Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás NL50 SH, ahogy én játszom


  2. #2
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Wow, most el kell mennem, de mindenképp elolvasom, ha megjöttem .

  3. #3
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Elolvasom, aztán beülök játszani, és lehúzlak!

    Köszi a cikket!
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 07. 04.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    ez most komoly?

  5. #5
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Jó lenne olyan példákat is látni, ahol nem ér véget a parti a C-bet után.
    Az még szvsz nem okoz senkinek nehézséget, h totál trash handekkel rányomjon PF egyet a betpot gombra, meg aztán floppon C-beteljen egyet, a bajok akkor jönnek h egy kicsit is értelmes játékos(azt hiszem ilyenekről lenne szó) ki fogja szúrni, hogy ha nincs semmink turnben mindig leállunk...
    Ugyanígy a PF light 3-bet/3-bet call rangek OOP és IP is érdekes lenne, ahol szintén nem ér véget ott a parti, hogy dobnak/dobunk a C-betre...
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  6. #6
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Jó a cikk, viszont én is hiányolom a többi utcán való játék kibontását, több utcás blöfföket.

    Illetve a preflop problémásabb szitukat, ebből össze is írtam néhány példát:

    Alacsony PP-kkel hogyan játszol egy emelés után IP?
    Ugyanezekkel egy esetleges reraise esetén hogyan tovább?
    Alacsony PP-vel pozícióban egy korai emelés és egy-két megadás után?

    Magas nem suited lapokkal hogyan játszol?
    less qq more pewpew!

  7. #7
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó lenne olyan példákat is látni, ahol nem ér véget a parti a C-bet után.
    Az még szvsz nem okoz senkinek nehézséget, h totál trash handekkel rányomjon PF egyet a betpot gombra, meg aztán floppon C-beteljen egyet, a bajok akkor jönnek h egy kicsit is értelmes játékos(azt hiszem ilyenekről lenne szó) ki fogja szúrni, hogy ha nincs semmink turnben mindig leállunk...
    Ugyanígy a PF light 3-bet/3-bet call rangek OOP és IP is érdekes lenne, ahol szintén nem ér véget ott a parti, hogy dobnak/dobunk a C-betre...
    Volt erről szó, de alapvetően egy stratégia cikk nem szólhat a wp-kről, abban maradtunk. Azt pont kivettük mikor A high-al csekkrézt 3betelek flopon a cbetem után, nehéz lett volna elmondani ott az okokat, csak zavaró lett volna inkább. Persze tovább fokozható szinte a végtelenségig az egész, lásd pl a 22-es partimat. Maradtunk tehát az alapoknál inkább.
    A kérdésed második fele és még sok minden valóban kimaradt, talán egy következő cikkben, de csak ismételni tudom magam, továbbra is az alapoknál járunk, csak lazítottunk a dolgokon kicsit.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  8. #8
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Nekem tetszik a cikk, hasonlóan játszom elég sok esetben, amit leírsz. Remélem folytatást is tervezel!

    Egy dolog van, amivel az utóbbi időben már nem értek egyet:

    "Ezen a limiten még elvétve találkozunk csak floatolással"

    Egyre többen floatolnak már NL50 alatti téteken is. Az persze más lapra tartozik, hogy egyáltalán tisztában vannak-e vele, hogy amit csinálnak, az a floatolás, de alkalmazzák. Inkább azt mondanám, hogy ezeken a limiteken található floatolókat könnyű olvasni, majd kifosztani épp a saját fegyverük segítségével. Tapasztalataim szerint a harmadik próbálkozásra szokták áttolni nekem a pénzüket.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder rogan99 avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    557

    Alapbeállítás

    Az a baj h miután lejátszottunk adott téten 50-60k handet és kezdenek megismerni, ezek a kezdetben olyan jól működő moveok rendre besülnek.

    Itt most főleg a sb-bb lopkodásra gondolok. Az elején csomót lopkodtam sb-ből, most meg a regulárok nagy része sokszor 2 utcán keresztül is adja az emelésemet de flopon mindenképp. És nem vagyok túl szemtelen sb-ből.

    Tényleg megérne egy cikket h az ilyen rázós helyzetekben oop mit csináljunk.

  10. #10
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Azt hiszem Zehynek nagy edge,hogy olyan helyen játszik ahol nincs HUD stb.

    Jó kis cikk stb (tényleg ) ,de valóban egyi idő után besülhetnek ezek az air dolgok. Tény,hogy ezzel az egésszel csak a LAG imaged építed ami által sokkal könnyebben tolnak át BI-eket és fizetik ki a prémium handjeinket.

    Mégis érdekelne a marginális\air része mikor visszaemelnek ránk, ck\raiselnek és stb.


    Tehát mikor nem a rapi által említett pfr ->betflop-> fold line megy le
    It's just a ride.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •