Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (28) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Marcow 10 ezer dollár felett nyert két versenyen

  1. #11
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Jogos. Nincs nagy nevezésű verseny ,csak kevés önbizalom.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 01. 11.
    Hozzászólások
    1.004

    Alapbeállítás

    Grat!!

  3. #13
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hatezer.
    3ezer meg egy topik a piacterre es egyuzenet omaha4rollznak
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szinten nagyot nyert Wazahun bekezdesre reagalva lehet mondjuk napi szinten 6k-t elregel egy Mtts wcoop alatt ? Gondolat azert megfordult a fejemben..
    ha róla jutott eszedbe:


    • Active Days: 7
    • Total Stake: 7 853 $


    Tehát nem, ő nem regel el 6k-t (legalábbis kizárólag a starson, de egyébként sem, ha logikusan végiggondoljuk) egy nap még wcoop alatt sem. 200$ körüli avr BI kell ahhoz, hogy vki napi 6k-t elregeljen. 150$ alatt összehozni csak olyan multitabling képességekkel lehet, amit szinte senkiről sem hiszek el.

    Egyébként hatalmas grat mindkettőjüknek.

  5. #15
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Nem ismerem egyebkent nem szemelyeskedni akartam, csak a 6k, nagy nyereség, wcoop alatt amikor mttseknek minden nap vasarnap, szerintem el lehet regelni 6k-t, de ezen ne vesszunk ossze
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Grat mindkét srácnak!

    Naggeri, erre való a sharkscope.

    Ewok: pads múltkor (még jóval a sorozatok előtt) tett ki egy fotót a tervezett vasárnapi sessionjéről. Összesen 15K-t tervezett elregelni. Nem azonos a súlycsoport, ezt csak érzékeltetésnek írtam, hogy bitang összegek el tudnak ilyenkor regelődni. Az pedig, hogy egy turbo mtt reg (ilyenre sok példát lehet mondani azért) letol napi 70-80 mtt-t, az szerintem nem olyan kirívó mennyiség.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Én sem személyeskedésnek szántam. Nem hiszem egyébként, hogy sok mtt reg emeli jelentősen avr BI-jét vagy az asztalszámát csak azért mert wcoop van. A backelt regek talán hamarabb, bár tőlük sem gondolnám racionális lépésnek. Azt el tudom képzelni, hogy egyes regek egy-egy versenysorozat alatt nem tartanak szünnapot. Én még erről is lebeszélném őket, kevesen bírják az ilyen szintű terhelést, akik meg igen, azok máskor is végigtolnak hónapokat 1-2 szünnappal ilyen-olyan tlb-k, stb. miatt.
    Minden nap vasárnap: a vasárnap nem attól különbözik a többi naptól, hogy többért nevezel, hanem hogy sokkal több az induló ("nagyobb a variancia"), mint más napokon.
    Persze biztos vannak, akik megváltoztatják a "szokásaikat" vasárnap, vagy wcoop alatt, de azok ugye vagy hobbijátékosok vagy hülyék.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az pedig, hogy egy turbo mtt reg (ilyenre sok példát lehet mondani azért) letol napi 70-80 mtt-t, az szerintem nem olyan kirívó mennyiség.
    Igaz, őrájuk tényleg nem gondoltam. Értelemszerűen ők 100$ körüli átlaggal megcsinálhatják (van annyi turbó mtt egyébként?).

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaz, őrájuk tényleg nem gondoltam. Értelemszerűen ők 100$ körüli átlaggal megcsinálhatják (van annyi turbó mtt egyébként?).
    Szerintem van, de amúgy nem hiszem, hogy van olyan magyar turboreg, aki 100-as abival tolja.

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Gratulálok

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •