Oldal: 22 / 28 ElsőElső ... 122021222324 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (275) összesen
Like Tree30Likes

Téma: Stan James

  1. #211
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 09. 21.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet EUBANK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a Cashierhez nálam kell VPN, amúgy VPN nélkül is simán megy a kliens
    Köszi a választ. Ezek szerint többször használtad már a cashiert vpn-nel. Ez megnyugtató, azt hittem problémáznának ezen. Csak ki/befizetésnél használod arra a néhány másodpercre gondolom. Ezt még talán meg is értik, ha véletlen szólnának érte

  2. #212
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Idézet elmondom miért eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ. Ezek szerint többször használtad már a cashiert vpn-nel. Ez megnyugtató, azt hittem problémáznának ezen. Csak ki/befizetésnél használod arra a néhány másodpercre gondolom. Ezt még talán meg is értik, ha véletlen szólnának érte
    konkrétan a support javasolta a VPN-t, azt mondták nincs vele gondjuk:-)
    kriispirolls and tonyi like this.

  3. #213
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Most csináltam euros számlát a terembe, a játék is euroban van, de a pokeralszámla dolláros. Ennek mi értelme van, azon kívül hogy a konverzión akar nyerni a terem?

  4. #214
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 09. 21.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet Altos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most csináltam euros számlát a terembe, a játék is euroban van, de a pokeralszámla dolláros. Ennek mi értelme van, azon kívül hogy a konverzión akar nyerni a terem?
    Szerintem ez jó neked. Te nyersz vele inkább, mivel magasabb téten játszol emiatt.

    szerk.: ja, hogy €-s főszámlát csináltál. Bocs, akkor mégsem tudok nyilatkozni, nem tudom, hogy működnek a váltások az esetben.
    Utoljára módosítva: elmondom miért által: 2016. 10. 05. 11:46

  5. #215
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 26.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Sziasztok! SNG téren milyen a kínálat a teremben? Mekkora a rake a különböző típusokban?

  6. #216
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Molt15ant1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! SNG téren milyen a kínálat a teremben? Mekkora a rake a különböző típusokban?
    Jelen pillanatban kb. 40 db SNG asztal (€0.1 és €50 buy-in között) fut párhuzamosan a Stan James-en. A fee játéktípustól és buy-in nagyságtól függően 4% és 20% között van.

  7. #217
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 26.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Köszi a gyors választ! Egy screenshotot esetleg tudnál dobni a lobbyról az 5-20 Euro közötti 6 max SNG-kre szűrve? (Az is tökéletes lenne, ha pl. a 6 max Turbo, Superturbo és ugyanezek DON változatainak fee-jét meg tudnád mondani .)

  8. #218
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet Molt15ant1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a gyors választ! Egy screenshotot esetleg tudnál dobni a lobbyról az 5-20 Euro közötti 6 max SNG-kre szűrve? (Az is tökéletes lenne, ha pl. a 6 max Turbo, Superturbo és ugyanezek DON változatainak fee-jét meg tudnád mondani .)
    De most őszintén minek neked screenshot? Menj a web oldalra és böngészőből meglesheted a poker lobbyt és még be sem kell jelentkezned hozzá. Ott meg meglátod milyen asztalokon mennyi ember tolja mennyi a fee, stb.

  9. #219
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 26.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Jogos, bal**** voltam, Chrome-on hibaüzenet jött és nem sikerült elérnem a lobbyt de Firefox-on már igen, uh le tudom csekkolni a helyzetet. Köszi a segítséget!
    ria05 likes this.

  10. #220
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Ma regeltem a termebe, VPN nélkül sikerült regisztrálnom Firefoxból, letölteni a klienst, majd bejelentkezni. Ezután viszont amikor Aliast kellene csinálni folyton hibára fut a dolog. VPN témában eléggé tudatlan vagyok, de ha jól sejtem ez lenne a megoldás. Zenmate van telepítve a böngészőmhöz, de ettől még a kliensben ugyanúgy hibára fut az Alias létrehozás.
    Tudnátok segíteni, hogy hol/hogyan lehet VPN elérést létrehozni?
    Előre is köszi!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •