Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree31Likes

Téma: A póker is téma volt az Én vagyok itt-ben

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor azon gondolkodom, mi a f@szér megy el egy műsorba egy ilyen csaj elmondani a kamerák előtt a véleményét egy olyan dologról, amihez semmi köze, és láthatóan agyi kapacitása sincs a dolgok átlátására, mindig eszembe jut Moldova György szava:
    "A legrosszabb dolog az a világon az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul."
    Mert az jobb amikor egy pókerfórumon próbál a hülye okoskodni? Ebből pedig számtalan példa van itt
    trixilw, BrenDoN and herrobst like this.
    Future Ev-ben jó lesz..

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Én személy szerint leszarom az interjú utáni diskurzust, sokkal jobban érdekel az amit Frici nyilatkozott "találkoztam Jézussal". Hoppá, Hit-nyüli befigyelt, vagy egy másik szekta került közel a szívéhez. Tud erről valaki, valamit?

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én személy szerint leszarom az interjú utáni diskurzust, sokkal jobban érdekel az amit Frici nyilatkozott "találkoztam Jézussal". Hoppá, Hit-nyüli befigyelt, vagy egy másik szekta került közel a szívéhez. Tud erről valaki, valamit?
    Érdekes, ez tényleg kicsit komolyabban hangzik, mint hogy vasárnaponként jár templomba. Istent mondjuk én is rendszeresen szólítom sessiönök közben
    Utoljára módosítva: sakkos000 által: 2016. 09. 15. 01:01

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    LOOL én is amugy .Nem tudom nem lehet h mivel Ricsi PPB oktató neki és Istennek is köze volt a MacHine Sawee viszony rendezésében?MacHine megtért Ricsi által esetleg vagy csak tleg tul nagy a képzelőerőm , de annyira felszivodtak h én valami ilyesmit sejtek.
    OldRknight and danfiu like this.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én személy szerint leszarom az interjú utáni diskurzust, sokkal jobban érdekel az amit Frici nyilatkozott "találkoztam Jézussal". Hoppá, Hit-nyüli befigyelt, vagy egy másik szekta került közel a szívéhez. Tud erről valaki, valamit?
    Nem annyira jó bulik ezek a gyülik, ha jól tudom 10% extra raket szednek!

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Nem tudom MacHine nem aktiv 2016.07.13 óta most nézem ,félek h baj van vagy volt Mindenkinél van erősebb és MacHine hiába mondta h maffiozó mindenkinél van keményebb sajnos
    OldRknight likes this.

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Először mikor valaki hónapokig nem aktiv itt akkor bant sejtek aztán betegséget de itt nekem felmerül más is sajnos amibe érző emberként nem is merek belegondolni

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Először mikor valaki hónapokig nem aktiv itt akkor bant sejtek aztán betegséget de itt nekem felmerül más is sajnos amibe érző emberként nem is merek belegondolni
    Arra gondolsz hogy kifizették és most Thaiföldön v Malibuban építi az új családot mint anno Michael Corleone és bandája Kubában? Balogh Tibiékről nem is beszélve.

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én személy szerint leszarom az interjú utáni diskurzust, sokkal jobban érdekel az amit Frici nyilatkozott "találkoztam Jézussal". Hoppá, Hit-nyüli befigyelt, vagy egy másik szekta került közel a szívéhez. Tud erről valaki, valamit?
    Ha valóban úgy érzi megtalálta az útját v. annak irányát akkor tuti nem hitgyüli se smmilyen gyüli!
    tonyi likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •