Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen
Like Tree2Likes

Téma: A PartyPoker anonimizálja a hand historykat

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás A PartyPoker anonimizálja a hand historykat


  2. #2
    Fanatikus tag hateAllMss avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Remek hír az ukrán, orosz, belorusz bot-üzemeltetőknek.

  3. #3
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    Ez már kezd röhejessé válni, ja nem, eddig is az volt.
    Greyboy likes this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Eddig úgy volt, hogy addig voltak anonimek a játékosok egy asztalnál, míg először lapot nem kapott leülés után a Hero, aztán jelentek meg az ellenfelek nickjei. Ezt pont fordítva írtátok.

    Amúgy félek attól, hogy sokszor csak botok ellen tolom, főleg Fastworwardon, küldtem is csomó nicket a supportnak, hogy ugyan vizsgálják már ki őket, de eddig nem érkezett válasz tőlük, még auto-reply sem.

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 07. 07.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Kérdés akkor, hogy az eddig lejátszott HH, hozzá rendelődik-e az új formátumhoz?

  6. #6
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy félek attól, hogy sokszor csak botok ellen tolom, főleg Fastworwardon, küldtem is csomó nicket a supportnak, hogy ugyan vizsgálják már ki őket
    Milyen jeleket véltél felfedezni, amik bot-gyanúsak?

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 04. 10.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Egy idő után úgy is ez lesz mindenhol. Pontosan ezért én már edzem magam a HUD nélküli játékra, és abszolút nem észrevehető a bb/100-amon ha éppen HUD nélkül játszom. Elég sok nagy nevet követek Twichen és döntő többségük (pl.: WCG|Rider vagy Raszi) nem is használ HUD-ot. Raszit meg is kérdeztem miért nem használja és azt mondta, hogy akiket ismer azokat úgy is betudja lőni egy range-re, akiket meg nem azok ellen csak a standard pókert tolja. Logikus.
    van Gerwen likes this.

  8. #8
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    De ez az elbaszott indoklás, hogy "etikus, tisztességes játék" folyhasson... Mert kurvára etikátlan, ha a felek láthatnak egymásról infókat - ezek egyenlő esélyek... a hülye fish magának köszönheti, hogy a buta játékával folyamatosan veszít.

  9. #9
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Gagalo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy idő után úgy is ez lesz mindenhol. Pontosan ezért én már edzem magam a HUD nélküli játékra, és abszolút nem észrevehető a bb/100-amon ha éppen HUD nélkül játszom. Elég sok nagy nevet követek Twichen és döntő többségük (pl.: WCG|Rider vagy Raszi) nem is használ HUD-ot. Raszit meg is kérdeztem miért nem használja és azt mondta, hogy akiket ismer azokat úgy is betudja lőni egy range-re, akiket meg nem azok ellen csak a standard pókert tolja. Logikus.
    Ja, engem a had mindig is zavart, pontosabban ott voltak a számok, de még csak pillantást sem vetettem rájuk. Amióta meg összevissza fagy a PS-sel együtt, már el sem indítom.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen jeleket véltél felfedezni, amik bot-gyanúsak?
    5ön és 10en volt/van kb 10-15 német játékos, akik feltűnően ugyanúgy játszottak, sokszor elküldtem őket az anyjukba, de egyik se válaszolt (ez azért fura, mert nagyon sokféle szitokszóval próbálkoztam), és a statjaik is nagyjából megegyeztek. Kb ennyi

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •