Skrilleshez nemrég és most kértem le így először. Gyanítom, hogy itt kavartak el valamit, annak ellenére, hogy az adatokat jól adtam meg. Eredmény még nincs, a ticket státusza változatlanul is "Escalated".

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Akkor lehet tényleg rossz számra utalták. De legalább már foglalkoznak vele. Bírom, hogy mikor kifizetésről van szó, akkor soha nem kapkodnak, bezzeg ha be akarnál fizetni...
    Egyik barátom mondta, hogy a vodafone-os store-okban úgy működik, ha azt a gombot nyomod meg, hogy új készülék vagy számlacsomag, akkor rögtön te jössz, aztán utána már kérhetsz mást is, csak az a lényeg, hogy azt kell megnyomni.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •