Oldal: 434 / 736 ElsőElső ... 334384424432433434435436444484534 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.331 - 4.340 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #4331
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon sok döntőben vezetett ellene Taylor 4-5 leggel, csak mindig elkövette azt a "hibát", hogy visszaengedte MvG-t a meccsbe. Most is 9-3nál nagyon beindult Shrek, hirtelen lehetett volna 9-6 is, de Taylor csinált egy brutál breaket ismét, és azzal gyak. meg is volt a meccs.

    Anderson a VB-n rendszeresen a legjobb átlagot hozza, szóval bízom benne, hogy visszarázódik, mert ez a játék egy negyeddöntőhöz is kevés lesz.
    Ja, amikor visszajött 9-5-re és 180-nal kezdett, akkor éreztem, hogy lehet még fordulat, de aztán jött 2 tripla nélküli kör, és Taylor meg is büntette csúnyán, hiába dobott a végén egy parádés 171-es kerekítőt Gerwen, duplára már nem volt lehetősége. Soha rosszabb tornát, jól debütált a Bajnokok Ligája, remélem, jövő évtől én is rendszeres résztvevője, s persze oktatója leszek.

  2. #4332
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Anderson helyett én most a másik skóton érzem azt hogy előbb utobb robbant vmi nagyot ,mondjuk vb-cím.
    Vagy te az öreg morgós, zsémbes Thorntonra gondoltál?

  3. #4333
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Fú ilyen gyenge Gerwent én még életembe nem láttam. Pedig nagyon bíztam benne, hogy év végén nyugodt szívvel tegyek rá egy nagyobb összeget a VB címére most már odáig jutottam hogy 1 Ft-t se mernék, mármint az idáig látottak alapján. Nézni is rossz volt a meccseit egész hétvégén, Wright ellen nagyon jól dobott, azon kívül semmi. Azt mondjuk hozzá kell tenni, hogy Taylor tényleg érvényesülni sem hagyta, ezt úgy mondom, hogy egyáltalán nem szeretem Taylort. Mondjuk az baromi mulatságos volt amikor 9-3 Taylor előnynél Gerwen nyitó 180-ánál egy Gerwen rajongó úgy ugrált mint aki akkor nyerte volna meg a lottó 5öst. Én már kb hazamentem volna, de hát ezt nevezik valószínűleg fanatikus szurkolónak. 1 szó mint száz ez nagyon gyengére sikeredett Gerwentől.

  4. #4334
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Hetek óta minősithetetlenül játszik Gerwen min lepődtél meg? Philly ellen az utolsó 5meccsen már 4:1 egyáltalán nem lepett meg h megint leoktatta a valaha volt legnagyobb.

  5. #4335
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Na jó nyert egy EuropeanTouur állomást de oda ugy tudm az öreg nem jár bohóckodni zsiroskenyér kupákra.

  6. #4336
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet lumpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fú ilyen gyenge Gerwent én még életembe nem láttam. Pedig nagyon bíztam benne, hogy év végén nyugodt szívvel tegyek rá egy nagyobb összeget a VB címére most már odáig jutottam hogy 1 Ft-t se mernék, mármint az idáig látottak alapján. Nézni is rossz volt a meccseit egész hétvégén, Wright ellen nagyon jól dobott, azon kívül semmi. Azt mondjuk hozzá kell tenni, hogy Taylor tényleg érvényesülni sem hagyta, ezt úgy mondom, hogy egyáltalán nem szeretem Taylort. Mondjuk az baromi mulatságos volt amikor 9-3 Taylor előnynél Gerwen nyitó 180-ánál egy Gerwen rajongó úgy ugrált mint aki akkor nyerte volna meg a lottó 5öst. Én már kb hazamentem volna, de hát ezt nevezik valószínűleg fanatikus szurkolónak. 1 szó mint száz ez nagyon gyengére sikeredett Gerwentől.
    Haha, az a jelenet nekem is megmaradt a fejemben, nem gondolom, hogy olyan fanatikus lenne, szerintem már olyan tövön volt, hogy azt sem tudta, hol van, és hozta a szokásos hörgést, amiket 180-nál szoktak. Múltkor egy ehhez hasonló kopasz Gerwen-mezes úriember ugyanezt tette, amikor a holland ellen dobtak nagyot vagy nyerték meg a leget. Amúgy sajnos igazad van, nem ez volt Gerwennek élete tornája, de én akkor sem mertem volna végső győztesnek megtenni, ha most és az év hátralévő többi versenyein is oktatna/oktatott volna. Elég csak megnézni a tavalyi évet, vagy akár az azelőttit is, igaz, hogy a végén már csak max. 2 ellenfele állhatja útját, Taylor vagy Anderson, de az eleje olyan rapid és kiszámíthatatlan, hogy elég egy 10 perces kihagyás és oda is az egész. Az első körben ugyanez volt, majdnem sikerült kipottyannia egy abszolút újonc ellen, hatalmas szenzációt okozott volna, nem hiszem, hogy azt túlélte volna Gerwen, de lehet még én sem. Arról nem beszélve, mi van, ha megint szembejön vele egy aznap vért ivó játékos, mint legutóbb Barney, aki utána törvényszerűen leeresztett, de ellene nagyon felszívta magát.
    lumpi likes this.

  7. #4337
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hetek óta minősithetetlenül játszik Gerwen min lepődtél meg? Philly ellen az utolsó 5meccsen már 4:1 egyáltalán nem lepett meg h megint leoktatta a valaha volt legnagyobb.
    Hahahahaha, te még csiga lakájnál is sokkal kocább darcos vagy. Olyan minősíthetetlenül játszik, hogy két 9 nyilast is dobott ezen a héten és megnyerte mindhárom Players Championships-fordulót, annyi igaz, hogy oda az öreg valóban nem jár.

  8. #4338
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Mondom h oda nem jár az öreg vakok ellen meg nem nehéz teher nélkül dobálni.Ne hasonlíts semmilyen kontextusban az öreg lakájhoz!! Ezt kikérem magamnak!

  9. #4339
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Holnap kezdődik az általam egyik legjobban kedvelt és egyik legrangosabb verseny, a dupla beszálló miatt kuriózumnak számító World Grand Prix. Amikor épp nem iszom s gép előtt leszek, akkor óriás hörgésre készülök szrolival, az öreg lakáj teheti majd Gerwenre megint a 180-akat, trolletátor néha beböföghet valami viccesnek szánt megjegyzést, s talán a félnótás donk is beköszön majd tövön, amikor szidalmazni kell az "Ogrét" vagy isteníteni az óriás heréjű, béna, bamba Wrájtot. Egy biztos, címvédésre semmi esélye a tavalyi bemákolás után az öreg Thorntonnak, de ha jól látom, Gerwen-Taylor döntő sem lehet, ami több mint bosszantó, így az alsó ágról valamelyik vak fog a fináléba kerülni.
    ceewyl likes this.

  10. #4340
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    https://www.youtube.com/watch?v=0mol4GGfmbg

    Most meg ezt nézem, a ma már biztosan magyar bajnok Palkó úgy hörög meg grimaszol, ha kiszáll, mint Gerwen, kár, hogy nem annyira jóképű, mint a holland géniusz.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •